Hokejisté Vítkovic prohráli po nájezdech s Litvínovem

Ostrava – Ve 40. kole základní části Tipsport extraligy prohráli hokejisté vítkovické Ridery na domácím ledě Ostravar arény v Ostravě – Zábřehu s litvínovskou Vervou 2:3 po samostatných nájezdech. Příští […]

Ostrava – Ve 40. kole základní části Tipsport extraligy prohráli hokejisté vítkovické Ridery na domácím ledě Ostravar arény v Ostravě – Zábřehu s litvínovskou Vervou 2:3 po samostatných nájezdech. Příští kolo hrají opět doma s Hradcem Králové.

Střelecky se prosadili za domácí Vítkovice v první třetině kapitán Lukáš Krenželok (1′) a Roberts Bukarts (20′). Za hostující Litvínov ve druhé třetině Janis Jaks (23′) a ve třetí třetině Jindřich Abdul (58′). Rozhodující nájezd proměnil Michal Gut.

Utkání řízené Robinem Šírem s Pavlem Obadalem za asistence Jiřího Gebauera a Michala Axmana sledovalo 5196 diváků.

HC Vítkovice Ridera vs. HC Verva Litvínov 2:3sn (2:0, 0:1, 0:1 – 0:0 – 3:4)

Ne 22. ledna 2023, 16:00 – Ostravar aréna v Ostravě – Zábřehu