Fotbalisté Vítkovic prohráli s Rosicemi

Markvartovice – V 5. podzimním kole Moravskoslezské fotbalové ligy prohráli fotbalisté vítkovického MFK v azylu na fotbalovém hřišti v Markvartovicích s rosickým Slovanem 1:4 a po kompletně odehraném pátém kole […]

Markvartovice – V 5. podzimním kole Moravskoslezské fotbalové ligy prohráli fotbalisté vítkovického MFK v azylu na fotbalovém hřišti v Markvartovicích s rosickým Slovanem 1:4 a po kompletně odehraném pátém kole jsou v tabulce s jedním bodem na posledním osmnáctém místě. Příští kolo hrají venku v Kroměříži.

Střelecky se prosadili za domácí Vítkovice čestnou brankou Lukáš Raab (49′). Za hostující Rosice dvěma brankami Adam Fila (2′ a 51′) a brankou Jiří Koláčný (16′) s Pavlem Drbalem (82′).

Vítkovice bílá a modrá. Rosice žlutá a černá.

Utkání řízené Tomášem Kostelníkem za asistence Tomáše Řezníčka a Davida Šimoníka sledovalo 135 diváků.

MFK Vítkovice vs. FC Slovan Rosice 1:4 (0:2)

So 3. září 2022, 16:00 – Fotbalové hřiště v Markvartovicích

MFK Vítkovice: Josef Květoň – Michael Němec, Jakub Tamajka, Jiří Hrušovský, Filip Zouhar, Martin Motyčka (K), Sebastián Žák (79. Jan Jelen), Matyáš Richtár (83. Michal Cacek), Jakub Vrbka, Martin Pecuch (73. Jan Tkáč), Lukáš Raab. Lavička: Ladislav Kovařík, Adam Kebísek, Jan Raška. Trenér: Karel Semelka.

FC Slovan Rosice: Jan Zádrapa – Karel Kulík, Tomáš Praks, Pavel Novák, Jiří Koláčný (85. Tadeáš Mutina) (87. Pavel Král), Adam Fila, Jakub Černý (K), Tomáš Selinger, Pavel Drbal, Tomáš Dobrovodský (71. Michael Kršák), Erik Sedláček (71. Daniel Přerovský). Lavička: Jakub Drobek, Tadeáš Zezula. Trenér: Petr Čuhel.