HC Vítkovice Ridera 2023 / 2024

Ostrava – Účinkování HC Vítkovice Ridera v Tipsport extralize v sezoně 2023 / 2024. Sezonu, ve které obhajovala semifinále play-off, odehrála Ridera pod trenérem Milošem Holaněm, kterého v průběhu sezony […]

Ostrava – Účinkování HC Vítkovice Ridera v Tipsport extralize v sezoně 2023 / 2024. Sezonu, ve které obhajovala semifinále play-off, odehrála Ridera pod trenérem Milošem Holaněm, kterého v průběhu sezony nahradil Pavel Trnka, v Ostravar aréně v Ostravě – Zábřehu a skončila už v předkole play-off.

14 klubů mezi sebou nejprve změří síly v 52 ligových kolech základní části systémem každý s každým dvakrát doma a dvakrát venku. Poté si 8 nejlepších zahraje play-off. 1. až 4. postupuje přímo do play-off. 5. až 12. hraje předkolo play-off. Poslední 14. hraje baráž s vítězem Chance ligy. Předkolo se hraje na 3 vítězství. Čtvrtfinále, semifinále a finále na 4. vítězství.

Obsah


Základní část

Kolo Domácí Hosté Skóre
1. HC Vítkovice Ridera
(Pá 15. 9., 17:30 – Ostravar aréna)
HC Energie Karlovy Vary 2:6 (0:4, 2:0, 0:2)
2. BK Mladá Boleslav
(Ne 17. 9., 16:00 – Škoenergo aréna)
HC Vítkovice Ridera 2:4 (0:2, 1:1, 1:1)
3. HC Vítkovice Ridera
(Pá 22. 9., 17:30 – Ostravar aréna)
Rytíři Kladno 2:3sn (2:1, 0:1, 0:0 – 0:0 – 0:1)
4. HC Oceláři Třinec
(Ne 24. 9., 17:00 – Werk aréna)
HC Vítkovice Ridera 4:3p (1:0, 0:1, 2:2 – 1:0)
5. HC Vítkovice Ridera
(St 27. 9., 17:30 – Ostravar aréna)
HC Dynamo Pardubice 3:7 (2:2, 1:2, 0:3)
6. Banes Motor České Budějovice
(Pá 29. 9., 17:30 – Budvar aréna)
HC Vítkovice Ridera 2:1 (0:0, 0:1, 2:0)
7. HC Vítkovice Ridera
(Ne 1. 10., 16:00 – Ostravar aréna)
HC Olomouc 4:3p (0:0, 1:2, 2:1 – 1:0)
8. HC Sparta Praha
(Út 3. 10., 18:30 – O2 aréna)
HC Vítkovice Ridera 3:2 (0:1, 2:0, 1:1)
9. HC Škoda Plzeň
(Ne 8. 10., 15:00 – Logspeed aréna)
HC Vítkovice Ridera 1:0 (0:0, 0:0, 1:0)
10. HC Vítkovice Ridera
(Pá 13. 10., 17:30 – Ostravar aréna)
Bílí tygři Liberec 5:2 (2:1, 1:0, 2:1)
11. HC Kometa Brno
(Ne 15. 10., 14:30 – Winning Group aréna)
HC Vítkovice Ridera 3:5 (0:1, 3:2, 0:2)
12. HC Verva Litvínov
(Pá 20. 10., 17:30 – Zimní stadion Ivana Hlinky)
HC Vítkovice Ridera 6:3 (2:2, 4:0, 0:1)
13. Mountfield HK
(Ne 22. 10., 16:00 – ČPP aréna)
HC Vítkovice Ridera 2:0 (2:0, 0:0, 0:0)
14. HC Energie Karlovy Vary
(Pá 27. 10., 17:30 – KV aréna)
HC Vítkovice Ridera 3:1 (0:0, 0:1, 3:0)
15. BK Mladá Boleslav
(Ne 29. 10., 17:30 – Škoenergo aréna)
HC Vítkovice Ridera 2:3 (1:1, 0:1, 1:1)
16. Rytíři Kladno
(Po 12. 2., 18:00 – Čez stadion)
HC Vítkovice Ridera 0:4 (0:1, 0:1, 0:2)
17. HC Vítkovice Ridera
(Pá 3. 11., 17:30 – Ostravar aréna)
HC Oceláři Třinec 3:6 (1:1, 0:1, 2:4)
18. HC Vítkovice Ridera
(Ne 5. 11., 17:00 – Ostravar aréna)
HC Dynamo Pardubice 0:2 (0:1, 0:0, 0:1)
19. HC Vítkovice Ridera
(Út 30. 1., 17:30 – Ostravar aréna)
Banes Motor České Budějovice 1:2 (1:0, 0:2, 0:0)
20. HC Olomouc
(Ne 19. 11., 17:00 – Zimní stadion Olomouc)
HC Vítkovice Ridera 3:2p (2:0, 0:1, 0:1 – 1:0)
21. HC Vítkovice Ridera
(Pá 24. 11., 17:30 – Ostravar aréna)
HC Sparta Praha 1:3 (0:0, 0:1, 1:2)
22. HC Vítkovice Ridera
