HC Vítkovice Ridera 2018 / 2019

Ostrava – Účinkování HC Vítkovice Ridera v Extralize ledního hokeje v sezoně 2018 / 2019.

14 klubů mezi sebou nejprve změří síly v 52 ligových kolech základní části systémem každý s každým dvakrát doma a dvakrát venku. Poté si 8 nejlepších zahraje play-off.

Obsah


Základní část

kolo vhazování domácí hosté skóre
1. Pá 14. 9., 18:00 HC Dynamo Pardubice HC Vítkovice Ridera 1:2 (1:1, 0:1, 0:0)
2. Ne 16. 9., 17:30 HC Vítkovice Ridera HC Sparta Praha 3:2 (3:2, 0:0, 0:0)
3. Pá 21. 9., 17:30 BK Mladá Boleslav HC Vítkovice Ridera 1:3 (0:0, 1:0, 0:3)
4. Ne 23. 9., 16:00 HC Vítkovice Ridera HC Škoda Plzeň 1:2p (1:1, 0:0, 0:0 – 0:1)
5. Pá 28. 9., 17:00 HC Olomouc HC Vítkovice Ridera 2:0 (0:0, 0:0, 2:0)
6. Út 2. 10., 17:30 HC Vítkovice Ridera PSG Berani Zlín 3:0 (2:0, 1:0, 0:0)
7. Pá 5. 10., 17:30 Piráti Chomutov HC Vítkovice Ridera 2:3 (0:2, 2:1, 0:0)
8. Ne 7. 10., 17:00 HC Oceláři Třinec HC Vítkovice Ridera 4:2 (1:1, 1:0, 2:1)
9. Pá 12. 10., 17:30 HC Energie Karlovy Vary HC Vítkovice Ridera 5:2 (0:1, 3:0, 2:1)
10. Ne 14. 10., 16:00 HC Vítkovice Ridera HC Kometa Brno 3:4sn (1:1, 1:1, 1:1 – 0:0 – 1:3)
11. Pá 19. 10., 18:00 Mountfield HK HC Vítkovice Ridera 4:1 (0:0, 2:1, 2:0)
12. Ne 21. 10., 17:00 HC Vítkovice Ridera Bílí tygři Liberec 6:4 (0:0, 2:1, 4:3)
13. Pá 26. 10., 17:30 HC Verva Litvínov HC Vítkovice Ridera 1:0 (0:0, 1:0, 0:0)
14. Ne 28. 10., 16:00 HC Vítkovice Ridera HC Dynamo Pardubice 3:1 (1:0, 0:0, 2:1)
15. St 31. 10., 18:30 HC Sparta Praha HC Vítkovice Ridera 1:4 (0:1, 1:1, 0:2)
16. Pá 2. 11., 17:30 HC Vítkovice Ridera BK Mladá Boleslav 3:2 (1:1, 1:1, 1:0)
17. Ne 4. 11., 17:20 HC Škoda Plzeň HC Vítkovice Ridera 2:3sn (1:1, 1:1, 0:0 – 0:0 – 1:3)
18. Út 20. 11., 17:30 HC Vítkovice Ridera HC Olomouc 4:1(2:0, 1:0, 1:1)
19. Pá 16. 11., 17:30 PSG Berani Zlín HC Vítkovice Ridera 3:0 (0:0, 3:0, 0:0)
20. Ne 18. 11., 16:00 HC Vítkovice Ridera Piráti Chomutov 4:2 (1:1, 1:0, 2:1)
21. Pá 23. 11., 17:00 HC Oceláři Třinec HC Vítkovice Ridera 3:0 (0:0, 1:0, 2:0)
22. Ne 25. 11., 15:30 HC Energie Karlovy Vary HC Vítkovice Ridera 2:3 (1:1, 1:1, 0:1)
23. Pá 30. 11., 18:00 HC Kometa Brno HC Vítkovice Ridera 3:2 (1:1, 1:0, 1:1)
24. Ne 2. 12., 16:00 HC Vítkovice Ridera Mountfield HK 4:5sn (1:2, 1:0, 2:2 – 0:0 – 2:3)
