On-line registrace u Tipsportu nově i přes Komerční banku

Beroun – Noví klienti Tipsportu mají nyní možnost on-line ověřit svou totožnost i prostřednictvím Komerční banky, jedné z největších českých bank. V době, kdy jsou z důvodu koronavirové pandemie zavřené […]

Beroun – Noví klienti Tipsportu mají nyní možnost on-line ověřit svou totožnost i prostřednictvím Komerční banky, jedné z největších českých bank. V době, kdy jsou z důvodu koronavirové pandemie zavřené všechny pobočky sázkových kanceláří, je on-line ověření bankou jediná cesta k plnohodnotné registraci.

Šest bank

V současnosti mohou naši zákazníci využít k registraci bez nutnosti návštěvy pobočky už šest bankovních institucí, včetně tří největších tuzemských bank: České spořitelny, ČSOB, Komerční banky, Air Bank, Equa bank a Moneta Money Bank.

Je to bezpečné?

O své osobní údaje a údaje o bankovním účtu nemusíte mít žádný strach. Přístupové údaje k internetovému bankovnictví zadáváte pouze bance, Tipsport k nim přístup nezíská. Banka do Tipsportu předává jen osobní údaje nezbytné pro ověření. Informace o stavu účtu, pohybech na účtu a podobně Tipsport od banky v žádném případě neobdrží.

Založte si účet u Tipsportu s možností bezplatně sledovat TV Tipsport on-line bez návštěvy pobočky a získejte zcela zdarma 150 Kč na první sázky a bonus 50 000 Kč.

(18+) Ministerstvo financí varuje, že účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!