HC RT Torax Poruba 2011 2022 / 2023

Ostrava – Účinkování HC RT Torax Poruba 2011 v Chance lize v sezoně 2022 / 2023. Sezonu, ve které obhajuje 12. místo, odehraje RT Torax pod trenérem Jiřím Režnarem v […]

Ostrava – Účinkování HC RT Torax Poruba 2011 v Chance lize v sezoně 2022 / 2023. Sezonu, ve které obhajuje 12. místo, odehraje RT Torax pod trenérem Jiřím Režnarem v RT Torax aréně v Ostravě – Porubě.

14 klubů mezi sebou nejprve změří síly v 52 ligových kolech základní části systémem každý s každým dvakrát doma a dvakrát venku. Poté si 8 nejlepších zahraje play-off. 1. až 6. postupuje přímo do play-off. 7. až 10. hraje předkolo play-off. Poslední 14. sestupuje do 2. ligy. Předkolo se hraje na 2 vítězství. Čtvrtfinále se hraje na 3 vítězství. Semifinále a finále na 4. vítězství. Vítěz play-off postupuje do baráže o Extraligu.

Obsah


Základní část

Kolo Domácí Hosté Skóre
1. HC Dukla Jihlava
(St 14. 9., 17:30 – Zimní stadion Pelhřimov)
HC RT Torax Poruba 2011 2:3sn (1:1, 0:0, 1:1 – 0:0 – 1:2)
2. HC RT Torax Poruba 2011
(So 17. 9., 17:00 – RT Torax aréna)
VHK Robe Vsetín 1:4 (1:2, 0:2, 0:0)
3. LHK Jestřábi Prostějov
(St 21. 9., 18:00 – Zimní stadion Prostějov)
HC RT Torax Poruba 2011 3:4sn (0:1, 0:1, 3:1 – 0:0 – 0:2)
4. HC RT Torax Poruba 2011
(Pá 10. 2., 17:00 – RT Torax aréna)
HC Zubr Přerov -:- (-:-, -:-, -:-)
5. HC Stadion Litoměřice
(Po 26. 9., 17:30 – Kalich aréna)
HC RT Torax Poruba 2011 -:- (-:-, -:-, -:-)
6. HC Baník Sokolov
(Pá 30. 9., 18:00 – Zimní stadion Sokolov)
HC RT Torax Poruba 2011 -:- (-:-, -:-, -:-)
7. HC Slavia Praha
(So 1. 10., 17:00 – Zimní stadion Eden)
HC RT Torax Poruba 2011 -:- (-:-, -:-, -:-)
8. HC RT Torax Poruba 2011
(St 5. 10., 18:00 – RT Torax aréna)
SK Horácká Slavia Třebíč -:- (-:-, -:-, -:-)
9. SC Marimex Kolín
(So 8. 10., 17:00 – Zimní stadion Kolín)
HC RT Torax Poruba 2011 -:- (-:-, -:-, -:-)
10. HC RT Torax Poruba 2011
(Po 10. 10., 18:00 – RT Torax aréna)
HC Dynamo Pardubice B -:- (-:-, -:-, -:-)
11. HC Frýdek-Místek
(St 12. 10., 18:00 – Hala Polárka)
HC RT Torax Poruba 2011 -:- (-:-, -:-, -:-)
12. Draci Pars Šumperk
(So 15. 10., 17:00 – Škoda aréna)
HC RT Torax Poruba 2011 -:- (-:-, -:-, -:-)
13. HC RT Torax Poruba 2011
(St 19. 10., 18:00 – RT Torax aréna)
PSG Berani Zlín -:- (-:-, -:-, -:-)
14. HC RT Torax Poruba 2011
(So 22. 10., 17:00 – RT Torax aréna)
HC Dukla Jihlava -:- (-:-, -:-, -:-)
15. VHK Robe Vsetín
(Po 24. 10., 17:30 – Zimní stadion Na Lapači)
HC RT Torax Poruba 2011 -:- (-:-, -:-, -:-)
16. HC RT Torax Poruba 2011
(St 26. 10., 18:00 – RT Torax aréna)
LHK Jestřábi Prostějov -:- (-:-, -:-, -:-)
17. HC Zubr Přerov
(So 29. 10., 17:00 – Meo aréna)
HC RT Torax Poruba 2011 -:- (-:-, -:-, -:-)
18. HC RT Torax Poruba 2011
(St 2. 11., 18:00 – RT Torax aréna)
HC Stadion Litoměřice -:- (-:-, -:-, -:-)
19. HC Baník Sokolov
(So 5. 11., 17:00 – Zimní stadion Sokolov)
HC RT Torax Poruba 2011 -:- (-:-, -:-, -:-)
20. HC RT Torax Poruba 2011
(Po 14. 11., 18:00 – RT Torax aréna)
HC Slavia Praha -:- (-:-, -:-, -:-)
21. SK Horácká Slavia Třebíč
(St 16. 11., 18:00 – Khnp aréna)
HC RT Torax Poruba 2011 -:- (-:-, -:-, -:-)
22. HC RT Torax Poruba 2011
(So 19. 11., 16:00 – RT Torax aréna)
