Fotbalisté Vítkovic bez branek s Vrchovinou

Markvartovice – V 11. podzimním kole Moravskoslezské fotbalové ligy hráli fotbalisté vítkovického MFK v azylu na fotbalovém hřišti v Markvartovicích s novoměstskou Vrchovinou bez branek 0:0 a po kompletně odehraném […]

Markvartovice – V 11. podzimním kole Moravskoslezské fotbalové ligy hráli fotbalisté vítkovického MFK v azylu na fotbalovém hřišti v Markvartovicích s novoměstskou Vrchovinou bez branek 0:0 a po kompletně odehraném jedenáctém kole jsou v tabulce se třemi body na posledním osmnáctém místě. Příští kolo hrají venku v Hranicích.

Nulu vychytal a bod zachránil brankář Josef Květoň.

Vítkovice bílá a modrá. Vrchovina zelená a černá.

Utkání řízené Tomášem Mankoveckým za asistence Petra Lukašíka a Tomáše Kostelníka sledovalo 90 diváků.

MFK Vítkovice vs. SFK Vrchovina 0:0

So 15. října 2022, 14:30 – Fotbalové hřiště v Markvartovicích

MFK Vítkovice: Josef Květoň – Michael Němec, Jakub Tamajka, Josef Bystřičan, Filip Zouhar, Jan Tkáč, Aleš Mooc, Matyáš Richtár (K), Sebastián Žák, Jakub Vrbka (72. Jan Jelen), Lukáš Raab. Lavička: Ladislav Kovařík, Martin Pecuch, Martin Motyčka, David Surovec. Trenér: Karel Semelka.

SFK Vrchovina: Petr Šmída – Martin Ráliš, Lukáš Hekerle, František Nečas, Jiří Batelka, Marek Svoboda (84. Dominik Bača), David Šteffl (36. Petr Sytař), Roman Hlaváč (46. Kryštof Vašek), Radek Matulka (88. Matěj Jícha), Petr Duda (K), Jakub Novotný. Lavička: Jiří Mička. Trenér: Lukáš Michal.