Hokejisté Vítkovic prohráli po nevydařené druhé třetině v Litvínově

Litvínov – Ve 12. kole základní části Tipsport extraligy prohráli hokejisté vítkovické Ridery venku na ledě litvínovské Vervy po nevydařené druhé třetině 3:6. Příští kolo hrají opět venku v Hradci […]

Litvínov – Ve 12. kole základní části Tipsport extraligy prohráli hokejisté vítkovické Ridery venku na ledě litvínovské Vervy po nevydařené druhé třetině 3:6. Příští kolo hrají opět venku v Hradci Králové.

Střelecky se prosadili za domácí Litvínov dvěma brankami David Kaše (32′ a 33′) a brankou Ondřej Kaše (5′), Petr Koblasa (14′), Matúš Sukeľ (31′) s Liamem Kirkem (36′). Za hostující Vítkovice dvěma brankami kapitán Dominik Lakatoš (2′ a 42′) a brankou Peter Krieger (20′).

Utkání řízené Adamem Kikou s Lukášem Květoněm za asistence Jiřího Ondráčka a Davida Thumy sledovalo 5025 diváků.

HC Verva Litvínov vs. HC Vítkovice Ridera 6:3 (2:2, 4:0, 0:1)

Pá 20. října 2023, 17:30 – Zimní stadion Ivana Hlinky v Litvínově