Fotbalisté Ostravy prohráli po reprezentační přestávce v Uherském Hradišti se Slováckem

Uherské Hradiště – Po reprezentační přestávce v 16. podzimním kole základní části Fortuna ligy prohráli fotbalisté ostravského Baníku venku na půdě uherskohradišťského Slovácka 0:2. Příští kolo hrají doma s Plzní. […]

Střelecky se za domácí Slovácko prosadili v prvním poločase Marek Havlík (30′) a ve druhém poločase Rigino Cicilia (71′).

Utkání řízené Daliborem Černým za asistence Petra Caletky a Petra Antoníčka sledovalo 6632 diváků.

1. FC Slovácko vs. FC Baník Ostrava 2:0 (1:0)

Ne 26. listopadu 2023, 15:00 – Městský fotbalový stadion Miroslava Valenty v Uherském Hradišti