Fotbalisté Ostravy vyhráli po výborném druhém poločase se Zlínem

Ostrava – V 9. podzimním kole základní části Fortuna ligy vyhráli fotbalisté ostravského Baníku na domácí půdě Městského stadionu v Ostravě – Vítkovicích se zlínským FC po výborném druhém poločase, […]

Ostrava – V 9. podzimním kole základní části Fortuna ligy vyhráli fotbalisté ostravského Baníku na domácí půdě Městského stadionu v Ostravě – Vítkovicích se zlínským FC po výborném druhém poločase, ve kterém vstřelili čtyři branky, 5:1. Příští kolo hrají venku v Olomouci.

Střelecky se prosadili za domácí Ostravu dvěma brankami Filip Kubala (50′ a 64′) a brankou Paixao Ewerton (12′), Tomáš Rigo (57′) s Abdullahim Tankem (82′). Za hostující Zlín kapitán Dominik Simerský (38′).

Utkání řízené Markem Radinou za asistence Iva Nádvorníka a Lukáše Machače sledovalo 7786 diváků.

FC Baník Ostrava vs. FC Zlín 5:1 (1:1)

So 23. září 2023, 15:00 – Městský stadion v Ostravě – Vítkovicích