25. Pá 7. 12, 18:00 Bílí tygři Liberec HC Vítkovice Ridera 4:0 (2:0, 0:0, 2:0)
26. Ne 9. 12., 16:00 HC Vítkovice Ridera HC Verva Litvínov 0:3 (0:2, 0:1, 0:0)
27. St 19. 12., 18:00 HC Dynamo Pardubice HC Vítkovice Ridera 2:5 (1:3, 0:1, 1:1)
28. Pá 21. 12., 17:30 HC Vítkovice Ridera HC Sparta Praha 4:2 (0:0, 2:1, 2:1)
29. St 26. 12., 16:00 BK Mladá Boleslav HC Vítkovice Ridera 4:1 (1:0, 1:1, 2:0)
30. Pá 28. 12., 17:30 HC Vítkovice Ridera HC Škoda Plzeň 2:1 (1:0, 0:1, 1:0)
31. Ne 30. 12., 17:00 HC Olomouc HC Vítkovice Ridera 2:5 (0:1, 1:1, 1:3)
32. Pá 4. 1., 17:30 HC Vítkovice Ridera PSG Berani Zlín 6:1 (5:1, 1:0, 0:0)
33. Ne 6. 1., 15:30 Piráti Chomutov HC Vítkovice Ridera 4:2 (2:1, 1:0, 1:1)
34. So 12. 1., 16:00 HC Vítkovice Ridera HC Oceláři Třinec 3:2 (0:1, 1:1, 2:0)
35. Ne 13. 1., 16:00 HC Vítkovice Ridera HC Energie Karlovy Vary 4:1 (2:0, 2:1, 0:0)
36. Pá 18. 1., 17:30 HC Vítkovice Ridera HC Kometa Brno 4:1 (1:0, 1:1, 2:0)
37. Ne 20. 1., 17:00 Mountfield HK HC Vítkovice Ridera 3:1 (1:0, 1:1, 1:0)
38. Pá 25. 1., 17:30 HC Vítkovice Ridera Bílí tygři Liberec 2:1sn (1:0, 0:0, 0:1 – 0:0 – 2:1)
39. Ne 27. 1., 15:30 HC Verva Litvínov HC Vítkovice Ridera 5:1 (2:1, 0:0, 3:0)
40. St 9. 1., 17:30 HC Vítkovice Ridera HC Dynamo Pardubice 4:1 (2:1, 1:0, 1:0)
41. Pá 1. 2., 18:30 HC Sparta Praha HC Vítkovice Ridera 3:0 (0:0, 1:0, 2:0)
42. Út 4. 12., 17:00 HC Vítkovice Ridera BK Mladá Boleslav 2:3 (0:0, 2:1, 0:2)
43. St 13. 2., 17:30 HC Škoda Plzeň HC Vítkovice Ridera 4:2 (1:1, 1:0, 2:1)
44. St 23. 1., 17:30 HC Vítkovice Ridera HC Olomouc 7:6sn (3:2, 1:3, 2:1 – 0:0 – 3:2)
45. Ne 17. 2., 18:20 PSG Berani Zlín HC Vítkovice Ridera 5:2 (2:2, 1:0, 2:0)
46. Út 19. 2., 17:30 HC Vítkovice Ridera Piráti Chomutov 9:1 (4:0, 3:0, 2:1)
47. Pá 22. 2., 17:30 HC Vítkovice Ridera HC Oceláři Třinec 3:4 (1:0, 2:1, 0:3)
48. Ne 24. 2., 16:00 HC Vítkovice Ridera HC Energie Karlovy Vary 4:2 (0:0, 3:2, 1:0)
49. Pá 1. 3., 18:00 HC Kometa Brno HC Vítkovice Ridera 3:1 (0:0, 0:1, 3:0)
50. Ne 3. 3., 16:00 HC Vítkovice Ridera Mountfield HK 3:2sn (0:0, 1:1, 1:1 – 0:0 – 2:0)
51. Út 5. 3., 17:30 Bílí tygři Liberec HC Vítkovice Ridera 3:1 (0:0, 1:0, 2:1)
52. Pá 8. 3., 18:00 HC Vítkovice Ridera HC Verva Litvínov 5:1 (0:1, 1:0, 4:0)

