HC Vítkovice Ridera 2017 / 2018

Ostrava – Účinkování HC Vítkovice Ridera v Extralize ledního hokeje v sezoně 2017 / 2018.

14 klubů mezi sebou nejprve změří síly v 52 ligových kolech základní části systémem každý s každým dvakrát doma a dvakrát venku. Poté si 8 nejlepších zahraje play-off.

Základní část

kolo vhazování domácí hosté skóre
1. Pá 8. 9., 17:30 HC Vítkovice Ridera Aukro Berani Zlín 1:2p (1:0, 0:0, 0:1 – 0:1)
2. Ne 10. 9., 17:00 HC Olomouc HC Vítkovice Ridera 2:4 (0:0, 0:1, 2:3)
3. Út 12. 9., 17:30 HC Vítkovice Ridera HC Sparta Praha 6:1 (2:0, 2:0, 2:1)
4. Pá 15. 9., 17:00 HC Oceláři Třinec HC Vítkovice Ridera 3:2 (2:0, 1:2, 0:0)
5. Ne 17. 9., 16:00 HC Vítkovice Ridera HC Dynamo Pardubice 4:2 (1:1, 1:0, 2:1)
6. Pá 22. 9., 17:30 Piráti Chomutov HC Vítkovice Ridera 1:2p (0:0, 0:1, 1:0 – 0:1)
7. Ne 24. 9., 16:00 HC Vítkovice Ridera BK Mladá Boleslav 3:2sn (0:0, 0:1, 2:1 – 0:0 – 2:1)
8. Pá 29. 9., 17:20 HC Dukla Jihlava HC Vítkovice Ridera 4:2 (0:0, 1:2, 3:0)
9. Ne 1. 10., 17:00 HC Kometa Brno HC Vítkovice Ridera 5:1 (1:0, 2:1, 2:0)
10. Pá 6. 10., 17:30 HC Vítkovice Ridera HC Škoda Plzeň 0:2 (0:0, 0:0, 0:2)
11. Ne 8. 10., 17:00 Mountfield HK HC Vítkovice Ridera 2:0 (1:0, 1:0, 0:0)
12. Pá 13. 10., 17:30 HC Vítkovice Ridera HC Verva Litvínov 7:3 (3:0, 3:2, 1:1)
13. Ne 15. 10., 16:00 Bílí tygři Liberec HC Vítkovice Ridera 2:1 (1:0, 0:0, 1:1)
14. Út 17. 10., 17:30 Aukro Berani Zlín HC Vítkovice Ridera 3:7 (0:1, 1:3, 2:3)
15. Út 10. 10., 17:30 HC Vítkovice Ridera HC Olomouc 3:4sn (1:0, 1:3, 1:0 – 0:0 – 1:2)
16. Út 5. 12., 18:30 HC Sparta Praha HC Vítkovice Ridera 2:4 (1:1, 1:2, 0:1)
17. Pá 27. 10., 17:30 HC Vítkovice Ridera HC Oceláři Třinec 1:2 (0:2, 1:0, 0:0)
18. Ne 29. 10., 15:00 HC Dynamo Pardubice HC Vítkovice Ridera 3:4 (1:2, 2:2, 0:0)
19. Pá 3. 11., 17:30 HC Vítkovice Ridera Piráti Chomutov 4:2 (1:1, 3:0, 0:1)
20. Ne 5. 11., 17:30 BK Mladá Boleslav HC Vítkovice Ridera 1:4 (0:1, 1:2, 0:1)
21. St 15. 11., 17:30 HC Vítkovice Ridera HC Dukla Jihlava 3:4 (1:1, 1:1, 1:2)
22. Pá 17. 11., 17:00 HC Kometa Brno HC Vítkovice Ridera 1:3 (1:0, 0:2, 0:1)
23. Ne 19. 11., 16:30 HC Škoda Plzeň HC Vítkovice Ridera 4:3sn (0:1, 0:1, 3:1 – 0:0 – 1:0)
24. Út 21. 11., 17:20 HC Vítkovice Ridera Mountfield HK 3:6 (2:1, 1:2, 0:3)
25. Pá 24. 11., 17:30 HC Verva Litvínov HC Vítkovice Ridera 2:1p (0:0, 0:0, 1:1 – 1:0)
26. Ne 26. 11., 16:00 HC Vítkovice Ridera Bílí tygři Liberec 3:2 (1:1, 1:1, 1:0)
27. Pá 1. 12., 17:30 HC Vítkovice Ridera Aukro Berani Zlín 5:0 (1:0, 2:0, 2:0)
28. Ne 3. 12., 17:00 HC Olomouc HC Vítkovice Ridera 0:1 (0:0, 0:0, 0:1)
29. Pá 8. 12., 17:20 HC Vítkovice Ridera HC Sparta Praha 7:3 (2:0, 3:3, 2:0)
30. Út 24. 10., 17:00 HC Oceláři Třinec HC Vítkovice Ridera 3:4 (2:2, 1:1, 0:1)
31. St 20. 12., 17:30 HC Vítkovice Ridera HC Dynamo Pardubice 2:0 (1:0, 0:0, 1:0)
32. Pá 22. 12., 17:30 Piráti Chomutov HC Vítkovice Ridera 1:4 (1:2, 0:1, 0:1)
33. Út 26. 12., 16:00 HC Vítkovice Ridera BK Mladá Boleslav 7:1 (1:0, 2:0, 4:1)
34. Čt 28. 12., 17:30 HC Dukla Jihlava HC Vítkovice Ridera 1:2p (0:1, 1:0, 0:0 – 0:1)
35. So 30. 12., 16:00 HC Vítkovice Ridera HC Kometa Brno 0:1 (0:0, 0:0, 0:1)
36. St 3. 1., 17:30 HC Vítkovice Ridera HC Škoda Plzeň 3:0 (0:0, 2:0, 1:0)
37. Pá 5. 1., 18:00 Mountfield HK HC Vítkovice Ridera 4:0 (0:0, 3:0, 1:0)
38. Ne 7. 1., 16:00 HC Vítkovice Ridera HC Verva Litvínov 6:3 (2:0, 3:2, 1:1)
39. Pá 12. 1., 18:00 Bílí tygři Liberec HC Vítkovice Ridera 1:4 (0:0, 1:2, 0:2)
40. Ne 14. 1., 18:20 Aukro Berani Zlín HC Vítkovice Ridera 2:1 (0:0, 0:1, 2:0)
41. Pá 19. 1., 17:30 HC Vítkovice Ridera HC Olomouc 5:2 (2:2, 3:0, 0:0)
42. Ne 21. 1., 15:00 HC Sparta Praha HC Vítkovice Ridera 4:3sn (0:0, 1:2, 2:1 – 0:0 – 2:1)
43. Pá 26. 1., 17:20 HC Vítkovice Ridera HC Oceláři Třinec 1:4 (0:2, 1:1, 0:1)
44. Út 23. 1., 18:00 HC Dynamo Pardubice HC Vítkovice Ridera 5:3 (1:1, 3:1, 1:1)
45. Út 30. 1., 17:30 HC Vítkovice Ridera Piráti Chomutov 7:3 (2:1, 3:0, 2:2)
46. Pá 2. 2., 17:30 BK Mladá Boleslav HC Vítkovice Ridera 2:4 (1:0, 1:1, 0:3)
47. Ne 4. 2., 16:30 HC Vítkovice Ridera HC Dukla Jihlava 3:0 (1:0, 2:0, 0:0)
48. Út 6. 2., 17:30 HC Vítkovice Ridera HC Kometa Brno 0:2 (0:2, 0:0, 0:0)
49. St 10. 1., 17:30 HC Škoda Plzeň HC Vítkovice Ridera 4:1 (0:0, 2:1, 2:0)
50. St 28. 2., 17:30 HC Vítkovice Ridera Mountfield HK 4:2 (1:0, 2:0, 1:2)
51. Pá 2. 3., 17:20 HC Verva Litvínov HC Vítkovice Ridera 2:1p (1:0, 0:1, 0:0 – 1:0)
52. Ne 4. 3., 16:20 HC Vítkovice Ridera Bílí tygři Liberec 3:2p (1:2, 1:0, 0:0 – 1:0)

