Tajemství úspěchu v kurzových sázkách

Kurzové sázení je mezi sportovními fanoušky velice oblíbené. Lidé vkládají do sázek spoustu peněz s vidinou rychlého zbohatnutí, jelikož se domnívají, že je přece „naprosto jasné“, že mužstvo XY musí […]

Kurzové sázení je mezi sportovními fanoušky velice oblíbené. Lidé vkládají do sázek spoustu peněz s vidinou rychlého zbohatnutí, jelikož se domnívají, že je přece „naprosto jasné“, že mužstvo XY musí vyhrát. Naprostá většina těchto sázkařů je ovšem dlouhodobě v mínusu.

Tajemství úspěšných sázkařů

Ti, kteří mají kurzové sázení jako svou obživu, přistupují k němu zcela jinak. Bez emocí, s chladnou hlavou. Dlouhé hodiny studují zprávy o jednotlivých hráčích a shánějí všemožné zákulisní informace, aby zjistili, které mužstvo má největší pravděpodobnost výhry. Vědět kdo pravděpodobně vyhraje, je ovšem pouze jedna strana mince. Tyto informace totiž mají k dispozici i bookmakeři sázkových kanceláří, kteří podle toho nastavují své kurzy tak, aby pravděpodobnost pracovala pro ně. Profesionální sázkaři proto nesázejí na všechny zápasy, u kterých vědí, jak asi dopadnou. Vybírají si pouze takové, u kterých vidí potenciál. To znamená vysokou pravděpodobnost výhry, společně s dostatečně vysokým kurzem na to, aby se vyplatilo na ně vsadit. Umět si vybrat takový zápas je hlavním tajemstvím úspěšných sázkařů.

Získejte tipy od profesionálů

Tipy na zápasy prodává na internetu kde kdo. Většinou vám naslibuje hory doly a skutek utek. Pokud chcete v kurzovém sázení uspět, nedejte na plané sliby a vyberte si takové sázkové poradenství, které má kolem sebe komunitu spokojených fanoušků, které nabízí férové sázení a nekrmí vás nereálnými sliby. Jedním z nich je například robstark.cz, což je možná nejférovější sázkové poradenství u nás. Nabízejí skvělé tipy na hokej i ostatní sporty, tipy na správně sestavené tikety i rady ohledně money managementu, který je v sázení stejně důležitý, jako tipy na správné výsledky. I když nevyhrajete pokaždé, stane se kurzové sázení pravidelným zdrojem vašich příjmů.