Hokejisté Vítkovic vyhráli s Libercem i po třetí

Ostrava – Ve 39. kole základní části Tipsport extraligy vyhráli hokejisté vítkovické Ridery na domácím ledě Ostravar arény v Ostravě – Zábřehu s libereckými Bílými tygry 2:0. Po výhrách 6:3 […]

Ostrava – Ve 39. kole základní části Tipsport extraligy vyhráli hokejisté vítkovické Ridery na domácím ledě Ostravar arény v Ostravě – Zábřehu s libereckými Bílými tygry 2:0. Po výhrách 6:3 ve 13. kole a 3:2 po samostatných nájezdech ve 26. kole jde tuto sezonu o třetí výhru Ridery nad Bílými tygry v řadě. Příští kolo hrají opět doma s Litvínovem.

Střelecky se za domácí Vítkovice prosadili ve druhé třetině Juraj Mikuš (30′) a ve třetí třetině Jakub Kotala (48′). Nulu vychytal brankář Aleš Stezka.

Utkání řízené Romanem Mrkvou s Tomášem Cabákem za asistence Marka Hlavatého a Víta Lederera sledovalo 5557 diváků.

HC Vítkovice Ridera vs. HC Vítkovice Ridera 2:0 (0:0, 1:0, 1:0)

Pá 20. ledna 2023, 17:30 – Ostravar aréna v Ostravě – Zábřehu