Průmyslová zóna Poruba

Ostrava – Průmyslová zóna Poruba vybudovaná v roce … v Ostravě – Porubě je dobře dostupná městskou hromadnou dopravou z Ostravy. Rozprostírá se na ploše 3 hektarů a vytváří okolo […]

Ostrava – Průmyslová zóna Poruba vybudovaná v roce … v Ostravě – Porubě je dobře dostupná městskou hromadnou dopravou z Ostravy. Rozprostírá se na ploše 3 hektarů a vytváří okolo … pracovních míst.

Mzda
Hrubá mzda je v případě plného úvazku dána vyměřovacím základem a v případě brigády hodinovou sazbou. Odečtením daně, sociálního a zdravotního pojištění se získá čistá mzda. Ta se vyplácí jednou za měsíc na bankovní účet. Zálohy každý týden.

U Raiffeisenbank si otevřete běžný účet bez poplatků s výběry ze všech bankomatů doma i ve světě zdarma on-line během okamžiku.

Otevřít účet

Firmy

Ve firmách Zásilkovna (CZE), FedEx (USA) a High Lite Touring (CZE) v průmyslové zóně Poruba naleznou pracovní uplatnění obyvatelé Ostravy a okolí.

  • Zásilkovna – Depo přepravce zásilek z České republiky.
  • FedEx – Kurýr ze Spojených států.
  • High Lite Touring – Technické zajištění koncertů a festivalů. Česká republika.
Osobní ochranné pracovní prostředky
Rukavice
Čisté ruce bez mozolů a škrábanců.

Od 8,00 Kč

Přilby
Ochrana hlavy proti nárazu.

Od 195,00 Kč

Montérky
Ochrana před ušpiněním při práci.

Od 398,00 Kč

Bagany
Pevná pracovní obuv s protiskluzovou podrážkou a ocelovou špičkou.

Od 675,00 Kč

Doprava

Do průmyslové zóny Poruba zajíždí autobus městské hromadné dopravy číslo 37 (Centrum). Zastávka v průmyslové zóně je Dělnická.