Jakým reklamním dárkem potěšit Ostraváka? Přece alkoholem!

Blíží se konec roku a Vánoce. Spousta zaměstnavatelů bude vymýšlet, čím obdarovat své zaměstnance. Nějaká pozornost se pod stromeček opravdu hodí. Nemusí to být něco drahého, může jít o reklamní […]

Blíží se konec roku a Vánoce. Spousta zaměstnavatelů bude vymýšlet, čím obdarovat své zaměstnance. Nějaká pozornost se pod stromeček opravdu hodí. Nemusí to být něco drahého, může jít o reklamní předmět s logem firmy, kterým obdarovaný zároveň bude firmu propagovat. Co by měli zvolit zaměstnavatelé v Ostravě?

V prvé řadě je nutno podotknout, že vždy záleží na skladbě pracovníků. Týmu žen budou sedět jiné vánoční pozornosti než čistě mužskému kolektivu. Potěšit Ostraváka je ale docela snadné. Darujte mu flašku! Ovšem ne jen tak ledajakou.

Konec nudných dárkových předmětů

Firmy obvykle dávají zaměstnancům na Vánoce nejrůznější reklamní předměty. S logem společnosti se dnes dá vytvořit fakticky cokoliv od kosmetické taštičky přes golfové míčky až po roušku proti covidu. Možná je však zbytečné přemýšlet, zda by zaměstnanci užili spíše golfový míček, nebo USB flash disk. Je málo univerzálních dárků, kterými uděláte radost opravdu komukoliv. Přesto existují. Jedním z nich je alkohol.

Prémiový alkohol v dárkovém balení

Darovat obyčejnou flašku se nesluší. Vyberte láhev kvalitního alkoholu a darujte ho s decentním provedením loga firmy v dárkové tašce. Pravý Ostravák určitě nepohrdne.

Podívejte se například na Bluearrow.cz, web firmy, která zajišťuje reklamní předměty. V kategorii alkoholu doporučuje skotskou whisky Bruichladdich, osvědčenou Metaxu, rum Moount Gay, koňaky Rémy Martin v nádherných lahvích nebo The Botanist Gin. Alkohol dodávají od 10 lahví a cena je závislá na množství. Čím více lidí se rozhodnete potěšit, tím méně za jednu láhev zaplatíte. Prémiový alkohol je samozřejmě skvělým dárkem i pro věrné obchodní partnery nebo ty nejdůležitější zákazníky. Uděláte jim radost, když si na ně vzpomenete, to je zcela jisté. Tak vzhůru vybírat, ať se všechno stihne do Vánoc.