Fotbalisté Petřkovic otevřeli jaro vysokou prohrou s Markvartovicemi

Ostrava – Na úvod jara v 15. kole Městského přeboru – Skupiny A prohráli fotbalisté petřkovické Odry na domácí půdě Fotbalového stadionu pod Landekem v Ostravě – Petřkovicích s markvartovickým […]

Ostrava – Na úvod jara v 15. kole Městského přeboru – Skupiny A prohráli fotbalisté petřkovické Odry na domácí půdě Fotbalového stadionu pod Landekem v Ostravě – Petřkovicích s markvartovickým SK vysoko 1:4 a po kompletně odehraném patnáctém kole jsou v tabulce s dvacetipěti body na čtvrtém místě. Příští kolo hrají venku na Hlubině.

Střelecky se prosadili za domácí Petřkovice čestnou brankou z penalty Vojtěch Bystroň (18′ pen.). Za hostující Markvartovice dvěma brankami Vojta Osvěčík (4′ a 90′) a brankou Karel Klos (12′). Vlastní brankou Michael Činčala (43′ vl.).

Petřkovice zelená a černá. Markvartovice bílá a červená.

Utkání řízené Jaromírem Sajdokem za asistence Jaroslava Němce a Matěje Švrčka sledovalo 150 diváků.

FC Odra Petřkovice vs. SK Markvartovice 1:4 (1:3)

So 26. března 2022, 15:00 – Fotbalový stadion pod Landekem v Ostravě – Petřkovicích

FC Odra Petřkovice: Martin Brož – Michael Činčala, Vojtěch Bystroň, David Hellebrand, Dieter Körner, Daniel Kotala, Jakub Curus, Alex Ďurina, Jiří Adámek, Štěpán Šňupárek, František Imrich (K). Lavička: Jaroslav Sionko, Lukáš Kundrát, Jaroslav Klimo, Jakub Rajdl, Petr Kučera. Trenér: Jaroslav Andrejko.

SK Markvartovice: Richard Silber – Tomáš Krumpholz, Vojta Osvěčík, Vlastimil Horák (K), Karel Klos, Marián Klos, Michal Troják, Petr Kremzer, Milan Račanský, Jiří Vilášek, Lukáš Postulka. Lavička: Lumír Neuwirth, Matěj Plaček, Richard Baier, Jan Bukovec. Trenér: Martin Rozhon.