FC Odra Petřkovice 2020 / 2021

Ostrava – Účinkování FC Odry Petřkovice v Moravskoslezské fotbalové lize a v MOL Cupu v sezoně 2020 / 2021. Sezonu, ve které obhajuje 2. místo, odehraje Odra pod trenérem Lubomírem Adlerem na Fotbalovém stadionu pod Landekem v Ostravě – Petřkovicích.

18 klubů mezi sebou změří síly ve 34 ligových kolech systémem každý s každým jednou doma a jednou venku. Vítěz získává možnost postupu do Národní ligy. Poslední čtyři sestupují dle své příslušnosti do Moravskoslezské divize D, do Moravskoslezské divize E nebo do Moravskoslezské divize F.

Obsah


Liga

Kolo Výkop Domácí Hosté Skóre Stadion
1. So 8. 8., 17:00 FC Odra Petřkovice FC Viktoria Otrokovice 0:3 (0:1) Pod Landekem
2. Ne 16. 8., 10:15 FC Baník Ostrava B FC Odra Petřkovice 0:1 (0:0) Markvartovice
3. So 22. 8., 16:30 FC Odra Petřkovice 1. SC Znojmo FK 1:0 (0:0) Pod Landekem
4. So 29. 8., 16:30 FC Odra Petřkovice MFK Frýdek-Místek 0:3 (0:1) Pod Landekem
5. Ne 6. 9., 10:15 SK Uničov FC Odra Petřkovice 3:1 (2:1) Uničov
6. So 12. 9., 16:00 FC Odra Petřkovice ČSK Uherský Brod 4:2 (2:1) Pod Landekem
7. So 19. 9., 15:30 FC Slovan Rosice FC Odra Petřkovice 0:0 Rosice
8. So 26. 9., 15:30 FC Odra Petřkovice FC Fastav Zlín B -:- (-:-) Pod Landekem
9. Pá 2. 10., 17:00 FC Hlučín FC Odra Petřkovice -:- (-:-) Hlučín
10. So 10. 10., 15:00 FC Odra Petřkovice SFK Vrchovina -:- (-:-) Pod Landekem
11. So 17. 10., 10:15 MFK Vyškov FC Odra Petřkovice -:- (-:-) Vyškov
12. So 24. 10., 14:30 FC Odra Petřkovice FC Dolní Benešov -:- (-:-) Pod Landekem
13. Ne 1. 11., 10:15 1. FC Slovácko B FC Odra Petřkovice -:- (-:-) Kunovice
14. So 7. 11., 14:00 FC Odra Petřkovice FC Vysočina Jihlava B -:- (-:-) Pod Landekem
15. So 14. 11., 14:00 SK HS Kroměříž FC Odra Petřkovice -:- (-:-) Kroměříž
16. St 9. 9., 17:00 FC Odra Petřkovice FC Velké Meziříčí 1:0 (0:0) Pod Landekem
17. St 28. 10., 13:30 SK Sigma Olomouc B FC Odra Petřkovice -:- (-:-) Andrův stadion
18. -, –:– -:- (-:-)
19. -, –:– -:- (-:-)
20. -, –:– -:- (-:-)
21. -, –:– -:- (-:-)
22. -, –:– -:- (-:-)
23. -, –:– -:- (-:-)
24. -, –:– -:- (-:-)
25. -, –:– -:- (-:-)
26. -, –:– -:- (-:-)
27. -, –:– -:- (-:-)
28. -, –:– -:- (-:-)
29. -, –:– -:- (-:-)
30. -, –:– -:- (-:-)
31. -, –:– -:- (-:-)
32. -, –:– -:- (-:-)
33. -, –:– -:- (-:-)
34. -, –:– -:- (-:-)

Tabulka

Poř Klub Zap V R P Skóre RG B
1. FC Vysočina Jihlava B 0 0 0 0 0:0 0 0 b.
2. FC Odra Petřkovice 0 0 0 0 0:0 0 0 b.
3. MFK Frýdek-Místek 0 0 0 0 0:0 0 0 b.
4. SK Uničov 0 0 0 0 0:0 0 0 b.
5. FC Slovan Rosice 0 0 0 0 0:0 0 0 b.
6. FC Baník Ostrava B 0 0 0 0 0:0 0 0 b.
7. SK HS Kroměříž 0 0 0 0 0:0 0 0 b.
8. SK Sigma Olomouc B 0 0 0 0 0:0 0 0 b.
9. SFK Vrchovina 0 0 0 0 0:0 0 0 b.
10. MFK Vyškov 0 0 0 0 0:0 0 0 b.
11. FC Velké Meziříčí 0 0 0 0 0:0 0 0 b.
12. FC Viktoria Otrokovice 0 0 0 0 0:0 0 0 b.
13. 1. SC Znojmo FK 0 0 0 0 0:0 0 0 b.
14. ČSK Uherský Brod 0 0 0 0 0:0 0 0 b.
15. FC Hlučín 0 0 0 0 0:0 0 0 b.
16. 1. FC Slovácko B 0 0 0 0 0:0 0 0 b.
17. FC Fastav Zlín B 0 0 0 0 0:0 0 0 b.
18. FC Dolní Benešov 0 0 0 0 0:0 0 0 b.

Pohár

Kolo Výkop Domácí Hosté Skóre Stadion
Předkolo volno
1. kolo St 26. 8., 17:30 FK Nový Jičín FC Odra Petřkovice 0:3 (0:0) Pod Landekem
2. kolo St 16. 9., 16:00 FC Odra Petřkovice SK Sigma Olomouc 0:3
kontumačně
Pod Landekem
3. kolo nehráno
4. kolo nehráno
Čtvrtfinále nehráno
Semifinále nehráno
Finále nehráno
Sdílet článek na FacebookuSdílet článek na Twitteru

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*