HC Vítkovice Ridera 2022 / 2023

Ostrava – Účinkování HC Vítkovice Ridera v Tipsport extralize v sezoně 2022 / 2023. Sezonu, ve které obhajuje čtvrtfinále play-off, odehraje Ridera pod trenérem Milošem Holaněm v Ostravar aréna v […]

Ostrava – Účinkování HC Vítkovice Ridera v Tipsport extralize v sezoně 2022 / 2023. Sezonu, ve které obhajuje čtvrtfinále play-off, odehraje Ridera pod trenérem Milošem Holaněm v Ostravar aréna v Ostravě – Vítkovicích.

14 klubů mezi sebou nejprve změří síly v 52 ligových kolech základní části systémem každý s každým dvakrát doma a dvakrát venku. Poté si 8 nejlepších zahraje play-off. 1. až 4. postupuje přímo do play-off. 5. až 12. hraje předkolo play-off. Poslední 14. hraje baráž s vítězem Chance ligy. Předkolo se hraje na 3 vítězství. Čtvrtfinále, semifinále a finále na 4. vítězství.

Obsah


Základní část

Kolo Domácí Hosté Skóre
1. HC Verva Litvínov
(Pá 16. 9., 17:30 – Zimní stadion Ivana Hlinky)
HC Vítkovice Ridera 2:3 (0:1, 1:0, 1:2)
2. HC Vítkovice Ridera
(Ne 18. 9., 16:00 – Ostravar aréna)
HC Škoda Plzeň 4:2 (1:0, 2:1, 1:1)
3. Mountfield HK
(Pá 23. 9., 18:00 – ČPP aréna)
HC Vítkovice Ridera 3:2sn (1:0, 0:1, 1:1 – 0:0 – 1:0)
4. HC Oceláři Třinec
(Ne 25. 9., 17:00 – Werk aréna)
HC Vítkovice Ridera 3:5 (1:1, 2:1, 0:3)
5. HC Sparta Praha
(Út 27. 9., 18:30 – O2 aréna)
HC Vítkovice Ridera 5:3 (3:1, 1:2, 1:0)
6. HC Vítkovice Ridera
(Čt 29. 9., 17:30 – Ostravar aréna)
BK Mladá Boleslav 4:0 (0:0, 0:0, 4:0)
7. HC Olomouc
(Ne 2. 10., 17:00 – Zimní stadion Olomouc)
HC Vítkovice Ridera -:- (-:-, -:-, -:-)
8. HC Dynamo Pardubice
(Čt 6. 10., 18:00 – Enteria aréna)
HC Vítkovice Ridera -:- (-:-, -:-, -:-)
9. HC Motor České Budějovice
(Ne 9. 10., 17:00 – Budvar aréna)
HC Vítkovice Ridera -:- (-:-, -:-, -:-)
10. HC Energie Karlovy Vary
(Pá 14. 10., 17:30 – KV aréna)
HC Vítkovice Ridera -:- (-:-, -:-, -:-)
11. HC Vítkovice Ridera
(Ne 16. 10., 17:30 – Ostravar aréna)
Rytíři Kladno -:- (-:-, -:-, -:-)
12. HC Kometa Brno
(Út 18. 10., 17:00 – Winning Group aréna)
HC Vítkovice Ridera -:- (-:-, -:-, -:-)
13. HC Vítkovice Ridera
(Pá 21. 10., 17:30 – Ostravar aréna)
Bílí tygři Liberec -:- (-:-, -:-, -:-)
14. HC Vítkovice Ridera
(Ne 23. 10., 16:00 – Ostravar aréna)
HC Verva Litvínov -:- (-:-, -:-, -:-)
15. HC Škoda Plzeň
(Pá 28. 10., 16:30 – Logspeed aréna)
HC Vítkovice Ridera -:- (-:-, -:-, -:-)
16. HC Vítkovice Ridera
(Ne 30. 10., 16:00 – Ostravar aréna)
Mountfield HK -:- (-:-, -:-, -:-)
17. HC Oceláři Třinec
(Út 1. 11., 17:00 – Werk aréna)
HC Vítkovice Ridera -:- (-:-, -:-, -:-)
18. HC Vítkovice Ridera
(Pá 4. 11., 17:30 – Ostravar aréna)
HC Sparta Praha -:- (-:-, -:-, -:-)
19. BK Mladá Boleslav
(Út 17. 1., 17:30 – Škoenergo aréna)
HC Vítkovice Ridera -:- (-:-, -:-, -:-)
20. HC Vítkovice Ridera
(Pá 18. 11., 17:30 – Ostravar aréna)
HC Olomouc -:- (-:-, -:-, -:-)
21. HC Vítkovice Ridera
(Út 22. 11., 17:30 – Ostravar aréna)
HC Dynamo Pardubice -:- (-:-, -:-, -:-)
22. HC Vítkovice Ridera
(Pá 25. 11., 17:30 – Ostravar aréna)
