Fotbalisté Petřkovic vyhráli se Slovanem

Ostrava – V 8. podzimním kole Městského přeboru vyhráli fotbalisté petřkovické Odry na domácí půdě Fotbalového stadionu pod Landekem v Ostravě – Petřkovicích s béčkem ostravského Slovanu 4:0 a po […]

Ostrava – V 8. podzimním kole Městského přeboru vyhráli fotbalisté petřkovické Odry na domácí půdě Fotbalového stadionu pod Landekem v Ostravě – Petřkovicích s béčkem ostravského Slovanu 4:0 a po kompletně odehraném osmém kole jsou v tabulce s osmnácti body na druhém místě. Už ve středu dohrávají opět doma 1. kolo s Markvartovicemi.

Střelecky se za domácí Petřkovice prosadili v prvním poločase Mario Telnar (37′) a ve druhém poločase Michael Činčala (71′), Matěj Vošvrda (74′) s Danielem Kotalou (89′). Nulu vychytal brankář Michal Harabiš.

Petřkovice zelená a černá. Hulváky oranžová a černá.

Utkání řízené Jaroslavem Podrazou za asistence Ondřeje Brezovského a Kamila Závadského sledovalo 81 diváků.

FC Odra Petřkovice vs. TJ Slovan Ostrava B 4:0 (1:0)

So 24. září 2022, 15:30 – Fotbalový stadion pod Landekem v Ostravě – Petřkovicích

FC Odra Petřkovice: Michal Harabiš – Martin Blokša, Jakub Curus (K), Daniel Kotala, Mario Latocha, Petr Jahůdka, Mario Telnar, Adam Georgiovský, Michael Činčala, Matěj Vošvrda, Radomír Koval. Lavička: Richard Silber, Lukáš Kundrát, Dieter Körner, Jan Georgiovský, Rostislav Bandy. Trenér: Jiří Brančík.

TJ Slovan Ostrava B: František Sleczka – Michal Kubinec, Lukáš Ciesarik, Marek Videnka, Milan Travniček (K), Tomáš Bagi, Jan Paulovič, Daniel Koukal, David Trunkát, Petr Románek, Martin Pudil. Lavička: Jan Janečka, Jiří Toma, Tomáš Boháč, Daniel Hořčica, Zdeněk Zděblo. Trenér: Lukáš Ciesarik.