Fotbalisté Vítkovic prohráli v dohrávce předehrávky derby s béčkem Baníku

Markvartovice – V dohrávce kompletně předehrávaného 17. podzimního kola Moravskoslezské fotbalové ligy prohráli fotbalisté vítkovického MFK v azylu na fotbalovém hřišti v Markvartovicích v městském derby s béčkem ostravského Baníku […]

Markvartovice – V dohrávce kompletně předehrávaného 17. podzimního kola Moravskoslezské fotbalové ligy prohráli fotbalisté vítkovického MFK v azylu na fotbalovém hřišti v Markvartovicích v městském derby s béčkem ostravského Baníku 2:4 a po kompletně dohraném sedmnáctém kole jsou v tabulce s jedním bodem na posledním osmnáctém místě. Již o víkendu hrají regulérní kolo opět doma s Velkým Meziříčím.

Střelecky se prosadili za domácí Vítkovice Josef Bystřičan (27′) a Adam Kebísek (76′). Za hostující Baník dvěma brankami Daniel Smékal (1′ a 31′), z penalty Jakub Drozd (24′ pen.) a brankou Timofej Barkov (68′).

Vítkovice bílá a modrá. Baník bílá.

Utkání řízené Petrem Lukašíkem za asistence Tomáše Mankoveckého a Davida Jurajdy sledovalo 125 diváků.

MFK Vítkovice vs. FC Baník Ostrava B 2:4 (1:3)

St 14. září 2022, 16:00 – Fotbalové hřiště v Markvartovicích

MFK Vítkovice: Josef Květoň – Filip Zouhar, Michael Němec (59. Jan Raška), Josef Bystřičan, Adam Kebísek – Jan Tkáč, Jakub Tamajka – Matyáš Richtár (K), Martin Pecuch (85. Michal Cacek), Jiří Hrušovský (57. Jakub Vrbka) – Lukáš Raab. Lavička: Lukáš Pavlík, Martin Motyčka, Sebastián Žák. Trenér: Karel Semelka.

FC Baník Ostrava B: Jiří Letáček – Jan Juroška, Zdeněk Říha (K), Martin Temel, Jan Fulnek (46. Filip Sotorník) – Dominik Holaň (46. Timofej Barkov), Jakub Drozd – Marek Jaroň (46. Roman Zálešák), Robert Miškovič (59. David Stoklásek), Charles Chukwudi – Daniel Smékal (59. Emmanuel Gyang). Lavička: Dominik Matěj. Trenér: Milan Chalupa.