HC Vítkovice Ridera 2017 / 2018

Ostrava – Účinkování HC Vítkovice Ridera v Extralize ledního hokeje v sezoně 2017 / 2018. 14 klubů mezi sebou nejprve změří síly v 52 ligových kolech základní části systémem každý […]

Ostrava – Účinkování HC Vítkovice Ridera v Extralize ledního hokeje v sezoně 2017 / 2018.

14 klubů mezi sebou nejprve změří síly v 52 ligových kolech základní části systémem každý s každým dvakrát doma a dvakrát venku. Poté si 8 nejlepších zahraje play-off.

Obsah


Základní část

Kolo Domácí Hosté Skóre
1. HC Vítkovice Ridera
(Pá 8. 9., 17:30 – …)
Aukro Berani Zlín 1:2p (1:0, 0:0, 0:1 – 0:1)
2. HC Olomouc
(Ne 10. 9., 17:00 – …)
HC Vítkovice Ridera 2:4 (0:0, 0:1, 2:3)
3. HC Vítkovice Ridera
(Út 12. 9., 17:30 – …)
HC Sparta Praha 6:1 (2:0, 2:0, 2:1)
4. HC Oceláři Třinec
(Pá 15. 9., 17:00 – …)
HC Vítkovice Ridera 3:2 (2:0, 1:2, 0:0)
5. HC Vítkovice Ridera
(Ne 17. 9., 16:00 – …)
HC Dynamo Pardubice 4:2 (1:1, 1:0, 2:1)
6. Piráti Chomutov
(Pá 22. 9., 17:30 – …)
HC Vítkovice Ridera 1:2p (0:0, 0:1, 1:0 – 0:1)
7. HC Vítkovice Ridera
(Ne 24. 9., 16:00 – …)
BK Mladá Boleslav 3:2sn (0:0, 0:1, 2:1 – 0:0 – 2:1)
8. HC Dukla Jihlava
(Pá 29. 9., 17:20 – …)
HC Vítkovice Ridera 4:2 (0:0, 1:2, 3:0)
9. HC Kometa Brno
(Ne 1. 10., 17:00 – …)
HC Vítkovice Ridera 5:1 (1:0, 2:1, 2:0)
10. HC Vítkovice Ridera
(Pá 6. 10., 17:30 – …)
HC Škoda Plzeň 0:2 (0:0, 0:0, 0:2)
11. Mountfield HK
(Ne 8. 10., 17:00 – …)
HC Vítkovice Ridera 2:0 (1:0, 1:0, 0:0)
12. HC Vítkovice Ridera
(Pá 13. 10., 17:30 – …)
HC Verva Litvínov 7:3 (3:0, 3:2, 1:1)
13. Bílí tygři Liberec
(Ne 15. 10., 16:00 – …)
HC Vítkovice Ridera 2:1 (1:0, 0:0, 1:1)
14. Aukro Berani Zlín
(Út 17. 10., 17:30 – …)
HC Vítkovice Ridera 3:7 (0:1, 1:3, 2:3)
15. HC Vítkovice Ridera
(Út 10. 10., 17:30 – …)
HC Olomouc 3:4sn (1:0, 1:3, 1:0 – 0:0 – 1:2)
16. HC Sparta Praha
(Út 5. 12., 18:30 – …)
HC Vítkovice Ridera 2:4 (1:1, 1:2, 0:1)
17. HC Vítkovice Ridera
(Pá 27. 10., 17:30 – …)
HC Oceláři Třinec 1:2 (0:2, 1:0, 0:0)
18. HC Dynamo Pardubice
(Ne 29. 10., 15:00 – …)
HC Vítkovice Ridera 3:4 (1:2, 2:2, 0:0)
19. HC Vítkovice Ridera
(Pá 3. 11., 17:30 – …)
Piráti Chomutov 4:2 (1:1, 3:0, 0:1)
20. BK Mladá Boleslav
(Ne 5. 11., 17:30 – …)
HC Vítkovice Ridera 1:4 (0:1, 1:2, 0:1)
21. HC Vítkovice Ridera
(St 15. 11., 17:30 – …)
HC Dukla Jihlava 3:4 (1:1, 1:1, 1:2)
22. HC Kometa Brno
(Pá 17. 11., 17:00 – …)
HC Vítkovice Ridera 1:3 (1:0, 0:2, 0:1)
23. HC Škoda Plzeň
(Ne 19. 11., 16:30 – …)
HC Vítkovice Ridera 4:3sn (0:1, 0:1, 3:1 – 0:0 – 1:0)
