Hokejisté Vítkovic ztratili v prodloužení zápas s Plzní

Ostrava – Ve 22. kole základní části Tipsport extraligy ztratili hokejisté vítkovické Ridery na domácím ledě Ostravar arény v Ostravě – Zábřehu zápas s plzeňskou Škodou 2:3 v prodloužení, když […]

Ostrava – Ve 22. kole základní části Tipsport extraligy ztratili hokejisté vítkovické Ridery na domácím ledě Ostravar arény v Ostravě – Zábřehu zápas s plzeňskou Škodou 2:3 v prodloužení, když po dvou třetinách vedli 2:0. Příští kolo hrají venku v Liberci

Střelecky se prosadili za domácí Vítkovice v první třetině Marcel Barinka (10′) a ve druhé třetině zvyšoval Petr Fridrich (38′). Za hostující Plzeň ve třetí třetině snižoval Tomáš Mertl (45′), vyrovnával Jakub Lev (57′) a v prodloužení otáčel Petr Zámorský (61′).

Utkání řízené Romanem Mrkvou s Pavlem Obadalem za asistence Marka Hlavatého a Vladimíra Rožánka sledovalo 4509 diváků.

HC Vítkovice Ridera vs. HC Škoda Plzeň 2:3p (1:0, 1:0, 0:2 – 0:1)

Ne 26. listopadu 2023, 16:00 – Ostravar aréna v Ostravě – Zábřehu