Výkup aut v Ostravě

Ostrava – Cenu ojetého vozidla stanovuje hlavně značka, rok výroby, doplňková výbava, technický stav a počet najetých kilometrů. Ne vždy platí, že novější vůz musí být dražší. Nebo že starší […]

Ostrava – Cenu ojetého vozidla stanovuje hlavně značka, rok výroby, doplňková výbava, technický stav a počet najetých kilometrů. Ne vždy platí, že novější vůz musí být dražší. Nebo že starší vůz musí být neprodejným vrakem. S novějším vozem mohl původní majitel zacházet jako s dobytkem a tím jeho cenu rapidně snížit. Naopak starší vůz si mohl hýčkat a jeho cenu tak podstatně zvýšit. Novější vůz mohl být sériový model a starší třeba z limitované edice. To vše má vliv na cenu. Kapitolou samou pro sebe jsou potom luxusní vozy, sportovní vozy a veteráni.

Výkup aut do 30 minut

Máte k prodeji vozidlo vyrobené po roce 1990 s jasným původem a malým i velkým technickým průkazem? Můžete za něho získat 1000 až 100000 korun. Není to však strop. Za kvalitní vůz v dobrém stavu můžete dostat i více. Jen 30 minut stačí specialistovi na výkup aut Ostrava nebo na výkup aut Karviná, aby od příjezdu k vám vozidlo prohlédl, zhodnotil jeho technický stav, udělal vám nabídku a vyplatil peníze v hotovosti.

Na tom, jestli váš vůz jezdí na benzín, naftu, elektřinu nebo plyn nezáleží. Specialista s desetiletou praxí vykoupí 8 z 10 aut, která mu jsou v Ostravě a okolí nabídnuta. Je tak vysoká pravděpodobnost, že vykoupí i to vaše.

Prodej ojetého vozu

Ojeté vozidlo se dá samozřejmě prodat také svépomocí. Inzertních serverů je na internetu nespočet a autobazarů ve městě ještě více. V tom případě je ale vše okolo prodeje jen na vás. Od vkládání inzerátů a obcházení autobazarů přes kontakt a smlouvání o ceně s potenciálními kupci až po přepis vozidla po jeho případném prodeji.

Není to určitě tak pohodlné, jako když telefonicky, e-mailem nebo přes kontaktní formulář kontaktuje specialistu na výkup aut, který přijede, osobní nebo užitkové vozidlo, přívěsný vozík, motocykl nebo skútr od vás vykoupí a následně se postará i o jeho přepis. Veškerá starosti a rizika tak přebírá na sebe.

Štítky: ,