Fotbalisté Ostravy prohráli pod novým trenérem v Plzni

Plzeň – V předposledním 29. jarním kole základní části Fortuna ligy prohráli fotbalisté ostravského Baníku venku na půdě plzeňské Viktorie poprvé pod novým trenérem Tomášem Galáskem 1:2 a po kompletně […]

Plzeň – V předposledním 29. jarním kole základní části Fortuna ligy prohráli fotbalisté ostravského Baníku venku na půdě plzeňské Viktorie poprvé pod novým trenérem Tomášem Galáskem 1:2 a po kompletně odehraném dvacátémdevátém kole jsou v tabulce s čtyřicetiosmi body na pátém místě. Základní část uzavřou doma s Jabloncem.

Střelecky se za domácí Plzeň prosadili v prvním poločase Jhon Mosquera (31′) a ve druhém poločase Pavel Bucha (65′). Vlastní brankou Milan Havel (62′ vl.).

Plzeň červená a modrá. Ostrava černá.

Utkání řízené Ondřejem Berkou za asistence Jiřího Kříže a Jana Váni sledovalo 10726 diváků.

FC Viktoria Plzeň vs. FC Baník Ostrava 2:1 (1:0)

So 16. dubna 2022, 17:00 – Doosan aréna ve Štruncových sadech v Plzni

FC Viktoria Plzeň: … … – … …, … … (K), … … Lavička: … … Trenér: Michal Bílek.

FC Baník Ostrava: … … – … …, … … (K), … … Lavička: … … Trenér: Tomáš Galásek.