Fotbalisté Vítkovic prohráli v Kvítkovicích

Otrokovice – V 8. podzimním kole Moravskoslezské fotbalové ligy prohráli fotbalisté vítkovického MFK venku na hřišti kvítkovického SK 0:3 a po kompletně odehraném osmém kole jsou v tabulce s jedním […]

Otrokovice – V 8. podzimním kole Moravskoslezské fotbalové ligy prohráli fotbalisté vítkovického MFK venku na hřišti kvítkovického SK 0:3 a po kompletně odehraném osmém kole jsou v tabulce s jedním bodem na posledním osmnáctém místě. Příští kolo hrají doma s béčkem Zlína.

Střelecky se za domácí Kvítkovice prosadili v úvodu prvního poločasu Jiří Kiška (6′) a v nastaveném čase druhého poločasu Daniel Rapavý (91′) s Denisem Dziubou (93′ pen.), který proměnil penaltu.

Kvítkovice červená. Vítkovice bílá a modrá.

Utkání řízené Janem Nápravníkem za asistence Alexe Deneva a Jana Zapletala sledovalo 123 diváků.

SK Kvítkovice vs. MFK Vítkovice 3:0 (1:0)

Pá 23. září 2022, 16:00 – Fotbalové hřiště v Otrokovicích – Kvítkovicích

SK Kvítkovice: Juraj Semanko (32. Roman Konečný) – Lukáš Vychodil, Olexandr Pernackyj (K), Roman Bala, Matyáš Blahuta (20. Jan Kuběna), Patrik Chovan, Jiří Kiška, Denis Dziuba, Vilém Waclawik, Michal Guzik (62. Daniel Rapavý), Miloš Šidlík (62. Maxim Seehof). Lavička: Patrik Gerža, Patrik Jakubowicz, Patrik Cupal. Trenér: Petr Zapalač.

MFK Vítkovice: Josef Květoň – Michael Němec, Josef Bystřičan, Jan Raška, Filip Zouhar, Jan Tkáč (65. Sebastián Žák), Jakub Tamajka (65. Aleš Mooc), Matyáš Richtár (K), Martin Pecuch (56. Adam Kebísek), Jakub Vrbka (85. Jiří Hrušovský), Lukáš Raab. Lavička: Ladislav Kovařík, Jan Jelen. Trenér: Karel Semelka.