24. HC Vítkovice Ridera
(Út 21. 11., 17:20 – …)
Mountfield HK 3:6 (2:1, 1:2, 0:3)
25. HC Verva Litvínov
(Pá 24. 11., 17:30 – …)
HC Vítkovice Ridera 2:1p (0:0, 0:0, 1:1 – 1:0)
26. HC Vítkovice Ridera
(Ne 26. 11., 16:00 – …)
Bílí tygři Liberec 3:2 (1:1, 1:1, 1:0)
27. HC Vítkovice Ridera
(Pá 1. 12., 17:30 – …)
Aukro Berani Zlín 5:0 (1:0, 2:0, 2:0)
28. HC Olomouc
(Ne 3. 12., 17:00 – …)
HC Vítkovice Ridera 0:1 (0:0, 0:0, 0:1)
29. HC Vítkovice Ridera
(Pá 8. 12., 17:20 – …)
HC Sparta Praha 7:3 (2:0, 3:3, 2:0)
30. HC Oceláři Třinec
(Út 24. 10., 17:00 – …)
HC Vítkovice Ridera 3:4 (2:2, 1:1, 0:1)
31. HC Vítkovice Ridera
(St 20. 12., 17:30 – …)
HC Dynamo Pardubice 2:0 (1:0, 0:0, 1:0)
32. Piráti Chomutov
(Pá 22. 12., 17:30 – …)
HC Vítkovice Ridera 1:4 (1:2, 0:1, 0:1)
33. HC Vítkovice Ridera
(Út 26. 12., 16:00 – …)
BK Mladá Boleslav 7:1 (1:0, 2:0, 4:1)
34. HC Dukla Jihlava
(Čt 28. 12., 17:30 – …)
HC Vítkovice Ridera 1:2p (0:1, 1:0, 0:0 – 0:1)
35. HC Vítkovice Ridera
(So 30. 12., 16:00 – …)
HC Kometa Brno 0:1 (0:0, 0:0, 0:1)
36. HC Vítkovice Ridera
(St 3. 1., 17:30 – …)
HC Škoda Plzeň 3:0 (0:0, 2:0, 1:0)
37. Mountfield HK
(Pá 5. 1., 18:00 – …)
HC Vítkovice Ridera 4:0 (0:0, 3:0, 1:0)
38. HC Vítkovice Ridera
(Ne 7. 1., 16:00 – …)
HC Verva Litvínov 6:3 (2:0, 3:2, 1:1)
39. Bílí tygři Liberec
(Pá 12. 1., 18:00 – …)
HC Vítkovice Ridera 1:4 (0:0, 1:2, 0:2)
40. Aukro Berani Zlín
(Ne 14. 1., 18:20 – …)
HC Vítkovice Ridera 2:1 (0:0, 0:1, 2:0)
41. HC Vítkovice Ridera
(Pá 19. 1., 17:30 – …)
HC Olomouc 5:2 (2:2, 3:0, 0:0)
42. HC Sparta Praha
(Ne 21. 1., 15:00 – …)
HC Vítkovice Ridera 4:3sn (0:0, 1:2, 2:1 – 0:0 – 2:1)
43. HC Vítkovice Ridera
(Pá 26. 1., 17:20 – …)
HC Oceláři Třinec 1:4 (0:2, 1:1, 0:1)
44. HC Dynamo Pardubice
(Út 23. 1., 18:00 – …)
HC Vítkovice Ridera 5:3 (1:1, 3:1, 1:1)
45. HC Vítkovice Ridera
(Út 30. 1., 17:30 – …)
Piráti Chomutov 7:3 (2:1, 3:0, 2:2)
46. BK Mladá Boleslav
(Pá 2. 2., 17:30 – …)
HC Vítkovice Ridera 2:4 (1:0, 1:1, 0:3)
47. HC Vítkovice Ridera
(Ne 4. 2., 16:30 – …)
HC Dukla Jihlava 3:0 (1:0, 2:0, 0:0)
48. HC Vítkovice Ridera
(Út 6. 2., 17:30 – …)
HC Kometa Brno 0:2 (0:2, 0:0, 0:0)
49. HC Škoda Plzeň
(St 10. 1., 17:30 – …)
HC Vítkovice Ridera 4:1 (0:0, 2:1, 2:0)
50. HC Vítkovice Ridera
(St 28. 2., 17:30 – …)
Mountfield HK 4:2 (1:0, 2:0, 1:2)
51. HC Verva Litvínov
(Pá 2. 3., 17:20 – …)
HC Vítkovice Ridera 2:1p (1:0, 0:1, 0:0 – 1:0)
52. HC Vítkovice Ridera
(Ne 4. 3., 16:20 – …)
Bílí tygři Liberec 3:2p (1:2, 1:0, 0:0 – 1:0)

