Fotbalisté Petřkovic prohráli pod novým trenérem vysoko s Michálkovicemi

Ostrava – V 17. jarním kole Městského přeboru – Skupiny A prohráli fotbalisté petřkovické Odry na domácí půdě Fotbalového stadionu pod Landekem v Ostravě – Petřkovicích poprvé pod novým trenérem […]

Ostrava – V 17. jarním kole Městského přeboru – Skupiny A prohráli fotbalisté petřkovické Odry na domácí půdě Fotbalového stadionu pod Landekem v Ostravě – Petřkovicích poprvé pod novým trenérem Jiřím Brančíkem s michálkovickou Slavií vysoko 2:5 a po kompletně odehraném sedmnáctém kole jsou v tabulce s dvacetipěti body na čtvrtém místě. Příští kolo hrají venku v Hošťálkovicích.

Střelecky se prosadili za domácí Petřkovice Jakub Curus (50′) a František Imrich (69′). Za hostující Michálkovice dvěma brankami Filip Tišler (1′ a 16′) s Lukášem Spisarem (72′ a 79′) a brankou Vojtěch Bystroň (89′).

Petřkovice zelená a černá. Michálkovice … a …

Utkání řízené Jaromírem Sajdokem za asistence Iva Křižáka a Jaroslava Podrazy sledovalo 88 diváků.

FC Odra Petřkovice vs. FC Slavia Michálkovice 2:5 (0:2)

So 9. dubna 2022, 15:30 – Fotbalový stadion pod Landekem v Ostravě – Petřkovicích

FC Odra Petřkovice: Jaroslav Sionko – Marek Videnka, Radomír Koval, Lukáš Kundrát, Jaroslav Klimo, Daniel Kotala, Dieter Körner, Jakub Curus, Daniel Kováč, Jiří Adámek (48. Petr Večerek), František Imrich (K). Lavička: Daniel Andres, Štěpán Šňupárek, David Hellebrand, Petr Kučera, Antonio Šariška. Trenér: Jiří Brančík.

FC Slavia Michálkovice: Jiří Noworyta – Lukáš Masnica, Jan Bialek, Jakub Vrabec, Jaroslav Holéczy, Radek Slončík, Vojtěch Bystroň, David Valouch, Filip Tišler (K), Vojtěch Paprota, Dominik Pompa. Lavička: Mikuláš Virec, Marek Šleis, Martin Botoš, Jakub Motyčka, Lukáš Spisar, Lukáš Paťava. Trenér: Karel Bohačík.