Hokejisté Vítkovic prohráli v prodloužení s Hradcem Králové

Ostrava – Ve 26. kole základní části Tipsport extraligy prohráli hokejisté vítkovické Ridery na domácím ledě Ostravar arény v Ostravě – Zábřehu s královéhradeckým Mountfieldem 2:3 v prodloužení. Příští kolo […]

Ostrava – Ve 26. kole základní části Tipsport extraligy prohráli hokejisté vítkovické Ridery na domácím ledě Ostravar arény v Ostravě – Zábřehu s královéhradeckým Mountfieldem 2:3 v prodloužení. Příští kolo hrají opět doma s Karlovými Vary.

Střelecky se prosadili za domácí Vítkovice Jonáš Peterek (14′) a Tomáš Doležal (56′). Za hostující Hradec Králové dvěma brankami Giorgio Estephan (24′ a 39′) a brankou David Šťastný (63′).

Utkání řízené Adamem Kikou s Tomášem Cabákem za asistence Michala Axmana a Pavla Blažka sledovalo 3597 diváků.

HC Vítkovice Ridera vs. Mountfield HK 2:3p (1:0, 0:2, 1:0 – 0:1)

Pá 8. prosince 2023, 17:30 – Ostravar aréna v Ostravě – Zábřehu