(Ne 26. 11., 16:00 – Ostravar aréna)
HC Škoda Plzeň 2:3p (1:0, 1:0, 0:2 – 0:1)
23. Bílí tygři Liberec
(Út 28. 11., 18:00 – Home Credit aréna)
HC Vítkovice Ridera 2:1 (1:0, 0:0, 1:1)
24. HC Vítkovice Ridera
(St 21. 2., 17:30 – Ostravar aréna)
HC Kometa Brno 4:0 (0:0, 2:0, 2:0)
25. HC Vítkovice Ridera
(Ne 3. 12., 17:00 – Ostravar aréna)
HC Verva Litvínov 6:2 (1:0, 2:1, 3:1)
26. HC Vítkovice Ridera
(Pá 8. 12., 17:30 – Ostravar aréna)
Mountfield HK 2:3p (1:0, 0:2, 1:0 – 0:1)
27. HC Vítkovice Ridera
(Ne 10. 12., 14:00 – Ostravar aréna)
HC Energie Karlovy Vary 4:1 (1:0, 2:1, 1:0)
28. HC Vítkovice Ridera
(Út 19. 12., 17:30 – Ostravar aréna)
BK Mladá Boleslav 2:0 (0:0, 0:0, 2:0)
29. Rytíři Kladno
(So 10. 2., 16:00 – Čez stadion)
HC Vítkovice Ridera 2:3 (1:0, 0:1, 1:2)
30. HC Oceláři Třinec
(Út 26. 12., 17:00 – Werk aréna)
HC Vítkovice Ridera 2:4 (1:2, 1:1, 0:1)
31. HC Dynamo Pardubice
(Čt 30. 11., 18:00 – Enteria aréna)
HC Vítkovice Ridera 2:1sn (0:1, 1:0, 0:0 – 0:0 – 2:1)
32. Banes Motor České Budějovice
(So 30. 12., 17:00 – Budvar aréna)
HC Vítkovice Ridera 3:4sn (0:1, 2:1, 1:1 – 0:0 – 0:1)
33. HC Vítkovice Ridera
(Pá 5. 1., 17:30 – Ostravar aréna)
HC Olomouc 3:2p (1:0, 1:1, 0:1 – 1:0)
34. HC Vítkovice Ridera
(Ne 7. 1., 16:00 – Ostravar aréna)
HC Sparta Praha 2:4 (1:1, 0:3, 1:0)
35. HC Škoda Plzeň
(Pá 12. 1., 17:30 – Logspeed aréna)
HC Vítkovice Ridera 2:1 (1:0, 1:1, 0:0)
36. HC Vítkovice Ridera
(Ne 14. 1., 16:00 – Ostravar aréna)
Bílí tygři Liberec 2:0 (0:0, 2:0, 0:0)
37. HC Kometa Brno
(Pá 19. 1., 18:00 – Winning Group aréna)
HC Vítkovice Ridera 7:1 (1:0, 4:0, 2:1)
38. HC Vítkovice Ridera
(Ne 21. 1., 16:00 – Ostravar aréna)
HC Verva Litvínov 5:1 (1:0, 2:0, 2:1)
39. Mountfield HK
(Út 23. 1., 18:00 – ČPP aréna)
HC Vítkovice Ridera 3:4sn (2:1, 0:0, 1:2 – 0:0 – 1:2)
40. HC Energie Karlovy Vary
(Čt 25. 1., 17:30 – KV aréna)
HC Vítkovice Ridera 0:3 (0:0, 0:2, 0:1)
41. HC Vítkovice Ridera
(Ne 28. 1., 16:00 – Ostravar aréna)
BK Mladá Boleslav 0:1p (0:0, 0:0, 0:0 – 0:1)
42. HC Vítkovice Ridera
(Pá 2. 2., 17:30 – Ostravar aréna)
Rytíři Kladno 4:2 (2:1, 2:0, 0:1)
43. HC Vítkovice Ridera
(Ne 4. 2., 16:00 – Ostravar aréna)
HC Oceláři Třinec 2:6 (2:1, 0:4, 0:1)
44. HC Dynamo Pardubice
(St 14. 2., 18:00 – Enteria aréna)
HC Vítkovice Ridera 5:3 (2:0, 3:3, 0:0)
45. HC Vítkovice Ridera
(Pá 16. 2., 17:30 – Ostravar aréna)
Banes Motor České Budějovice 5:7 (1:3, 3:1, 1:3)
46. HC Olomouc
(Ne 18. 2., 18:00 – Zimní stadion Olomouc)
HC Vítkovice Ridera 1:2 (0:1, 0:1, 1:0)
47. HC Sparta Praha
(St 3. 1., 18:30 – O2 aréna)
HC Vítkovice Ridera 2:1 (0:1, 2:0, 0:0)
48. HC Vítkovice Ridera
(Pá 23. 2., 17:30 – Ostravar aréna)
HC Škoda Plzeň 1:0 (1:0, 0:0, 0:0)
49. Bílí tygři Liberec
(Ne 25. 2., 16:00 – Home Credit aréna)
HC Vítkovice Ridera 3:4p (1:0, 2:0, 0:3 – 0:1)
50. HC Vítkovice Ridera
(Út 27. 2., 17:30 – Ostravar aréna)
HC Kometa Brno 2:0 (0:0, 0:0, 2:0)
51. HC Verva Litvínov
(Pá 1. 3., 17:30 – Zimní stadion Ivana Hlinky)
HC Vítkovice Ridera 5:4 (2:1, 2:2, 1:1)
52. HC Vítkovice Ridera
(Ne 3. 3., 16:30 – Ostravar aréna)
Mountfield HK 1:2sn (1:0, 0:0, 0:1 – 0:0 – 1:2)