HC Motor České Budějovice -:- (-:-, -:-, -:-)
23. HC Vítkovice Ridera
(Ne 27. 11., 16:00 – Ostravar aréna)
HC Energie Karlovy Vary -:- (-:-, -:-, -:-)
24. Rytíři Kladno
(Út 29. 11., 18:00 – Čez stadion)
HC Vítkovice Ridera -:- (-:-, -:-, -:-)
25. HC Vítkovice Ridera
(Pá 2. 12., 17:30 – Ostravar aréna)
HC Kometa Brno -:- (-:-, -:-, -:-)
26. Bílí tygři Liberec
(Ne 4. 12., 16:00 – Home Credit aréna)
HC Vítkovice Ridera -:- (-:-, -:-, -:-)
27. HC Verva Litvínov
(Pá 9. 12., 17:30 – Zimní stadion Ivana Hlinky)
HC Vítkovice Ridera -:- (-:-, -:-, -:-)
28. HC Vítkovice Ridera
(Ne 11. 12., 16:00 – Ostravar aréna)
HC Škoda Plzeň -:- (-:-, -:-, -:-)
29. Mountfield HK
(Út 20. 12., 18:00 – ČPP aréna)
HC Vítkovice Ridera -:- (-:-, -:-, -:-)
30. HC Vítkovice Ridera
(Čt 22. 12., 17:30 – Ostravar aréna)
HC Oceláři Třinec -:- (-:-, -:-, -:-)
31. HC Sparta Praha
(St 26. 10., 18:30 – O2 aréna)
HC Vítkovice Ridera -:- (-:-, -:-, -:-)
32. HC Vítkovice Ridera
(St 28. 12., 17:30 – Ostravar aréna)
BK Mladá Boleslav -:- (-:-, -:-, -:-)
33. HC Olomouc
(Pá 30. 12., 18:00 – Zimní stadion Olomouc)
HC Vítkovice Ridera -:- (-:-, -:-, -:-)
34. HC Vítkovice Ridera
(Út 3. 1., 17:30 – Ostravar aréna)
HC Dynamo Pardubice -:- (-:-, -:-, -:-)
35. HC Motor České Budějovice
(Pá 6. 1., 17:30 – Budvar aréna)
HC Vítkovice Ridera -:- (-:-, -:-, -:-)
36. HC Energie Karlovy Vary
(Ne 8. 1., 15:30 – KV aréna)
HC Vítkovice Ridera -:- (-:-, -:-, -:-)
37. HC Vítkovice Ridera
(Pá 13. 1., 17:30 – Ostravar aréna)
Rytíři Kladno -:- (-:-, -:-, -:-)
38. HC Kometa Brno
(Ne 15. 1., 17:00 – Winning Group aréna)
HC Vítkovice Ridera -:- (-:-, -:-, -:-)
39. HC Vítkovice Ridera
(Pá 20. 1., 17:30 – Ostravar aréna)
Bílí tygři Liberec -:- (-:-, -:-, -:-)
40. HC Vítkovice Ridera
(Ne 22. 1., 16:00 – Ostravar aréna)
HC Verva Litvínov -:- (-:-, -:-, -:-)
41. HC Škoda Plzeň
(Út 24. 1., 17:30 – Logspeed aréna)
HC Vítkovice Ridera -:- (-:-, -:-, -:-)
42. HC Vítkovice Ridera
(Pá 27. 1., 17:30 – Ostravar aréna)
Mountfield HK -:- (-:-, -:-, -:-)
43. HC Vítkovice Ridera
(Út 31. 1., 17:30 – Ostravar aréna)
HC Oceláři Třinec -:- (-:-, -:-, -:-)
44. HC Vítkovice Ridera
(Pá 3. 2., 17:30 – Ostravar aréna)
HC Sparta Praha -:- (-:-, -:-, -:-)
45. BK Mladá Boleslav
(Ne 5. 2., 16:00 – Škoenergo aréna)
HC Vítkovice Ridera -:- (-:-, -:-, -:-)
46. HC Vítkovice Ridera
(St 15. 2., 17:30 – Ostravar aréna)
HC Olomouc -:- (-:-, -:-, -:-)
47. HC Dynamo Pardubice
(Pá 17. 2., 18:00 – Enteria aréna)
HC Vítkovice Ridera -:- (-:-, -:-, -:-)
48. HC Vítkovice Ridera
(Ne 19. 2., 16:00 – Ostravar aréna)
HC Motor České Budějovice -:- (-:-, -:-, -:-)
49. HC Vítkovice Ridera
(Pá 24. 2., 17:30 – Ostravar aréna)
HC Energie Karlovy Vary -:- (-:-, -:-, -:-)
50. Rytíři Kladno
(Ne 26. 2., 16:00 – Čez stadion)
HC Vítkovice Ridera -:- (-:-, -:-, -:-)
51. HC Vítkovice Ridera
(Pá 3. 3., 17:30 – Ostravar aréna)
HC Kometa Brno -:- (-:-, -:-, -:-)
52. Bílí tygři Liberec
(Ne 5. 3., 16:00 – Home Credit aréna)
HC Vítkovice Ridera -:- (-:-, -:-, -:-)