SC Marimex Kolín -:- (-:-, -:-, -:-)
23. HC Dynamo Pardubice B
(St 23. 11., 18:00 – Enteria aréna)
HC RT Torax Poruba 2011 -:- (-:-, -:-, -:-)
24. HC RT Torax Poruba 2011
(So 26. 11., 16:00 – RT Torax aréna)
HC Frýdek-Místek -:- (-:-, -:-, -:-)
25. HC RT Torax Poruba 2011
(St 30. 11., 17:30 – RT Torax aréna)
Draci Pars Šumperk -:- (-:-, -:-, -:-)
26. PSG Berani Zlín
(So 3. 12., 17:00 – Zimní stadion Luďka Čajky)
HC RT Torax Poruba 2011 -:- (-:-, -:-, -:-)
27. HC Dukla Jihlava
(Po 5. 12., 17:30 – Zimní stadion Pelhřimov)
HC RT Torax Poruba 2011 -:- (-:-, -:-, -:-)
28. HC RT Torax Poruba 2011
(St 7. 12., 17:30 – RT Torax aréna)
VHK Robe Vsetín -:- (-:-, -:-, -:-)
29. LHK Jestřábi Prostějov
(So 10. 12., 17:00 – Zimní stadion Prostějov)
HC RT Torax Poruba 2011 -:- (-:-, -:-, -:-)
30. HC RT Torax Poruba 2011
(Po 19. 12., 17:30 – RT Torax aréna)
HC Zubr Přerov -:- (-:-, -:-, -:-)
31. HC Stadion Litoměřice
(St 21. 12., 18:00 – Kalich aréna)
HC RT Torax Poruba 2011 -:- (-:-, -:-, -:-)
32. HC RT Torax Poruba 2011
(Út 27. 12., 17:30 – RT Torax aréna)
HC Baník Sokolov -:- (-:-, -:-, -:-)
33. HC Slavia Praha
(Čt 29. 12., 18:00 – Zimní stadion Eden)
HC RT Torax Poruba 2011 -:- (-:-, -:-, -:-)
34. HC RT Torax Poruba 2011
(St 4. 1., 17:30 – RT Torax aréna)
SK Horácká Slavia Třebíč -:- (-:-, -:-, -:-)
35. SC Marimex Kolín
(So 7. 1., 17:00 – Zimní stadion Kolín)
HC RT Torax Poruba 2011 -:- (-:-, -:-, -:-)
36. HC RT Torax Poruba 2011
(Po 9. 1., 17:30 – RT Torax aréna)
HC Dynamo Pardubice B -:- (-:-, -:-, -:-)
37. HC Frýdek-Místek
(St 11. 1., 18:00 – Hala Polárka)
HC RT Torax Poruba 2011 -:- (-:-, -:-, -:-)
38. Draci Pars Šumperk
(So 14. 1., 17:00 – Škoda aréna)
HC RT Torax Poruba 2011 -:- (-:-, -:-, -:-)
39. HC RT Torax Poruba 2011
(St 18. 1., 17:30 – RT Torax aréna)
PSG Berani Zlín -:- (-:-, -:-, -:-)
40. HC RT Torax Poruba 2011
(So 21. 1., 16:00 – RT Torax aréna)
HC Dukla Jihlava -:- (-:-, -:-, -:-)
41. VHK Robe Vsetín
(St 25. 1., 17:30 – Zimní stadion Na Lapači)
HC RT Torax Poruba 2011 -:- (-:-, -:-, -:-)
42. HC RT Torax Poruba 2011
(So 28. 1., 16:00 – RT Torax aréna)
LHK Jestřábi Prostějov -:- (-:-, -:-, -:-)
43. HC Zubr Přerov
(Po 30. 1., 18:00 – Meo aréna)
HC RT Torax Poruba 2011 -:- (-:-, -:-, -:-)
44. HC RT Torax Poruba 2011
(St 1. 2., 17:30 – RT Torax aréna)
HC Stadion Litoměřice -:- (-:-, -:-, -:-)
45. HC Baník Sokolov
(So 4. 2., 17:00 – Zimní stadion Sokolov)
HC RT Torax Poruba 2011 -:- (-:-, -:-, -:-)
46. HC RT Torax Poruba 2011
(Po 13. 2., 17:30 – RT Torax aréna)
HC Slavia Praha -:- (-:-, -:-, -:-)
47. SK Horácká Slavia Třebíč
(St 15. 2., 18:00 – Khnp aréna)
HC RT Torax Poruba 2011 -:- (-:-, -:-, -:-)
48. HC RT Torax Poruba 2011
(So 18. 2., 16:00 – RT Torax aréna)
SC Marimex Kolín -:- (-:-, -:-, -:-)
49. HC Dynamo Pardubice B
(St 22. 2., 18:00 – Enteria aréna)
HC RT Torax Poruba 2011 -:- (-:-, -:-, -:-)
50. HC RT Torax Poruba 2011
(So 25. 2., 16:00 – RT Torax aréna)
HC Frýdek-Místek -:- (-:-, -:-, -:-)
51. HC RT Torax Poruba 2011
(Po 27. 2., 17:30 – RT Torax aréna)
Draci Pars Šumperk -:- (-:-, -:-, -:-)
52. PSG Berani Zlín
(St 1. 3., 18:00 – Zimní stadion Luďka Čajky)
HC RT Torax Poruba 2011 -:- (-:-, -:-, -:-)

