Fotbalisté Petřkovic vyhráli na penalty s Lhotkou

Ostrava – V kompletně dohrávaném předposledním 13. jarním kole Městského přeboru – Skupiny A vyhráli fotbalisté petřkovické Odry na domácí půdě Fotbalového stadionu pod Landekem v Ostravě – Petřkovicích s […]

Ostrava – V kompletně dohrávaném předposledním 13. jarním kole Městského přeboru – Skupiny A vyhráli fotbalisté petřkovické Odry na domácí půdě Fotbalového stadionu pod Landekem v Ostravě – Petřkovicích s lhotským SK 3:0 na penalty a po kompletně dohraném třináctém kole jsou v tabulce s třicetišesti body na čtvrtém místě. Poslední kolo hrají venku v Pustkovci.

Střelecky se prosadili za domácí Petřkovice dvěma brankami Alex Ďurina (34′ a 75′). Za hostující Lhotku Pavel Tkačík (40′) a Jan Gašman (83′).

Petřkovice zelená a černá. Lhotka modrá.

Utkání řízené Petrem Slavíkem za asistence Jana Šipláka a Petera Ludwiga sledovalo 100 diváků.

FC Odra Petřkovice vs. SK Ostrava Lhotka 2:2 (1:1) 3:0 na penalty

So 21. května 2022, 16:30 – Fotbalový stadion pod Landekem v Ostravě – Petřkovicích

FC Odra Petřkovice: Martin Brož – Vojtěch Bystroň, Petr Jahůdka, Daniel Kotala, Jakub Curus (K), František Imrich, Jiří Adámek, Daniel Vitkovský, Michael Činčala, Alex Ďurina, Radomír Koval (46. Jakub Čejka). Lavička: David Hellebrand, Daniel Kováč, Marek Videnka, Antonio Šariška. Trenér: Jiří Brančík.

SK Ostrava Lhotka: František Patka – Jiří Nábělek, Martin Souček (K), Radim Šmíd, Roman Gryc, Patrik Wittek (34. Nicolas Bódi), Pavel Tkačík, Ondřej Jurček, Filip Přeček (46. David Buchta), Jakub Holman, Dominik Vjačka (46. Jan Gašman). Lavička: Matěj Babič, David Boháč, Radovan Lanča, Erik Sýkora. Trenér: Zdeněk Malchárek.