Tabulka

Poř Klub Zap V VP PP P Skóre RG B
1. HC Vítkovice Ridera 4 0 0 0 0 0:0 0 10 b.
2. HC Olomouc 3 0 0 0 0 0:0 0 9 b.
3. HC Motor České Budějovice 4 0 0 0 0 0:0 0 9 b.
4. BK Mladá Boleslav 4 0 0 0 0 0:0 0 8 b.
5. HC Dynamo Pardubice 4 0 0 0 0 0:0 0 8 b.
6. Rytíři Kladno 4 0 0 0 0 0:0 0 8 b.
7. Bílí tygři Liberec 4 0 0 0 0 0:0 0 7 b.
8. Mountfield HK 4 0 0 0 0 0:0 0 6 b.
9. HC Sparta Praha 4 0 0 0 0 0:0 0 6 b.
10. HC Kometa Brno 4 0 0 0 0 0:0 0 5 b.
11. HC Energie Karlovy Vary 3 0 0 0 0 0:0 0 3 b.
12. HC Oceláři Třinec 4 0 0 0 0 0:0 0 1 b.
13. HC Verva Litvínov 4 0 0 0 0 0:0 0 1 b.
14. HC Škoda Plzeň 4 0 0 0 0 0:0 0 0 b.

Play-off

Kolo Domácí Hosté Skóre
Předkolo – 1. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-, -:-, -:-)
Předkolo – 2. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-, -:-, -:-)
Předkolo – 3. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-, -:-, -:-)
Předkolo – 4. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-, -:-, -:-)
Předkolo – 5. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-, -:-, -:-)
Čtvrtfinále – 1. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-, -:-, -:-)
Čtvrtfinále – 2. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-, -:-, -:-)
Čtvrtfinále – 3. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-, -:-, -:-)
Čtvrtfinále – 4. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-, -:-, -:-)
Čtvrtfinále – 5. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-, -:-, -:-)
Čtvrtfinále – 6. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-, -:-, -:-)
Čtvrtfinále – 7. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-, -:-, -:-)
Semifinále – 1. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-, -:-, -:-)
Semifinále – 2. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-, -:-, -:-)
Semifinále – 3. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-, -:-, -:-)
Semifinále – 4. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-, -:-, -:-)
Semifinále – 5. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-, -:-, -:-)
Semifinále – 6. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-, -:-, -:-)
Semifinále – 7. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-, -:-, -:-)
Finále – 1. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-, -:-, -:-)
Finále – 2. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-, -:-, -:-)
Finále – 3. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-, -:-, -:-)
Finále – 4. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-, -:-, -:-)
Finále – 5. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-, -:-, -:-)
Finále – 6. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-, -:-, -:-)
Finále – 7. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-, -:-, -:-)

Soupiska

Číslo Post Hráč Narozen Výška Váha
30 Brankář Česká republika Aleš Stezka 6. 1. 1997 193 cm 91 kg
33 Brankář Česká republika Lukáš Klimeš 14. 7. 1994 185 cm 87 kg
2 Obránce Slovensko Juraj Mikuš 30. 11. 1988 194 cm 95 kg
77 Obránce Slovensko Mário Grman 11. 4. 1997 185 cm 89 kg
44 Obránce Česká republika Petr Gewiese 11. 3. 1993 188 cm 95 kg
32 Obránce Česká republika Jakub Stehlík 29. 10. 1990 190 cm 94 kg
64 Obránce Slovensko Patrik Koch 8. 12. 1996 186 cm 86 kg
22 Obránce Spojené státy Willie Raskob 14. 3. 1995 182 cm 88 kg
18 Obránce Česká republika Lukáš Kovář 10. 1. 1992 199 cm 97 kg
71 Útočník Lotyšsko Roberts Bukarts 27. 6. 1990 181 cm 82 kg
26 Útočník Spojené státy Peter Krieger 9. 12. 1993 184 cm 88 kg
88 Útočník Spojené státy Peter Mueller (A) 14. 4. 1988 188 cm 93 kg
29 Útočník Česká republika Lukáš Krenželok (K) 30. 6. 1983 187 cm 92 kg
28 Útočník Česká republika Rostislav Marosz 23. 2. 1991 180 cm 80 kg
31 Útočník Česká republika Dominik Lakatoš (A) 8. 4. 1997 181 cm 81 kg
12 Útočník Česká republika Petr Fridrich 29. 5. 2000 178 cm 82 kg
7 Útočník Švédsko Tobias Lindberg 22. 7. 1995 189 cm 92 kg
20 Útočník Česká republika Jan Bernovský 24. 3. 2001 183 cm 81 kg
27 Útočník Slovensko Rastislav Dej 12. 9. 1988 179 cm 89 kg
15 Útočník Česká republika Petr Chlán 2. 6. 1999 180 cm 83 kg
23 Útočník Česká republika Vojtěch Lednický 30. 5. 2001 176 cm 78 kg
16 Útočník Polsko Krzysztof Macias 14. 5. 2004 183 cm 86 kg
11 Útočník Česká republika Marek Kalus 22. 7. 1993 188 cm 93 kg