Fotbalisté Vítkovic uzavřeli podzim prohrou v Blansku

Blansko – Na závěr podzimu v 16. kole Moravskoslezské fotbalové ligy prohráli fotbalisté vítkovického MFK venku na hřišti blanenského FK 0:4 a po kompletně odehraném šestnáctém kole přezimují v tabulce […]

Blansko – Na závěr podzimu v 16. kole Moravskoslezské fotbalové ligy prohráli fotbalisté vítkovického MFK venku na hřišti blanenského FK 0:4 a po kompletně odehraném šestnáctém kole přezimují v tabulce se čtyřmi body na posledním osmnáctém místě. Jaro otevřou doma s Frýdlantem nad Ostravicí. Z důvodu podmáčeného trávníku stadionu Na Údolní se zápas odehrál na umělé trávě stadionu Na Mlýnské.

Střelecky se za domácí Blansko prosadili v prvním poločase dvěma brankami Karel Jaroš (11′ a 13′) a ve druhém poločase brankou Miloš Kapur (67′) s Kryštofem Crhanem (85′).

Blansko modrá. Vítkovice červená.

Utkání řízené Jakubem Rosickým za asistence Jana Mayera a Jiřího Slabého sledovalo 135 diváků.

FK Blansko vs. MFK Vítkovice 4:0 (2:0)

So 19. listopadu 2022, 13:30 – ÚT stadionu Na Mlýnské v Blansku

FK Blansko: Marek Kalina – Dominik Blažík (54. Jiří Tulajdan), Tomáš Chyla, Tomáš Feik, Filip Holman (81. Kryštof Crhan), Miloš Kapur (81. Marek Psota), Danilual Thon (52. Rostislav Rajčinec), Karel Jaroš (81. Traore Alassane), Tomáš Černý, Gouamene Dano, Filip Smrčka (K). Lavička: Petr Nešetřil. Trenér: Jiří Vorlický.

MFK Vítkovice: Ladislav Kovařík – Jakub Tamajka, Josef Bystřičan, Filip Zouhar, Jan Tkáč, Aleš Mooc, Sebastián Žák, Matyáš Richtár (K), Jan Jelen, Martin Pecuch, Lukáš Raab. Lavička: Jan Raška, Martin Motyčka, Jakub Vrbka. Trenér: Karel Semelka.