Autobus č. 333 – Ostrava, Mošnov (ÚAN)

Ostrava, Mošnov – Spoj jezdí od pondělí do neděle včetně svátků s cílem rozvést Ostraváky po průmyslové zóně a po směně svést zpět domů. Vyjíždí z ÚANu v centru Ostravy […]

Ostrava, Mošnov – Spoj jezdí od pondělí do neděle včetně svátků s cílem rozvést Ostraváky po průmyslové zóně a po směně svést zpět domů. Vyjíždí z ÚANu v centru Ostravy a končí v Mošnově na letišti. Čas jízdy je okolo půl hodiny v závislosti na místě nástupu / výstupu a na aktuální dopravní situaci. Autobusovou linku č. 333 mezi Ostravou a Mošnovem zajišťuje Z-Group bus. Jízdenky se platí u řidiče hotově nebo Odiskou.

Jízdní řád

Na trase je oběma směry 17 zastávek. První autobus z Ostravy do Mošnova vyjíždí v 5:00 ráno a poslední v 21:00 večer. Opačným směrem z Mošnova do Ostravy vyjíždí první autobus v 6:16 ráno a poslední ve 22:16 večer.

Zastávka Po až Pá So, Ne a Svátky
1. Ostrava – ÚAN 5:00, 13:00, 21:00 5:00, 13:00, 21:00
2. Vítkovice – Dolní Vítkovice 5:02, 13:02, 21:02 5:02, 13:02, 21:02
3. Vítkovice – Český dům 5:03, 13:03, 21:03 5:03, 13:03, 21:03
4. Vítkovice – Důl Jeremenko 5:04, 13:04, 21:04 5:04, 13:04, 21:04
5. Hrabůvka – Dřevoprodej 5:06, 13:06, 21:06 5:06, 13:06, 21:06
6. Hrabůvka – Poliklinika 5:08, 13:08, 21:08 5:08, 13:08, 21:08
7. Dubina 5:14, 13:14, 21:14 5:14, 13:14, 21:14
8. Nová Bělá – Rozcestí (x) 5:17, 13:17, 21:17 5:17, 13:17, 21:17
9. Krmelín – U lesa (x) 5:19, 13:19, 21:19 5:19, 13:19, 21:19
10. Krmelín – Světlov 5:21, 13:21, 21:21 5:21, 13:21, 21:21
11. Stará Ves nad Ondřejnicí – Křižovatka 5:23, 13:23, 21:23 5:23, 13:23, 21:23
12. Mošnov – Autobazar (x) 5:30, 13:30, 21:30 5:30, 13:30, 21:30
13. Mobis 5:33, 13:33, 21:33 5:33, 13:33, 21:33
14. OAMP 5:34, 13:34, 21:34 5:34, 13:34, 21:34
15. Cromodora 5:35, 13:35, 21:35 5:35, 13:35, 21:35
16. Mahle 5:36, 13:36, 21:36 5:36, 13:36, 21:36
17. Mošnov – Letiště 5:39, 13:39, 21:39 5:39, 13:39, 21:39
Zastávka Po až Pá So, Ne a Svátky
1. Mošnov – Letiště 6:16, 14:16, 16:46, 22:16 6:16, 14:16, 22:16
2. Mahle 6:19, 14:19, 16:49, 22:19 6:19, 14:19, 22:19
3. Cromodora 6:20, 14:20, 16:50, 22:20 6:20, 14:20, 22:20
4. OAMP 6:21, 14:21, 16:51, 22:21 6:21, 14:21, 22:21
5. Mobis 6:22, 14:22, 16:52, 22:22 6:22, 14:22, 22:22
6. Mošnov – Autobazar (x) 6:25, 14:25, 16:56, 22:25 6:25, 14:25, 22:25
7. Stará Ves nad Ondřejnicí – Křižovatka 6:32, 14:32, 17:03, 22:32 6:32, 14:32, 22:32
8. Krmelín – Světlov 6:35, 14:35, 17:06, 22:35 6:35, 14:35, 22:35
9. Krmelín – U lesa (x) 6:37, 14:37, 17:08, 22:37 6:37, 14:37, 22:37
10. Nová Bělá – Rozcestí (x) 6:39, 14:39, 17:10, 22:39 6:39, 14:39, 22:39
11. Dubina 6:42, 14:42, 17:13, 22:42 6:42, 14:42, 22:42
12. Hrabůvka – Poliklinika 6:45, 14:45, 17:17, 22:45 6:45, 14:45, 22:45
13. Hrabůvka – Dřevoprodej 6:47, 14:47, 17:19, 22:47 6:47, 14:47, 22:47
14. Vítkovice – Důl Jeremenko 6:48, 14:48, 17:20, 22:48 6:48, 14:48, 22:48
15. Vítkovice – Český dům 6:49, 14:49, 17:21, 22:49 6:49, 14:49, 22:49
16. Vítkovice – Dolní Vítkovice 6:50, 14:50, 17:22, 22:50 6:50, 14:50, 22:50
17. Ostrava – ÚAN 6:53, 14:53, 17:25, 22:53 6:53, 14:53, 22:53
  • (x) – zastávka na znamení.

Jízdní řád platí od 28. 8. do 10. 12. 2022.