Tabulka

Poř Klub Zap V VP PP P Skóre RG B
1. HC Škoda Plzeň 52 28 7 9 8 172:123 + 49 107 b.
2. Mountfield HK 52 26 7 7 12 146:101 + 45 99 b.
3. HC Oceláři Třinec 52 24 6 8 14 143:122 + 21 92 b.
4. HC Vítkovice Ridera 52 26 4 6 16 157:119 + 38 92 b.
5. HC Kometa Brno 52 23 6 9 14 148:121 + 27 90 b.
6. HC Dynamo Pardubice 52 20 5 6 21 128:139 – 11 76 b.
7. Bílí tygři Liberec 52 18 9 4 21 132:138 – 6 76 b.
8. HC Olomouc 52 16 10 7 19 129:136 – 7 75 b.
9. Aukro Berani Zlín 52 18 8 4 22 121:140 – 19 74 b.
10. HC Sparta Praha 52 18 5 7 22 140:150 – 10 71 b.
11. Piráti Chomutov 52 13 10 9 20 132:155 – 23 68 b.
12. BK Mladá Boleslav 52 15 6 8 23 118:139 – 21 65 b.
13. HC Dukla Jihlava 52 12 7 7 26 106:139 – 33 57 b.
14. HC Verva Litvínov 52 10 7 6 29 118:168 – 50 50 b.

Play-off

Kolo Domácí Hosté Skóre
Předkolo – 1. zápas nehráno
Předkolo – 2. zápas nehráno
Předkolo – 3. zápas nehráno
Předkolo – 4. zápas nehráno
Předkolo – 5. zápas nehráno
Čtvrtfinále – 1. zápas HC Vítkovice Ridera
(Út 13. 3., 17:30 – …)
HC Kometa Brno 2:3p (1:1, 1:1, 0:0 – 0:1)
Čtvrtfinále – 2. zápas HC Vítkovice Ridera
(St 14. 3., 18:20 – …)
HC Kometa Brno 2:3 (1:0, 0:2, 1:1)
Čtvrtfinále – 3. zápas HC Kometa Brno
(So 17. 3., 17:00 – …)
HC Vítkovice Ridera 4:0 (3:0, 1:0, 0:0)
Čtvrtfinále – 4. zápas HC Kometa Brno
(Ne 18. 3., 17:00 – …)
HC Vítkovice Ridera 3:1 (0:1, 1:0, 2:0)
Čtvrtfinále – 5. zápas HC Vítkovice Ridera
(-, –:– – …)
HC Kometa Brno nehráno
Čtvrtfinále – 6. zápas HC Kometa Brno
(-, –:– – …)
HC Vítkovice Ridera nehráno
Čtvrtfinále – 7. zápas HC Vítkovice Ridera
(-, –:– – …)
HC Kometa Brno nehráno
Semifinále – 1. zápas nehráno
Semifinále – 2. zápas nehráno
Semifinále – 3. zápas nehráno
Semifinále – 4. zápas nehráno
Semifinále – 5. zápas nehráno
Semifinále – 6. zápas nehráno
Semifinále – 7. zápas nehráno
Finále – 1. zápas nehráno
Finále – 2. zápas nehráno
Finále – 3. zápas nehráno
Finále – 4. zápas nehráno
Finále – 5. zápas nehráno
Finále – 6. zápas nehráno
Finále – 7. zápas nehráno