Fotbalisté Vítkovic nestačili na Kvítkovice

Markvartovice – V 1. kole MOL Cupu prohráli fotbalisté vítkovického MFK v azylu na fotbalovém hřišti v Markvartovicích s kvítkovickým SK 2:4 a v poháru tak pro tuto sezonu končí. […]

Markvartovice – V 1. kole MOL Cupu prohráli fotbalisté vítkovického MFK v azylu na fotbalovém hřišti v Markvartovicích s kvítkovickým SK 2:4 a v poháru tak pro tuto sezonu končí.

Střelecky se prosadili za domácí Vítkovice Sebastián Žák (51′) a Martin Pecuch (62′). Za hostující Kvítkovice Michal Suchý (17′), Lukáš Vychodil (54′), Michal Guzik (68′) a Denis Dziuba (82′).

Vítkovice bílá a modrá. Kvítkovice červená.

Utkání řízené Petrem Bebenkem za asistence Tomáše Mankoveckého a Petra Lukašíka sledovalo 180 diváků.

MFK Vítkovice vs. SK Kvítkovice 2:4 (0:1)

St 17. srpna 2022, 17:00 – Fotbalové hřiště v Markvartovicích

MFK Vítkovice: Ladislav Kovařík – Michael Němec (K), Jan Raška (77. Martin Motyčka), Adam Kebísek, Filip Zouhar, Jakub Tamajka, Jan Tkáč (46. Jan Jelen), Jiří Hrušovský, Sebastián Žák (65. Michal Cacek), Jakub Vrbka (46. Martin Pecuch), Lukáš Raab. Lavička: Josef Květoň. Trenér: Karel Semelka.

SK Kvítkovice: Juraj Semanko – Michal Suchý (K), Roman Bala, Filip Přikryl (46. Olexandr Pernackyj), Jan Kuběna, Vilém Waclawik, Matyáš Blahuta (46. Lukáš Vychodil), Jiří Kiška (76. Patrik Gerža), Michal Guzik, Patrik Jakubowicz (46. Daniel Rapavý), Denis Dziuba. Lavička: Roman Konečný, Patrik Chovan. Trenér: Petr Zapalač.