Tabulka

poř klub zap v vp pp p skóre b + / –
1. Bílí tygři Liberec 52 30 3 5 14 170:125 101 b. + 45
2. HC Oceláři Třinec 52 30 3 3 16 153:117 99 b. + 36
3. HC Škoda Plzeň 52 26 7 6 13 178:116 98 b. + 62
4. Mountfield HK 52 25 6 6 15 147:125 93 b. + 22
5. HC Kometa Brno 52 23 7 5 17 149:133 88 b. + 16
6. HC Olomouc 52 24 3 7 18 127:136 85 b. – 9
7. HC Vítkovice Ridera 52 24 4 3 21 142:131 83 b. + 11
8. BK Mladá Boleslav 52 25 3 1 23 128:118 82 b. + 10
9. PSG Berani Zlín 52 22 3 5 22 143:144 77 b. – 1
10. HC Sparta Praha 52 20 7 2 23 140:140 76 b. + / – 0
11. HC Verva Litvínov 52 20 5 1 26 128:147 71 b. – 19
12. HC Energie Karlovy Vary 52 13 4 6 29 125:155 53 b. – 30
13. Piráti Chomutov 52 13 3 5 31 116:174 50 b. – 58
14. HC Dynamo Pardubice 52 9 2 5 36 102:187 36 b. – 85

Play-off

kolo vhazování domácí hosté skóre
Předkolo – 1. zápas Po 11. 3., 17:00 HC Vítkovice Ridera HC Sparta Praha -:- (-:-, -:-, -:-)
Předkolo – 2. zápas Út 12. 3., 17:00 HC Vítkovice Ridera HC Sparta Praha -:- (-:-, -:-, -:-)
Předkolo – 3. zápas Čt 14. 3., 19:00 HC Sparta Praha HC Vítkovice Ridera -:- (-:-, -:-, -:-)
Předkolo – 4. zápas -, –:– HC Sparta Praha HC Vítkovice Ridera -:- (-:-, -:-, -:-)
Předkolo – 5. zápas -, –:– HC Vítkovice Ridera HC Sparta Praha -:- (-:-, -:-, -:-)
Čtvrtfinále – 1. zápas -, –:– -:- (-:-, -:-, -:-)
Čtvrtfinále – 2. zápas -, –:– -:- (-:-, -:-, -:-)
Čtvrtfinále – 3. zápas -, –:– -:- (-:-, -:-, -:-)
Čtvrtfinále – 4. zápas -, –:– -:- (-:-, -:-, -:-)
Čtvrtfinále – 5. zápas -, –:– -:- (-:-, -:-, -:-)
Semifinále – 1. zápas -, –:– -:- (-:-, -:-, -:-)
Semifinále – 2. zápas -, –:– -:- (-:-, -:-, -:-)
Semifinále – 3. zápas -, –:– -:- (-:-, -:-, -:-)
Semifinále – 4. zápas -, –:– -:- (-:-, -:-, -:-)
Semifinále – 5. zápas -, –:– -:- (-:-, -:-, -:-)
Finále – 1. zápas -, –:– -:- (-:-, -:-, -:-)
Finále – 2. zápas -, –:– -:- (-:-, -:-, -:-)
Finále – 3. zápas -, –:– -:- (-:-, -:-, -:-)
Finále – 4. zápas -, –:– -:- (-:-, -:-, -:-)
Finále – 5. zápas -, –:– -:- (-:-, -:-, -:-)
Sdílet na FacebookuSdílet na Twitteru
Rostislav Gawlas 328 Článků
Sportovní bloger a SW vývojář se zájmem o informační technologie. Aktivní hráč fotbalového manažeru Soccer Project. Motto: „Fotbal ten je nejlepší, to správný trouba ví.“

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*