Trolejbus č. 104 – ÚAN, ZOO

Ostrava – Trolejbusová ZOO linka k nejrychlejšímu přesunu z Ústředního autobusového nádraží v centru Ostravy do michálkovické Zoologické zahrady a obráceně. Za zastávkou ZOO trolejbus dále pokračuje na konečnou Michálkovice. […]

Ostrava – Trolejbusová ZOO linka k nejrychlejšímu přesunu z Ústředního autobusového nádraží v centru Ostravy do michálkovické Zoologické zahrady a obráceně. Za zastávkou ZOO trolejbus dále pokračuje na konečnou Michálkovice. Pokud zapomenete vystoupit, nic se neděje, stačí zůstat sedět v trolejbuse o pár minut déle, dojet na konečnou a pak se stejným číslem vrátit zpět. Na obou zastávkách, stejně jako na konečné, je nainstalován automat na jízdenky. Čas jízdy je v rozmezí 11 až 14 minutami v závislosti na aktuální dopravní situaci.

Zastávky

Na trase mezi ÚANem a ZOO je 10 zastávek a umístěno 5 automatů (označeny hvězdičkou) na prodej jízdenek. Na celé trase trolejbusu č. 104 mezi ÚANem a Michálkovicemi je pak 15 zastávek a umístěno 6 automatů.

 1. Náměstí republiky *
 2. Českobratrská *
 3. Konzervatoř *
 4. Husův sad *
 5. Most Pionýrů
 6. Stadion Bazaly
 7. Jaklovecká
 8. Revírní bratrská pokladna
 9. VŠ podnikání
 10. ZOO *
 11. Na Najmanské
 12. Na Jánské
 13. U Pumpy
 14. U Lékárny
 15. Michálkovice *

Jízdenky

Jízdenky je možné zakoupit v trafice, automatu, SMS zprávou, přes terminál ve voze ODISkou či platební kartou. Prodej jízdenek u řidiče byl zrušen.

Dopravní podnik Ostrava

Trolejbusovou linku č. 104 mezi ÚANem a ZOO dále pokračující na konečnou Michálkovice zajišťuje svými modro-černými trolejbusy Dopravní podnik Ostrava.

Tags: , ,