V Ostravě triumfoval Benjamin Bonzi

Ostrava – Na 18. ročníku mezinárodního tenisového turnaje mužů Ostra Group Open 2021 zařazeného do kalendáře ATP Challenger Tour triumfoval třetí nasazený Benjamin Bonzi z Francie, když ve finále ve […]

Ostrava – Na 18. ročníku mezinárodního tenisového turnaje mužů Ostra Group Open 2021 zařazeného do kalendáře ATP Challenger Tour triumfoval třetí nasazený Benjamin Bonzi z Francie, když ve finále ve dvou setech porazil nenasazeného Renza Oliva z Argentiny dvakrát 6:4.

Cesta francouzského tenisty do finále ostravského challengeru vedla v prvním kole přes nenasazeného Romana Safiullina (RUS), ve druhém kole přes na divokou kartu startujícího Jiřího Lehečku (CZE), ve čtvrtfinále přes turnajovou pětku Marca Polmanse (AUS) a v semifinále přes dalšího nenasazeného Eliase Ymera (SWE).

Ve čtyřhře triumfovala australsko-ukrajinská dvojice Marc Polmans (AUS) a Serhij Stachovskyj (UKR) jako nenasazeni. Finálovou českou dvojici tvořili na divokou kartu startující Andrew Paulson (CZE) a Patrik Rikl (CZE).

Loňský vítěz Aslan Karatsev z Ruska letos nestartoval.

Do hlavní části turnaje zasáhlo 5 českých tenistů – Zdeněk Kolář, Lukáš Rosol, Jiří Lehečka, Patrik Rikl a Martin Krumich.

Hrálo se na otevřených antukových dvorcích SC Ostrava v Komenského sadech.