Hokejisté Vítkovic prohráli se Spartou i po čtvrté

Ostrava – Ve 34. kole základní části Tipsport extraligy prohráli hokejisté vítkovické Ridery na domácím ledě Ostravar arény v Ostravě – Zábřehu s pražskou Spartou 2:4. Rozhodla nevydařená druhá třetina. […]

Ostrava – Ve 34. kole základní části Tipsport extraligy prohráli hokejisté vítkovické Ridery na domácím ledě Ostravar arény v Ostravě – Zábřehu s pražskou Spartou 2:4. Rozhodla nevydařená druhá třetina. Vítkovicím se proti Spartě v základní části nedařilo. Prohráli všechny čtyři vzájemné zápasy. Příští kolo hrají venku v Plzni.

Střelecky se prosadili za domácí Vítkovice Rastislav Dej (7′) a Petr Fridrich (60′). Za hostující Spartu dvěma brankami Filip Chlapík (10′ a 40′) a brankou Michal Kempný (21′) s Vladimírem Sobotkou (33′).

Utkání řízené Reném Hradilem s Tomášem Mejzlíkem za asistence Jiřího Ondráčka a Josefa Špůra sledovalo 7382 diváků.

HC Vítkovice Ridera vs. HC Sparta Praha 2:4 (1:1, 0:3, 1:0)

Ne 7. ledna 2024, 16:00 – Ostravar aréna v Ostravě – Zábřehu