Průmyslová zóna Hrušov

Ostrava – Průmyslová zóna Hrušov vybudovaná v roce 2022 v Ostravě – Hrušově je dobře dostupná městskou i meziměstskou hromadnou dopravou z Ostravy a Bohumína. Rozprostírá se na ploše 34,7 […]

Ostrava – Průmyslová zóna Hrušov vybudovaná v roce 2022 v Ostravě – Hrušově je dobře dostupná městskou i meziměstskou hromadnou dopravou z Ostravy a Bohumína. Rozprostírá se na ploše 34,7 hektarů a vytváří okolo 1300 pracovních míst. Průmyslová zóna vdechla nový život po povodních zničenému a vysídlenému Hrušovu.

Mzda
Hrubá mzda je v případě plného úvazku dána vyměřovacím základem a v případě brigády hodinovou sazbou. Odečtením daně, sociálního a zdravotního pojištění se získá čistá mzda. Ta se vyplácí jednou za měsíc na bankovní účet. Zálohy každý týden.

U Raiffeisenbank si otevřete běžný účet bez poplatků s výběry ze všech bankomatů doma i ve světě zdarma on-line během okamžiku. Bonus 3000 Kč za aktivní využívání.

Otevřít účet

Firmy

Ve firmách Sportisimo (CZE), VAS Solutions (CZE), Plzeňský Prazdroj (JPN) a AT Computers (CZE) v prostorách Contera Parku v průmyslové zóně Hrušov naleznou pracovní uplatnění obyvatelé Ostravy a okolí.

  • Sportisimo – Logistické centrum prodejce sportovního vybavení z České republiky.
  • VAS Solutions – Skladování a logistika. Česká republika.
  • Plzeňský Prazdroj – Distribuční centrum českého pivovaru vlastněného Japonci.
  • AT Computers – Distributor výpočetní a telekomunikační techniky z České republiky.
Osobní ochranné pracovní prostředky
Rukavice
Čisté ruce bez mozolů a škrábanců.

Od 8,00 Kč

Přilby
Ochrana hlavy proti nárazu.

Od 195,00 Kč

Montérky
Ochrana před ušpiněním při práci.

Od 398,00 Kč

Bagany
Pevná pracovní obuv s protiskluzovou podrážkou a ocelovou špičkou.

Od 675,00 Kč

Doprava

Do průmyslové zóny Hrušov zajíždí trolejbusy městské hromadné dopravy číslo 103 (Centrum) a 105 (Centrum) s autobusem meziměstské hromadné dopravy číslo 555 (Bohumín). Zastávky v průmyslové zóně jsou Žižkova a Hrušovské mosty.