FC Odra Petřkovice 2022 / 2023

Ostrava – Účinkování FC Odry Petřkovice v Městském přeboru a v Poháru MěFS Ostrava v sezoně 2022 / 2023. Sezonu 2022 / 2023 odehraje FC Odra Petřkovice pod trenérem Jiřím […]

Ostrava – Účinkování FC Odry Petřkovice v Městském přeboru a v Poháru MěFS Ostrava v sezoně 2022 / 2023. Sezonu 2022 / 2023 odehraje FC Odra Petřkovice pod trenérem Jiřím Brančíkem na Fotbalovém stadionu pod Landekem v Ostravě – Petřkovicích.

14 klubů mezi sebou změří síly v 26 ligových kolech systémem každý s každým jednou doma a jednou venku. Vítěz získává možnost postupu do I. B třídy. Nejnižší soutěž. Nikdo nesestupuje.

Obsah


Liga

Kolo Domácí Hosté Skóre
1. FC Odra Petřkovice
(St 28. 9., 15:30 – Pod Landekem)
SK Markvartovice 0:1 (0:0)
2. TJ Sokol Koblov
(So 5. 11., 14:00 – Koblov)
FC Odra Petřkovice 1:2 (1:0)
3. FC Odra Petřkovice
(So 20. 8., 16:30 – Pod Landekem)
TJ Václavovice 5:3 (1:1)
4. FK SK Polanka nad Odrou B
(So 27. 8., 16:30 – Polanka nad Odrou)
FC Odra Petřkovice 1:3 (1:1)
5. FC Odra Petřkovice
(So 3. 9., 16:00 – Pod Landekem)
SK Šenov 6:3 (4:1)
6. TJ Sokol Pustkovec
(So 10. 9., 16:00 – Pustkovec)
FC Odra Petřkovice 1:2 (1:1)
7. FC Odra Petřkovice
(So 17. 9., 15:30 – Pod Landekem)
TJ Jiskra Hrušov 5:0 (2:0)
8. FC Odra Petřkovice
(So 24. 9., 15:30 – Pod Landekem)
TJ Slovan Ostrava B 4:0 (1:0)
9. FC Vratimov B
(Ne 2. 10., 10:30 – Vratimov)
FC Odra Petřkovice 3:4 (1:1)
10. FC Odra Petřkovice
(So 8. 10., 15:00 – Pod Landekem)
TJ Sokol Hošťálkovice 6:0 (2:0)
11. FC Odra Petřkovice
(So 15. 10., 15:00 – Pod Landekem)
SK Brušperk B 3:2 (1:1)
12. FC Odra Petřkovice
(So 22. 10., 14:30 – Pod Landekem)
TJ Sokol Dolní Lhota 3:1 (2:1)
13. FC Slavia Michálkovice
(So 29. 10., 14:30 – Michálkovice)
FC Odra Petřkovice 2:1np (1:1, 0:0 – 4:2)
14. SK Markvartovice
(-, –:– – Markvartovice)
FC Odra Petřkovice -:- (-:-)
15. FC Odra Petřkovice
(-, –:– – Pod Landekem)
TJ Sokol Koblov -:- (-:-)
16. TJ Václavovice
(-, –:– – Václavovice)
FC Odra Petřkovice -:- (-:-)
17. FC Odra Petřkovice
(-, –:– – Pod Landekem)
FK SK Polanka nad Odrou B -:- (-:-)
18. SK Šenov
(-, –:– – Šenov)
FC Odra Petřkovice -:- (-:-)
19. FC Odra Petřkovice
(-, –:– – Pod Landekem)
TJ Sokol Pustkovec -:- (-:-)
20. TJ Jiskra Hrušov
(-, –:– – Hrušov)
FC Odra Petřkovice -:- (-:-)
21. TJ Slovan Ostrava B
(-, –:– – Hulváky)
FC Odra Petřkovice -:- (-:-)
22. FC Odra Petřkovice
(-, –:– – Pod Landekem)
FC Vratimov B -:- (-:-)
23. TJ Sokol Hošťálkovice
(-, –:– – Hošťálkovice)
FC Odra Petřkovice -:- (-:-)
24. SK Brušperk B
(-, –:– – Brušperk)
FC Odra Petřkovice -:- (-:-)
25. TJ Sokol Dolní Lhota
(-, –:– – Dolní Lhota)
FC Odra Petřkovice -:- (-:-)
26. FC Odra Petřkovice
(-, –:– – Pod Landekem)
FC Slavia Michálkovice -:- (-:-)

