O projektu

Zdar Ostravo!!! Aneb více města, více fotbalu tj. proostravský sportovní magazín a volné pokračování Hej Karviné!!! Sportovní výsledky a reportáže ze zápasů ostravských fotbalových a hokejových klubů, z tenisového challengeru a z atletického mítinku. Vládnu Moravě, vládnu Slezsku.

Facebook: HejKarvina.cz

Důležité sdělení: Web využívá k lepšímu zacílení reklamy souborů cookies a (18+) Ministerstvo financí varuje, že účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Kontakt: info@hejkarvina.cz

Reklama

Web Banner v hlavičce
(930 x 180 pixelů)
Banner v patičce
(930 x 180 pixelů)
Reklamní článek
(vlastní)
Reklamní článek
(napsaný redakcí)
Hej Karviná!!! 2500 Kč / měsíc 500 Kč / měsíc 320 Kč jednorázově 480 Kč jednorázově
Zdar Ostravo!!! 2500 Kč / měsíc 500 Kč / měsíc 320 Kč jednorázově 480 Kč jednorázově
Špatný vliv 1500 Kč / měsíc 200 Kč / měsíc 320 Kč jednorázově 480 Kč jednorázově
  • Bannerová reklama – Grafická forma reklamy o velkých rozměrech je na všech uvedených webech umístěna na na první pohled viditelných pozicích v hlavičce a v patičce. Vaši reklamu má čtenář a potenciální zákazník vaší firmy stále na očích.
  • Reklamní článek – Reklamní článek se dvěma zpětnými odkazy umístěný v rubrice „Inzerce“. Cena je jednorázová za trvalou publikaci. Finančně dostupný způsob jak dostat do povědomí, zvýšit povědomí a udržet v povědomí místní firmu, obchod, restauraci, výrobek, službu nebo společenskou akci. Ne alkohol, tabák a finance. Reklamní článek je možno dodat vlastní nebo si ho za lehce zvýšenou cenu nechat napsat redakcí – viz tabulka.

Faktura od neplátce DPH.