Tipsport spustil novou on-line registraci, se kterou už nemusíte na pobočku!

Beroun – Máme skvělou zprávu pro klienty České spořitelny, Moneta Money Bank, Air Bank a nově i Equa bank. Díky novince v podobě on-line ověření bankou už nemusíte kvůli registraci […]

Beroun – Máme skvělou zprávu pro klienty České spořitelny, Moneta Money Bank, Air Bank a nově i Equa bank. Díky novince v podobě on-line ověření bankou už nemusíte kvůli registraci na pobočku Tipsportu. Vše vyřešíte na pár kliknutí on-line. Nezbytný krok, který české sázkové kanceláře už od roku 2009 vyžadovaly, tak u Tipsportu odpadá.

Jak to funguje?

Je to velmi jednoduché. Banka, u které máte účet, předá s vaším souhlasem do Tipsportu údaje nutné pro ověření totožnosti (jméno, příjmení a datum narození). Registraci tak dokončíte na pár kliknutí myší. Vše je navíc velmi intuitivní a snadné. Tipsport zatím spolupracuje se třemi bankami. Klienti ostatních bank zatím musí při registraci do Tipsportu počítat s návštěvou pobočky. Smutnit ale nemusí, Tipsport má v plánu postupně rozšiřovat spolupráci o další banky.

Je to bezpečné?

O své osobní údaje a údaje o bankovním účtu nemusíte mít žádný strach. Přístupové údaje k internetovému bankovnictví zadáváte pouze bance, Tipsport k nim přístup nezíská. Banka do Tipsportu předává jen osobní údaje nezbytné pro ověření. Informace o stavu účtu, pohybech na účtu a podobně Tipsport od banky v žádném případě neobdrží.

Co za to získám?

Po dokončení registrace dostanete úplně zdarma 150 Kč na první sázky a vstupní bonus až 50 000 Kč. Čeká vás nejširší nabídka streamů ze špičkových světových i českých soutěží. Od české fotbalové ligy a Tipsport extraligy přes španělskou Primera Divisón a NHL až po NBA či tenisové grandslamy. V největší komunitě sázkařů navíc není nouze o rady zkušených tipérů a tikety k inspiraci v Tiket aréně!

Založte si účet u Tipsportu on-line bez návštěvy pobočky a získejte zcela zdarma 150 Kč na první sázky a bonus 50 000 Kč.

(18+) Ministerstvo financí varuje, že účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!