FC Odra Petřkovice 2021 / 2022

Ostrava – Účinkování FC Odry Petřkovice v Městském přeboru – Skupině A a v Poháru MěFS Ostrava v sezoně 2021 / 2022. Sezonu po odstoupení z Moravskoslezské fotbalové ligy odehrála […]

Ostrava – Účinkování FC Odry Petřkovice v Městském přeboru – Skupině A a v Poháru MěFS Ostrava v sezoně 2021 / 2022. Sezonu po odstoupení z Moravskoslezské fotbalové ligy odehrála Odra pod trenérem Jaroslavem Andrejkem, kterého v průběhu sezony nahradil Jiří Brančík, na Fotbalovém stadionu pod Landekem v Ostravě – Petřkovicích.

12 klubů mezi sebou změří síly v 22 ligových kolech systémem každý s každým jednou doma a jednou venku. Vítěz získává možnost postupu do I. B třídy. Nejnižší soutěž. Nikdo nesestupuje.

Obsah


Liga

Kolo Domácí Hosté Skóre
1. FC Odra Petřkovice
(So 28. 8., 16:30 – Pod Landekem)
TJ Sokol Hrabůvka 6:1 (2:1)
2. SK Ostrava Lhotka
(Ne 17. 10., 14:30 – Lhotka)
FC Odra Petřkovice 1:2 (0:0)
3. FC Odra Petřkovice
(So 23. 10., 14:30 – Pod Landekem)
TJ Sokol Pustkovec 6:1 (2:0)
4. SK Markvartovice
(Ne 22. 8., 16:30 – Markvartovice)
FC Odra Petřkovice 0:2 (0:1)
5. FC Odra Petřkovice
(So 30. 10., 14:30 – Pod Landekem)
TJ Unie Hlubina B 1:2 (0:0)
6. FC Slavia Michálkovice
(So 4. 9., 16:00 – Michálkovice)
FC Odra Petřkovice 2:0 (2:0)
7. FC Odra Petřkovice
(So 11. 9., 16:00 – Pod Landekem)
TJ Sokol Hošťálkovice 0:1 (0:0)
8. TJ Jiskra Hrušov
(So 18. 9., 15:30 – Hrušov)
FC Odra Petřkovice 2:5 (2:2)
9. FC Odra Petřkovice
(So 25. 9., 15:30 – Pod Landekem)
TJ Slovan Ostrava B 2:2 (0:1)
6:7 na penalty
10. FC Odra Petřkovice
(So 2. 10., 15:00 – Pod Landekem)
TJ Slavoj Rychvald B 7:0 (2:0)
11. TJ Sokol Koblov
(So 9. 10., 15:00 – Koblov)
FC Odra Petřkovice 0:3 (0:2)
12. TJ Sokol Hrabůvka
(So 6. 11., 14:00 – Vista)
FC Odra Petřkovice 1:6 (0:3)
13. FC Odra Petřkovice
(So 21. 5., 16:30 – Pod Landekem)
SK Ostrava Lhotka 2:2 (1:1)
3:0 na penalty
14. TJ Sokol Pustkovec
(So 28. 5., 17:00 – Pustkovec)
FC Odra Petřkovice 1:3 (0:1)
15. FC Odra Petřkovice
(So 26. 3., 15:00 – Pod Landekem)
SK Markvartovice 1:4 (1:3)
16. TJ Unie Hlubina B
(Ne 3. 4., 15:30 – Hlubina)
FC Odra Petřkovice 1:0 (0:0)
17. FC Odra Petřkovice
(So 9. 4., 15:30 – Pod Landekem)
FC Slavia Michálkovice 2:5 (0:2)
18. TJ Sokol Hošťálkovice
(Ne 17. 4., 16:00 – Hošťálkovice)
FC Odra Petřkovice 1:3 (0:2)
19. FC Odra Petřkovice
(So 23. 4., 16:00 – Pod Landekem)
TJ Jiskra Hrušov 3:1 (0:0)
20. TJ Slovan Ostrava B
(Ne 1. 5., 16:30 – Hulváky)
FC Odra Petřkovice 1:0 (0:0)
21. TJ Slavoj Rychvald B
(Ne 8. 5., 15:00 – Rychvald)
FC Odra Petřkovice 2:0 (0:0)
22. FC Odra Petřkovice
(So 14. 5., 16:30 – Pod Landekem)
TJ Sokol Koblov 6:1 (5:1)

