Fotbalisté Vítkovic prohráli s Velkým Meziříčím

Markvartovice – V 7. podzimním kole Moravskoslezské fotbalové ligy prohráli fotbalisté vítkovického MFK v azylu na fotbalovém hřišti v Markvartovicích s velkomeziříčským FC 3:4 a po kompletně odehraném sedmém kole […]

Markvartovice – V 7. podzimním kole Moravskoslezské fotbalové ligy prohráli fotbalisté vítkovického MFK v azylu na fotbalovém hřišti v Markvartovicích s velkomeziříčským FC 3:4 a po kompletně odehraném sedmém kole jsou v tabulce s jedním bodem na posledním osmnáctém místě. Příští kolo hrají venku v Otrokovicích s Kvítkovicemi.

Střelecky se prosadili za domácí Vítkovice dvěma brankami Matyáš Richtár (13′ a 55′) a brankou Lukáš Raab (37′). Za hostující Velké Meziříčí dvěma brankami Antonín Plichta (41′ a 59′) a brankou Mirek Malata (2′) s Radimem Šutou (11′).

Vítkovice bílá a modrá. Velké Meziříčí červená.

Utkání řízené Jaroslavem Kolářem za asistence Daniela Marka a Tomáše Mankoveckého sledovalo 115 diváků.

MFK Vítkovice vs. FC Velké Meziříčí 3:4 (2:3)

So 17. září 2022, 15:30 – Fotbalové hřiště v Markvartovicích

MFK Vítkovice: Josef Květoň – Michael Němec, Josef Bystřičan, Jan Raška (85. Sebastián Žák), Filip Zouhar (74. Adam Kebísek), Jakub Tamajka, Martin Motyčka (K), Matyáš Richtár (77. Jiří Hrušovský), Martin Pecuch, Jakub Vrbka, Lukáš Raab. Lavička: Ladislav Kovařík, Jan Tkáč, Michal Cacek. Trenér: Karel Semelka.

FC Velké Meziříčí: Michal Lancman – Martin Puža (K), Daniel Bílý, Radim Šuta, Tomáš Franěk, Pavel Partl (83. Richard Foltýn), Antonín Plichta, Mirek Malata (90. Leo Štourač), Matěj Sysel, David Karmazín, Jakub Vašíček. Lavička: Adam Dubec, Jan Šimáček. Trenér: Jan Šimáček.