FC Odra Petřkovice 2021 / 2022

Ostrava – Účinkování FC Odry Petřkovice v Městském přeboru – Skupině A a v Poháru MěFS Ostrava v sezoně 2021 / 2022. Sezonu po odstoupení z Moravskoslezské fotbalové ligy odehraje […]

Ostrava – Účinkování FC Odry Petřkovice v Městském přeboru – Skupině A a v Poháru MěFS Ostrava v sezoně 2021 / 2022. Sezonu po odstoupení z Moravskoslezské fotbalové ligy odehraje Odra pod trenérem Jaroslavem Andrejkem na Fotbalovém stadionu pod Landekem v Ostravě – Petřkovicích.

12 klubů mezi sebou změří síly v 22 ligových kolech systémem každý s každým jednou doma a jednou venku. Vítěz získává možnost postupu do I. B třídy. Nejnižší soutěž. Nikdo nesestupuje.

Obsah


Liga

Kolo Domácí Hosté Skóre
1. FC Odra Petřkovice
(So 28. 8., 16:30 – Pod Landekem)
TJ Sokol Hrabůvka 6:1 (2:1)
2. SK Ostrava Lhotka
(Ne 17. 10., 14:30 – Lhotka)
FC Odra Petřkovice -:- (-:-)
3. FC Odra Petřkovice
(So 23. 10., 14:30 – Pod Landekem)
TJ Sokol Pustkovec -:- (-:-)
4. SK Markvartovice
(Ne 22. 8., 16:30 – Markvartovice)
FC Odra Petřkovice 0:2 (0:1)
5. FC Odra Petřkovice
(So 30. 10., 14:30 – Pod Landekem)
TJ Unie Hlubina B -:- (-:-)
6. FC Slavia Michálkovice
(So 4. 9., 16:00 – Michálkovice)
FC Odra Petřkovice 2:0 (2:0)
7. FC Odra Petřkovice
(So 11. 9., 16:00 – Pod Landekem)
TJ Sokol Hošťálkovice 0:1 (0:0)
8. TJ Jiskra Hrušov
(So 18. 9., 15:30 – Hrušov)
FC Odra Petřkovice 2:5 (2:2)
9. FC Odra Petřkovice
(So 25. 9., 15:30 – Pod Landekem)
TJ Slovan Ostrava B -:- (-:-)
10. FC Odra Petřkovice
(So 2. 10., 15:00 – Pod Landekem)
TJ Slavoj Rychvald B -:- (-:-)
11. TJ Sokol Koblov
(So 9. 10., 15:00 – Koblov)
FC Odra Petřkovice -:- (-:-)
12. TJ Sokol Hrabůvka
(So 6. 11., 14:00 – Vista)
FC Odra Petřkovice -:- (-:-)
13. FC Odra Petřkovice
(-, –:– – Pod Landekem)
SK Ostrava Lhotka -:- (-:-)
14. TJ Sokol Pustkovec
(-, –:– – Pustkovec)
FC Odra Petřkovice -:- (-:-)
15. FC Odra Petřkovice
(-, –:– – Pod Landekem)
SK Markvartovice -:- (-:-)
16. TJ Unie Hlubina B
(-, –:– – Hlubina)
FC Odra Petřkovice -:- (-:-)
17. FC Odra Petřkovice
(-, –:– – Pod Landekem)
FC Slavia Michálkovice -:- (-:-)
18. TJ Sokol Hošťálkovice
(-, –:– – Hošťálkovice)
FC Odra Petřkovice -:- (-:-)
19. FC Odra Petřkovice
(-, –:– – Pod Landekem)
TJ Jiskra Hrušov -:- (-:-)
20. TJ Slovan Ostrava B
(-, –:– – Hulváky)
FC Odra Petřkovice -:- (-:-)
21. TJ Slavoj Rychvald B
(-, –:– – Rychvald)
FC Odra Petřkovice -:- (-:-)
22. FC Odra Petřkovice
(-, –:– – Pod Landekem)
TJ Sokol Koblov -:- (-:-)

Tabulka

Poř Klub Zap V R P Skóre RG B
1. TJ Unie Hlubina B 1 1 0 0 6:0 + 6 3 b.
2. FC Slavia Michálkovice 1 1 0 0 3:1 + 2 3 b.
3. FC Odra Petřkovice 1 1 0 0 2:0 + 2 3 b.
4. TJ Sokol Pustkovec 1 1 0 0 5:4 + 1 3 b.
5. TJ Sokol Koblov 1 1 0 0 2:2 0 2 b.
6. TJ Sokol Hrabůvka 1 1 0 0 1:1 0 2 b.
7. SK Ostrava Lhotka 1 0 0 1 2:2 0 1 b.
8. TJ Slovan Ostrava B 1 0 0 1 1:1 0 1 b.
9. TJ Slavoj Rychvald B 1 0 0 1 4:5 – 1 0 b.
10. TJ Sokol Hošťálkovice 1 0 0 1 1:3 – 2 0 b.
11. SK Markvartovice 1 0 0 1 0:2 – 2 0 b.
12. TJ Jiskra Hrušov 1 0 0 1 0:6 – 6 0 b.

Pohár

Kolo Domácí Hosté Skóre
Předkolo [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-)
1. kolo [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-)
2. kolo [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-)
3. kolo [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-)
4. kolo [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-)
Čtvrtfinále [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-)
Semifinále [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-)
Finále [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-)

Soupiska

Číslo Post Hráč Narozen Výška Váha
Brankář Česká republika … … –. –. —- – cm – kg
Brankář Česká republika … … –. –. —- – cm – kg
Obránce Česká republika … … –. –. —- – cm – kg
Obránce Česká republika … … –. –. —- – cm – kg
Obránce Česká republika … … –. –. —- – cm – kg
Obránce Česká republika … … –. –. —- – cm – kg
Záložník Česká republika … … –. –. —- – cm – kg
Záložník Česká republika … … –. –. —- – cm – kg
Záložník Česká republika … … –. –. —- – cm – kg
Záložník Česká republika … … –. –. —- – cm – kg
Útočník Česká republika … … –. –. —- – cm – kg
Útočník Česká republika … … –. –. —- – cm – kg
Útočník Česká republika … … –. –. —- – cm – kg
Útočník Česká republika … … –. –. —- – cm – kg