Tabulka

Poř Klub Zap V VP PP P Skóre RG B
1. SK Markvartovice 13 0 0 0 0 0:0 0 34 b.
2. FC Odra Petřkovice 13 0 0 0 0 0:0 0 34 b.
3. TJ Václavovice 13 0 0 0 0 0:0 0 30 b.
4. TJ Sokol Dolní Lhota 13 0 0 0 0 0:0 0 27 b.
5. TJ Sokol Koblov 13 0 0 0 0 0:0 0 27 b.
6. SK Šenov 13 0 0 0 0 0:0 0 22 b.
7. FK SK Polanka nad Odrou B 13 0 0 0 0 0:0 0 21 b.
8. FC Slavia Michálkovice 13 0 0 0 0 0:0 0 21 b.
9. SK Brušperk B 13 0 0 0 0 0:0 0 14 b.
10. TJ Slovan Ostrava B 13 0 0 0 0 0:0 0 12 b.
11. FC Vratimov B 13 0 0 0 0 0:0 0 10 b.
12. TJ Sokol Hošťálkovice 13 0 0 0 0 0:0 0 9 b.
13. TJ Jiskra Hrušov 13 0 0 0 0 0:0 0 6 b.
14. TJ Sokol Pustkovec 13 0 0 0 0 0:0 0 6 b.

Pohár

Kolo Domácí Hosté Skóre
1. kolo [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-)
2. kolo [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-)
3. kolo [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-)
4. kolo [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-)
5. kolo [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-)
O umístění [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-)

Soupiska

Číslo Post Hráč Narozen Výška Váha
1 Brankář Česká republika Richard Silber –. –. —- – cm – kg
20 Brankář Česká republika Jaroslav Sionko –. –. —- – cm – kg
3, 13 Brankář Česká republika Jakub Čejka –. –. —- – cm – kg
20 Brankář Česká republika Michal Harabiš –. –. —- – cm – kg
1, 9 Brankář Česká republika Martin Brož –. –. —- – cm – kg
18 Obránce Česká republika Radomír Koval –. –. —- – cm – kg
6, 11 Obránce Česká republika Jiří Adámek –. –. —- – cm – kg
3, 7 Obránce Česká republika Martin Blokša –. –. —- – cm – kg
7, 15 Obránce Česká republika Adam Georgiovský –. –. —- – cm – kg
4 Záložník Česká republika Vojtěch Bystroň –. –. —- – cm – kg
9 Záložník Česká republika František Imrich –. –. —- – cm – kg
2, 10 Záložník Česká republika Lukáš Kundrát –. –. —- – cm – kg
17 Záložník Česká republika Matěj Vošvrda –. –. —- – cm – kg
5, 14 Záložník Česká republika Dieter Körner –. –. —- – cm – kg
8 Útočník Česká republika Jakub Curus (K) –. –. —- – cm – kg
15, 16 Útočník Česká republika Michael Činčala –. –. —- – cm – kg
13, 16, 18 Útočník Česká republika Mario Telnar –. –. —- – cm – kg
5, 11 Útočník Česká republika Mario Latocha –. –. —- – cm – kg

2, 12 Petr Jahůdka
6, 10 Daniel Kotala
12, 14 Rostislav Bandy
5, 6, 9 Jan Georgiovský
5, 6, 15 Tomáš Šimašek
3, 11 Martin Kočvara
14 Petr Večerek