Hokejisté Vítkovic vyhráli po reprezentační přestávce s Olomoucí

Ostrava – Ve 20. kole základní části Tipsport extraligy vyhráli hokejisté vítkovické Ridery na domácím ledě Ostravar arény v Ostravě – Zábřehu s olomouckým HC 3:0 a kromě čistého konta […]

Ostrava – Ve 20. kole základní části Tipsport extraligy vyhráli hokejisté vítkovické Ridery na domácím ledě Ostravar arény v Ostravě – Zábřehu s olomouckým HC 3:0 a kromě čistého konta udrželi po reprezentační přestávce i domácí neporazitelnost. Příští kolo hrají opět doma s Pardubicemi.

Střelecky se za domácí Vítkovice prosadili v první třetině Petr Fridrich (11′), ve druhé třetině Peter Krieger (23′) a ve třetí třetině Petr Chlán (46′). Nulu vychytal brankář Aleš Stezka.

Utkání řízené Robinem Šírem s Tomášem Cabákem za asistence Ladislava Lučana a Milana Kise sledovalo 7673 diváků.

HC Vítkovice Ridera vs. HC Olomouc 3:0 (1:0, 1:0, 1:0)

Pá 18. listopadu 2022, 17:00 – Ostravar aréna v Ostravě – Zábřehu