Fotbalisté Petřkovic vyhráli s Hrušovem

Ostrava – V 19. jarním kole Městského přeboru – Skupiny A vyhráli fotbalisté petřkovické Odry na domácí půdě Fotbalového stadionu pod Landekem v Ostravě – Petřkovicích s hrušovskou Jiskrou 3:1 […]

Ostrava – V 19. jarním kole Městského přeboru – Skupiny A vyhráli fotbalisté petřkovické Odry na domácí půdě Fotbalového stadionu pod Landekem v Ostravě – Petřkovicích s hrušovskou Jiskrou 3:1 a po kompletně odehraném devatenáctém kole jsou v tabulce s třicetijedna body na čtvrtém místě. Příští kolo hrají venku v Hulvákách s béčkem Slovanu.

Střelecky se ve druhém poločase prosadili za domácí Petřkovice dvěma brankami kapitán Jakub Curus (50′ a 86′) a brankou Daniel Kotala (82′). Za hostující Hrušov Dominik Pekara (53′).

Petřkovice zelená a černá. Hrušov bílá.

Utkání řízené Ivem Křižákem za asistence Patrika Sikory a Richarda Střeláka sledovalo 76 diváků.

FC Odra Petřkovice vs. TJ Jiskra Hrušov 3:1 (0:0)

So 23. dubna 2022, 16:00 – Fotbalový stadion pod Landekem v Ostravě – Petřkovicích

FC Odra Petřkovice: Martin Brož – Marek Videnka, Daniel Kotala, Dieter Körner, Jakub Curus (K), František Imrich, Štěpán Šňupárek, Michael Činčala, Radomír Koval, Alex Ďurina, Jaroslav Klimo. Lavička: Jaroslav Sionko, Jiří Adámek, David Hellebrand, Daniel Andres, Antonio Šariška, Petr Kučera, Petr Jahůdka. Trenér: Jiří Brančík.

TJ Jiskra Hrušov: Michal Kadura – Erik Wybraniec, Jaroslav Muržin, František Dubnický, Dominik Pekara, Jan Kotlař, Michal Josefofský (K), Filip Kadura, David Kurej, Petr Formánek, Josef Poděbradský. Lavička: Jiří Mrázek, Filip Vybíral, Jindřich Mrázek, Rudolf Ficek, Emil Fekete. Trenér: Jiří Rymař.