FC Odra Petřkovice 2023 / 2024

Ostrava – Účinkování FC Odry Petřkovice v I. B třídě – Skupině B a v Poháru MěFS Ostrava v sezoně 2023 / 2024. Sezonu 2023 / 2024 odehraje FC Odra […]

Ostrava – Účinkování FC Odry Petřkovice v I. B třídě – Skupině B a v Poháru MěFS Ostrava v sezoně 2023 / 2024. Sezonu 2023 / 2024 odehraje FC Odra Petřkovice pod trenérem Jiřím Brančíkem, kterého v průběhu sezony nahradil František Imrich, na Fotbalovém stadionu pod Landekem v Ostravě – Petřkovicích.

14 klubů mezi sebou změří síly v 26 ligových kolech systémem každý s každým jednou doma a jednou venku. Vítěz získává možnost postupu do I. A třídy. Poslední sestupuje dle své příslušnosti do Okresního přeboru nebo do Městského přeboru.

Obsah


Liga

Kolo Domácí Hosté Skóre
1. FC Odra Petřkovice
(So 4. 11., 14:00 – Pod Landekem)
FK Darkovice 4:1 (1:1)
2. FC Ostrava - Jih
(So 12. 8., 14:00 – Zábřeh)
FC Odra Petřkovice 5:1 (2:0)
3. FC Odra Petřkovice
(So 19. 8., 16:30 – Pod Landekem)
TJ Unie Hlubina B 0:1 (0:0)
4. SK Markvartovice
(Ne 27. 8., 16:30 – Markvartovice)
FC Odra Petřkovice 4:3 (1:2)
5. FC Odra Petřkovice
(So 2. 9., 16:00 – Pod Landekem)
MFK Vítkovice B 1:1 (0:1)
6. TJ Sokol Hať
(Ne 10. 9., 16:00 – Hať)
FC Odra Petřkovice 1:1 (1:0)
7. FC Odra Petřkovice
(So 16. 9., 15:30 – Pod Landekem)
FK Slovan Záblatí 1:4 (1:3)
8. FC Odra Petřkovice
(So 23. 9., 15:30 – Pod Landekem)
TJ Sokol Hrabová 2:4 (0:1)
9. TJ Velká Polom
(So 30. 9., 15:00 – Velká Polom)
FC Odra Petřkovice 1:4 (0:2)
10. FC Odra Petřkovice
(So 7. 10., 15:00 – Pod Landekem)
TJ Slavoj Rychvald 3:1 (2:1)
11. TJ Sokol Šilheřovice
(Ne 15. 10., 15:00 – Šilheřovice)
FC Odra Petřkovice 1:3 (0:0)
12. FC Odra Petřkovice
(So 21. 10., 14:30 – Pod Landekem)
SK Slavie Třebovice 5:1 (4:0)
13. TJ Vřesina
(Ne 29. 10., 14:30 – Vřesina)
FC Odra Petřkovice 2:2 (1:1)
14. FK Darkovice
(-, –:– – Darkovice)
FC Odra Petřkovice -:- (-:-)
15. FC Odra Petřkovice
(-, –:– – Pod Landekem)
FC Ostrava - Jih -:- (-:-)
16. TJ Unie Hlubina B
(-, –:– – Hlubina)
FC Odra Petřkovice -:- (-:-)
17. FC Odra Petřkovice
(-, –:– – Pod Landekem)
SK Markvartovice -:- (-:-)
18. MFK Vítkovice B
(-, –:– – Hulváky)
FC Odra Petřkovice -:- (-:-)
19. FC Odra Petřkovice
(-, –:– – Pod Landekem)
TJ Sokol Hať -:- (-:-)
20. FK Slovan Záblatí
(-, –:– – Záblatí)
FC Odra Petřkovice -:- (-:-)
21. TJ Sokol Hrabová
(-, –:– – Hrabová)
FC Odra Petřkovice -:- (-:-)
22. FC Odra Petřkovice
(-, –:– – Pod Landekem)
TJ Velká Polom -:- (-:-)
23. TJ Slavoj Rychvald
(-, –:– – Rychvald)
FC Odra Petřkovice -:- (-:-)
24. FC Odra Petřkovice
(-, –:– – Pod Landekem)
TJ Sokol Šilheřovice -:- (-:-)
25. SK Slavie Třebovice
(-, –:– – Třebovice)
FC Odra Petřkovice -:- (-:-)
26. FC Odra Petřkovice
(-, –:– – Pod Landekem)
TJ Vřesina -:- (-:-)

Tabulka

Poř Klub Zap V R P Skóre RG B
1. MFK Vítkovice B 13 0 0 0 0:0 0 27 b.
2. TJ Unie Hlubina B 13 0 0 0 0:0 0 27 b.
3. FK Slovan Záblatí 13 0 0 0 0:0 0 24 b.
4. FC Ostrava - Jih 13 0 0 0 0:0 0 24 b.
5. SK Markvartovice 13 0 0 0 0:0 0 22 b.
6. TJ Velká Polom 13 0 0 0 0:0 0 21 b.
7. TJ Sokol Hrabová 13 0 0 0 0:0 0 20 b.
8. FC Odra Petřkovice 13 0 0 0 0:0 0 18 b.
9. TJ Slavoj Rychvald 13 0 0 0 0:0 0 18 b.
10. TJ Vřesina 13 0 0 0 0:0 0 18 b.
11. TJ Sokol Šilheřovice 13 0 0 0 0:0 0 13 b.
12. SK Slavie Třebovice 13 0 0 0 0:0 0 13 b.
13. FK Darkovice 13 0 0 0 0:0 0 12 b.
14. TJ Sokol Hať 13 0 0 0 0:0 0 3 b.

Pohár

Kolo Domácí Hosté Skóre
1. kolo FC Odra Petřkovice
(Ne 28. 1., 16:30 – Hlubina)
MFK Vítkovice B -:- (-:-)
2. kolo FC Odra Petřkovice
(Ne 4. 2., 14:30 – Hlubina)
TJ Ludgeřovice -:- (-:-)
3. kolo FC Odra Petřkovice
(Ne 11. 2., 14:30 – Hlubina)
TJ Sokol Krásné Pole -:- (-:-)
4. kolo volno
5. kolo TJ Klimkovice
(Ne 25. 2., 14:30 – Hlubina)
FC Odra Petřkovice -:- (-:-)
O umístění [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-)