Hokejisté Poruby prohráli v prodloužení s Frýdkem-Místkem

Ostrava – Ve 32. kole základní části Chance ligy prohráli hokejisté porubského Toraxu na domácím ledě RT Torax arény v Ostravě – Porubě s frýdecko-místeckým HC 3:4 v prodloužení. Střelecky […]

Střelecky se prosadili za domácí Porubu Šimon Szathmáry (10′), Tomáš Guman (18′) a Pavel Jenyš (38′). Za hostující Frýdek-Místek dvěma brankami Vít Christov (57′ a 65′), brankou David Klimša (19′) a brankou z nájezdu Vladimír Svačina (25′ náj.).

Poruba červená. Frýdek-Místek bílá a červená.

Utkání řízené Jakubem Koziolem s Tomášem Mickou za asistence Tomáše Měkýše a Pavla Blažka sledovalo 519 diváků.

HC RT Torax Poruba 2011 vs. HC Frýdek-Místek 3:4p (2:1, 1:1, 0:1 – 0:1)

St 29. prosince 2021, 17:30 – RT Torax aréna v Ostravě – Porubě

HC RT Torax Poruba 2011: Adam Brízgala – Šimon Szathmáry, Jakub Husa, Tomáš Voráček, Dušan Žovinec, Patrik Urbanec (K), Michal Houdek – Petr Stloukal (A), Samuel Bitten, Dominik Hrníčko – Pavel Jenyš (A), Markus Korkiakoski, Tomáš Gřeš – Tomáš Guman, Jakub Hajný, Martin Réway – Cole Carter, Michal Hotěk, Jiří Brodek. Trenér: Jiří Režnar.

HC Frýdek-Místek: Samuel Baroš – Bartosz Ciura, Jakub Teper, Mikuláš Zbořil, Jakub Michálek, Daniel Krenželok, Jakub Matyáš – Vladimír Svačina, David Bartoš, Ondrej Šedivý – Alan Lyszczarczyk, Filip Komorski, David Klimša (A) – Vít Christov (K), Jonáš Peterek, Rostislav Martynek (A) – Michal Matiaško, Matouš Čmiel, Ján Blaško. Trenér: Mojmír Trličík.