Tabulka

Poř Klub Zap V VP PP P Skóre RG B
1. VHK Robe Vsetín 2 0 0 0 0 0:0 0 6 b.
2. SC Marimex Kolín 2 0 0 0 0 0:0 0 6 b.
3. HC Zubr Přerov 2 0 0 0 0 0:0 0 6 b.
4. HC Stadion Litoměřice 2 0 0 0 0 0:0 0 3 b.
5. SK Horácká Slavia Třebíč 2 0 0 0 0 0:0 0 3 b.
6. HC Frýdek-Místek 2 0 0 0 0 0:0 0 3 b.
7. HC Dynamo Pardubice B 2 0 0 0 0 0:0 0 3 b.
8. LHK Jestřábi Prostějov 2 0 0 0 0 0:0 0 3 b.
9. PSG Berani Zlín 2 0 0 0 0 0:0 0 3 b.
10. HC RT Torax Poruba 2011 2 0 0 0 0 0:0 0 2 b.
11. HC Slavia Praha 2 0 0 0 0 0:0 0 2 b.
12. HC Dukla Jihlava 2 0 0 0 0 0:0 0 1 b.
13. HC Baník Sokolov 2 0 0 0 0 0:0 0 1 b.
14. Draci Pars Šumperk 2 0 0 0 0 0:0 0 0 b.

Play-off

Kolo Domácí Hosté Skóre
Předkolo – 1. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-, -:-, -:-)
Předkolo – 2. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-, -:-, -:-)
Předkolo – 3. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-, -:-, -:-)
Čtvrtfinále – 1. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-, -:-, -:-)
Čtvrtfinále – 2. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-, -:-, -:-)
Čtvrtfinále – 3. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-, -:-, -:-)
Čtvrtfinále – 4. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-, -:-, -:-)
Čtvrtfinále – 5. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-, -:-, -:-)
Semifinále – 1. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-, -:-, -:-)
Semifinále – 2. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-, -:-, -:-)
Semifinále – 3. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-, -:-, -:-)
Semifinále – 4. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-, -:-, -:-)
Semifinále – 5. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-, -:-, -:-)
Semifinále – 6. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-, -:-, -:-)
Semifinále – 7. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-, -:-, -:-)
Finále – 1. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-, -:-, -:-)
Finále – 2. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-, -:-, -:-)
Finále – 3. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-, -:-, -:-)
Finále – 4. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-, -:-, -:-)
Finále – 5. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-, -:-, -:-)
Finále – 6. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-, -:-, -:-)
Finále – 7. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-, -:-, -:-)

Soupiska

Číslo Post Hráč Narozen Výška Váha
37 Brankář Česká republika Daniel Dolejš 4. 7. 1994 178 cm 82 kg
21 Brankář Česká republika Ondřej Bláha 21. 8. 1992 185 cm 77 kg
6 Obránce Česká republika Jan Mlčák 22. 8. 2001 182 cm 72 kg
57 Obránce Česká republika Jiří Klimíček 30. 11. 1992 187 cm 90 kg
56 Obránce Kanada Justin Lemcke 13. 2. 1997 188 cm 94 kg
41 Obránce Česká republika Patrik Urbanec (K) 9. 10. 1993 184 cm 85 kg
44 Obránce Česká republika Tomáš Voráček 27. 2. 1990 191 cm 96 kg
16 Obránce Česká republika Adam Sedlák 21. 9. 1991 187 cm 108 kg
27 Obránce Česká republika Jan Dluhoš 21. 1. 2000 178 cm 78 kg
51 Útočník Česká republika Jakub Šlahař 26. 4. 1991 184 cm 82 kg
23 Útočník Česká republika Michal Vachovec 15. 7. 1992 191 cm 94 kg
15 Útočník Česká republika Tomáš Šoustal 15. 2. 1997 188 cm 88 kg
43 Útočník Česká republika Tomáš Gřeš 16. 2. 1996 193 cm 85 kg
19 Útočník Česká republika Roman Pšurný 23. 2. 1986 186 cm 85 kg
20 Útočník Česká republika Tomáš Vildumetz 27. 9. 1998 173 cm 76 kg
59 Útočník Česká republika Dominik Hrníčko 29. 10. 1995 183 cm 83 kg
72 Útočník Kanada Aaron Berisha 5. 3. 1995 178 cm 86 kg
34 Útočník Česká republika Maxim Vehovský 8. 1. 2005 181 cm 87 kg
58 Útočník Česká republika Vojtěch Střondala 17. 12. 2000 170 cm 78 kg
91 Útočník Česká republika Radim Toman 6. 10. 1999 177 cm 80 kg
96 Útočník Česká republika Vít Christov 30. 8. 1996 183 cm 79 kg