Tabulka

poř klub zap v vp pp p skóre b + / –
1. HC Škoda Plzeň 52 28 7 9 8 172:123 107 b. + 49
2. Mountfield HK 52 26 7 7 12 146:101 99 b. + 45
3. HC Oceláři Třinec 52 24 6 8 14 143:122 92 b. + 21
4. HC Vítkovice Ridera 52 26 4 6 16 157:119 92 b. + 38
5. HC Kometa Brno 52 23 6 9 14 148:121 90 b. + 27
6. HC Dynamo Pardubice 52 20 5 6 21 128:139 76 b. – 11
7. Bílí tygři Liberec 52 18 9 4 21 132:138 76 b. – 6
8. HC Olomouc 52 16 10 7 19 129:136 75 b. – 7
9. Aukro Berani Zlín 52 18 8 4 22 121:140 74 b. – 19
10. HC Sparta Praha 52 18 5 7 22 140:150 71 b. – 10
11. Piráti Chomutov 52 13 10 9 20 132:155 68 b. – 23
12. BK Mladá Boleslav 52 15 6 8 23 118:139 65 b. – 21
13. HC Dukla Jihlava 52 12 7 7 26 106:139 57 b. – 33
14. HC Verva Litvínov 52 10 7 6 29 118:168 50 b. – 50

Play-off

kolo vhazování domácí hosté skóre
Čtvrtfinále – 1. zápas Út 13. 3., 17:30 HC Vítkovice Ridera HC Kometa Brno 2:3p (1:1, 1:1, 0:0 – 0:1)
Čtvrtfinále – 2. zápas St 14. 3., 18:20 HC Vítkovice Ridera HC Kometa Brno 2:3 (1:0, 0:2, 1:1)
Čtvrtfinále – 3. zápas So 17. 3., 17:00 HC Kometa Brno HC Vítkovice Ridera 4:0 (3:0, 1:0, 0:0)
Čtvrtfinále – 4. zápas Ne 18. 3., 17:00 HC Kometa Brno HC Vítkovice Ridera 3:1 (0:1, 1:0, 2:0)
Čtvrtfinále – 5. zápas HC Vítkovice Ridera HC Kometa Brno nehráno
Sdílet na FacebookuSdílet na Twitteru
Rostislav Gawlas 293 Článků
Sportovní bloger a SW vývojář se zájmem o informační technologie. Aktivní hráč fotbalového manažeru Soccer Project. Motto: „Fotbal ten je nejlepší, to správný trouba ví.“

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*