FC Odra Petřkovice 2018 / 2019

Ostrava – Účinkování FC Odra Petřkovice v Moravskoslezské fotbalové lize a v MOL Cupu v sezoně 2018 / 2019. 16 klubů mezi sebou změří síly ve 30 ligových kolech systémem […]

Ostrava – Účinkování FC Odra Petřkovice v Moravskoslezské fotbalové lize a v MOL Cupu v sezoně 2018 / 2019.

16 klubů mezi sebou změří síly ve 30 ligových kolech systémem každý s každým jednou doma a jednou venku. Vítěz získává možnost postupu do Národní ligy. Poslední s předposledním sestupují dle své příslušnosti do Moravskoslezské divize D nebo do Moravskoslezské divize E.

Obsah


Liga

Kolo Domácí Hosté Skóre
1. FK Hodonín
(So 4. 8., 17:00 – …)
FC Odra Petřkovice 2:0 (1:0)
2. SK Uničov
(Ne 12. 8., 10:15 – …)
FC Odra Petřkovice 0:1 (0:0)
3. FC Odra Petřkovice
(So 18. 8., 10:15 – …)
FC Viktoria Otrokovice 2:1 (1:0)
4. MFK Vyškov
(So 25. 8., 17:00 – …)
FC Odra Petřkovice 3:0 (2:0)
5. FC Odra Petřkovice
(So 1. 9., 10:15 – …)
FC Hlučín 2:2 (2:2)
6. FC Dolní Benešov
(So 8. 9., 16:00 – …)
FC Odra Petřkovice 0:2 (0:1)
7. FC Odra Petřkovice
(So 15. 9., 10:15 – …)
SK HS Kroměříž 0:1 (0:0)
8. FC Velké Meziříčí
(Pá 21. 9., 16:30 – …)
FC Odra Petřkovice 1:1 (1:1)
9. FC Odra Petřkovice
(So 29. 9., 10:15 – …)
SFK Vrchovina 5:1 (2:1)
10. SK Jiskra Rýmařov
(So 6. 10., 15:00 – …)
FC Odra Petřkovice 2:1 (1:0)
11. FC Odra Petřkovice
(So 13. 10., 10:15 – …)
MFK Frýdek-Místek 6:0 (3:0)
12. ČSK Uherský Brod
(So 20. 10., 14:30 – …)
FC Odra Petřkovice 2:3 (0:2)
13. FC Odra Petřkovice
(So 27. 10., 10:15 – …)
TJ Valašské Meziříčí 2:1 (1:0)
14. SK Spartak Hulín
(So 3. 11., 14:00 – …)
FC Odra Petřkovice 1:3 (1:0)
15. FC Odra Petřkovice
(So 10. 11., 14:00 – …)
SK Líšeň 0:1 (0:1)
16. FC Odra Petřkovice
(So 16. 3., 10:15 – …)
FK Hodonín 2:0 (0:0)
17. FC Odra Petřkovice
(So 23. 3., 10:15 – …)
SK Uničov 1:0 (0:0)
18. FC Viktoria Otrokovice
(So 30. 3., 10:15 – …)
FC Odra Petřkovice 2:3 (0:2)
19. FC Odra Petřkovice
(So 6. 4., 10:15 – …)
MFK Vyškov 0:5 (0:4)
20. FC Hlučín
(So 13. 4., 15:30 – …)
FC Odra Petřkovice 0:4 (0:3)
21. FC Odra Petřkovice
(Pá 19. 4., 15:00 – …)
FC Dolní Benešov 2:2 (1:1)
22. SK HS Kroměříž
(Pá 26. 4., 18:00 – …)
FC Odra Petřkovice 0:1 (0:1)
23. FC Odra Petřkovice
(Út 7. 5., 17:00 – …)
FC Velké Meziříčí 2:0 (1:0)
24. SFK Vrchovina
(Ne 12. 5., 17:00 – …)
FC Odra Petřkovice 1:2 (0:1)
25. FC Odra Petřkovice
(So 18. 5., 10:15 – …)
SK Jiskra Rýmařov 1:3 (0:1)
26. MFK Frýdek-Místek
(So 25. 5., 17:00 – …)
FC Odra Petřkovice 2:0 (2:0)
27. FC Odra Petřkovice
(Pá 31. 5., 17:30 – …)
ČSK Uherský Brod 1:0 (1:0)
28. TJ Valašské Meziříčí
(So 8. 6., 17:00 – …)
FC Odra Petřkovice 0:5 (0:3)
29. FC Odra Petřkovice
(So 15. 6., 17:00 – …)
SK Spartak Hulín 4:1 (1:1)
30. SK Líšeň
(St 1. 5., 16:30 – …)
FC Odra Petřkovice 1:2 (1:0)

Tabulka

Poř Klub Zap V R P Skóre RG B
1. SK Líšeň 30 18 7 5 67:33 + 34 61 b.
2. FC Odra Petřkovice 30 19 3 8 58:35 + 23 60 b.
3. MFK Frýdek-Místek 30 19 3 8 54:33 + 21 60 b.
4. SK HS Kroměříž 30 17 6 7 62:31 + 31 57 b.
5. SK Uničov 30 15 6 9 54:36 + 18 51 b.
6. MFK Vyškov 30 14 9 7 59:35 + 24 51 b.
7. FC Velké Meziříčí 30 11 9 10 55:61 – 6 42 b.
8. FC Viktoria Otrokovice 30 12 4 14 63:55 + 8 40 b.
9. FC Hlučín 30 10 9 11 46:41 + 5 39 b.
10. ČSK Uherský Brod 30 11 6 13 46:48 – 2 39 b.
11. FC Dolní Benešov 30 10 7 13 37:52 – 15 37 b.
12. SFK Vrchovina 30 9 8 13 44:58 – 14 35 b.
13. FK Hodonín 30 10 5 15 43:43 0 35 b.
14. SK Jiskra Rýmařov 30 9 8 13 49:55 – 6 35 b.
15. SK Spartak Hulín 30 6 5 19 40:75 – 35 23 b.
16. TJ Valašské Meziříčí 30 0 5 25 14:100 – 86 5 b.

Pohár

Kolo Domácí Hosté Skóre
Předkolo FC Heřmanice Slezská
(So 28. 7., 17:00 – …)
FC Odra Petřkovice 3:5 (2:3)
1. kolo MFK Havířov
(St 15. 8., 18:00 – …)
FC Odra Petřkovice 1:3 (0:1)
2. kolo FC Odra Petřkovice
(Út 4. 9., 17:00 – …)
FK Fotbal Třinec 0:4 (0:2)
3. kolo nehráno
4. kolo nehráno
Čtvrtfinále nehráno
Semifinále nehráno
Finále nehráno