Tabulka

Poř Klub Zap V VP PP P Skóre RG B
1. HC Dynamo Pardubice 52 33 8 6 5 203:115 + 88 121 b.
2. HC Sparta Praha 52 32 6 3 11 172:119 + 53 111 b.
3. HC Oceláři Třinec 52 25 9 6 12 172:132 + 40 99 b.
4. HC Kometa Brno 52 21 9 5 17 160:139 + 21 86 b.
5. HC Verva Litvínov 52 23 5 4 20 163:165 – 2 83 b.
6. Banes Motor České Budějovice 52 23 2 10 17 147:149 – 2 83 b.
7. Bílí tygři Liberec 52 24 3 4 21 174:165 + 9 82 b.
8. Mountfield HK 52 16 8 11 17 135:137 – 2 75 b.
9. HC Vítkovice Ridera 52 18 5 8 21 132:138 – 6 72 b.
10. HC Olomouc 52 16 7 6 23 123:155 – 32 68 b.
11. HC Energie Karlovy Vary 52 14 8 3 27 128:146 – 18 61 b.
12. HC Škoda Plzeň 52 14 6 4 28 130:155 – 25 58 b.
13. BK Mladá Boleslav 52 12 6 6 28 106:154 – 48 54 b.
14. Rytíři Kladno 52 7 4 10 31 120:196 – 76 39 b.

Play-off

Kolo Domácí Hosté Skóre
Předkolo – 1. zápas Mountfield HK
(St 6. 3., 18:00 – ČPP aréna)
HC Vítkovice Ridera 4:3 (1:2, 1:0, 2:1)
Předkolo – 2. zápas Mountfield HK
(Čt 7. 3., 18:00 – ČPP aréna)
HC Vítkovice Ridera 1:0 (1:0, 0:0, 0:0)
Předkolo – 3. zápas HC Vítkovice Ridera
(So 9. 3., 15:00 – Ostravar aréna)
Mountfield HK 1:3 (0:1, 0:1, 1:1)
Předkolo – 4. zápas HC Vítkovice Ridera
(Ne 10. 3., 16:00 – Ostravar aréna)
Mountfield HK nehráno
Předkolo – 5. zápas Mountfield HK
(Út 12. 3., 18:00 – ČPP aréna)
HC Vítkovice Ridera nehráno
Čtvrtfinále – 1. zápas nehráno
Čtvrtfinále – 2. zápas nehráno
Čtvrtfinále – 3. zápas nehráno
Čtvrtfinále – 4. zápas nehráno
Čtvrtfinále – 5. zápas nehráno
Čtvrtfinále – 6. zápas nehráno
Čtvrtfinále – 7. zápas nehráno
Semifinále – 1. zápas nehráno
Semifinále – 2. zápas nehráno
Semifinále – 3. zápas nehráno
Semifinále – 4. zápas nehráno
Semifinále – 5. zápas nehráno
Semifinále – 6. zápas nehráno
Semifinále – 7. zápas nehráno
Finále – 1. zápas nehráno
Finále – 2. zápas nehráno
Finále – 3. zápas nehráno
Finále – 4. zápas nehráno
Finále – 5. zápas nehráno
Finále – 6. zápas nehráno
Finále – 7. zápas nehráno