Fotbalisté Vítkovic prohráli s Uherským Brodem

Markvartovice – V předposledním 15. podzimním kole Moravskoslezské fotbalové ligy prohráli fotbalisté vítkovického MFK v azylu na fotbalovém hřišti v Markvartovicích s uherskobrodským ČSK 1:3 a po kompletně odehraném patnáctém […]

Markvartovice – V předposledním 15. podzimním kole Moravskoslezské fotbalové ligy prohráli fotbalisté vítkovického MFK v azylu na fotbalovém hřišti v Markvartovicích s uherskobrodským ČSK 1:3 a po kompletně odehraném patnáctém kole jsou v tabulce se čtyřmi body na posledním osmnáctém místě. Příští kolo uzavírají podzim venku v Blansku.

Střelecky se prosadili za domácí Vítkovice Jakub Tamajka (45′). Za hostující Uherský Brod dvěma brankami Jan Michalec (9′ a 46′) a brankou Robin Josefík (33′).

Vítkovice bílá a modrá. Uherský Brod černá.

Utkání řízené Petrem Lukašíkem za asistence Tomáše Mankoveckého a Tomáše Ehrenbergera sledovalo 75 diváků.

MFK Vítkovice vs. ČSK Uherský Brod 1:3 (1:2)

So 12. listopadu 2022, 13:30 – Fotbalové hřiště v Markvartovicích

MFK Vítkovice: Ladislav Kovařík – Jakub Tamajka, Josef Bystřičan, Filip Zouhar, Jan Tkáč, Aleš Mooc, Sebastián Žák, Matyáš Richtár (K), Jan Jelen, Martin Pecuch, Lukáš Raab. Lavička: Robin Groman, Martin Motyčka, Jakub Vrbka, Jan Raška, Šimon Staniek, Denis Pilch, Richard Segeťa. Trenér: Karel Semelka.

ČSK Uherský Brod: Vít Nemrava – Matěj Lorenc, Jiří Švrček (80. Adam Kadlček), Robin Josefík (K), David Venený (71. Ondřej Strachoň), Pavel Šmatelka (80. David Sedláček), Jan Michalec (71. Miroslav Leskovjan), Mário Michalec (88. Vílem Gettler), Libor Nevařil, Marek Flasar, Adam Tkadlec. Lavička: Jakub Somberg. Trenér: Lukáš Pazdera.