Tabulka

Poř Klub Zap V VP PP P Skóre RG B
1. TJ Unie Hlubina B 22 20 0 0 2 99:16 + 83 60 b.
2. FC Slavia Michálkovice 22 18 1 0 3 103:27 + 76 56 b.
3. SK Markvartovice 22 18 1 0 3 100:23 + 77 56 b.
4. FC Odra Petřkovice 22 12 1 1 8 60:32 + 28 39 b.
5. TJ Sokol Koblov 22 12 1 0 9 65:59 + 6 38 b.
6. TJ Jiskra Hrušov 22 8 1 3 10 35:61 – 26 29 b.
7. TJ Sokol Hošťálkovice 22 8 1 2 11 40:49 – 9 28 b.
8. SK Ostrava Lhotka 22 8 0 2 12 44:59 – 15 26 b.
9. TJ Slovan Ostrava B 22 5 5 1 11 38:73 – 35 26 b.
10. TJ Sokol Pustkovec 22 6 0 0 16 41:78 – 37 18 b.
11. TJ Slavoj Rychvald B 22 4 0 3 15 20:69 – 49 15 b.
12. TJ Sokol Hrabůvka 22 1 1 0 20 17:116 – 99 5 b.

Pohár

Kolo Domácí Hosté Skóre
1. kolo TJ Unie Hlubina B
(So 22. 1., 16:30 – Hlubina)
FC Odra Petřkovice 7:0 (4:0)
2. kolo TJ Sokol Koblov
(So 29. 1., 14:30 – Hlubina)
FC Odra Petřkovice 2:2 (2:0)
3. kolo FC Odra Petřkovice
(Ne 6. 2., 14:30 – Hlubina)
SK Ostrava Lhotka 2:2 (1:1)
4. kolo FC Odra Petřkovice
(So 12. 2., 14:30 – Hlubina)
FK SK Polanka nad Odrou B 1:5 (1:2)
5. kolo FC Odra Petřkovice
(So 19. 2., 16:30 – Hlubina)
TJ Jiskra Hrušov 5:1 (2:1)
O umístění FC Odra Petřkovice
(So 26. 2., 13:00 – Vratimov)
TJ Ludgeřovice 1:7 (0:3)

Soupiska

Číslo Post Hráč Narozen Výška Váha
1, 20, 21 Brankář Česká republika Martin Brož –. –. —- – cm – kg
1, 3, 20 Brankář Česká republika Jaroslav Sionko –. –. —- – cm – kg
3, 7 Brankář Česká republika Jakub Čejka –. –. —- – cm – kg
20 Brankář Vietnam Thanh Luu Cong –. –. —- – cm – kg
3, 18 Obránce Česká republika Radomír Koval –. –. —- – cm – kg
11 Obránce Česká republika Jiří Adámek –. –. —- – cm – kg
5, 6, 13 Obránce Česká republika Štěpán Šňupárek –. –. —- – cm – kg
3 Záložník Česká republika Dušan Kašický –. –. —- – cm – kg
3, 4, 12 Záložník Česká republika Vojtěch Bystroň –. –. —- – cm – kg
3, 9 Záložník Česká republika Gabriel Zvara –. –. —- – cm – kg
7, 17 Záložník Česká republika Dieter Körner –. –. —- – cm – kg
2, 3, 4, 7, 10 Záložník Česká republika Lukáš Kundrát –. –. —- – cm – kg
2, 9 Záložník Česká republika František Imrich (K) –. –. —- – cm – kg
16, 19 Útočník Česká republika Michael Činčala –. –. —- – cm – kg
12, 13, 17 Útočník Česká republika Alex Ďurina –. –. —- – cm – kg
8 Útočník Česká republika Jakub Curus (K) –. –. —- – cm – kg
5, 6 Útočník Česká republika Jaroslav Klimo –. –. —- – cm – kg

7 Zdeněk Sedlák
9, 13, 17 Antonio Šariška
2, 10, 13, 14 David Hellebrand
4 Petr Jahůdka
2, 12 Marek Videnka
10 Daniel Kováč
6, 10 Daniel Kotala
15 Daniel Vitkovský
12, 16 Petr Večerek
12, 15 Daniel Andres
15 Petr Kučera
Jakub Rajdl
2 Tomáš Schmiedt
13 Jan Biegoň
12 Martin Kočvara