Fotbalisté Vítkovic prohráli vysoko v Kroměříži

Kroměříž – V 6. podzimním kole Moravskoslezské fotbalové ligy prohráli fotbalisté vítkovického MFK venku na hřišti kroměřížského SK HS vysoko 0:6 a po kompletně odehraném šestém kole jsou v tabulce […]

Kroměříž – V 6. podzimním kole Moravskoslezské fotbalové ligy prohráli fotbalisté vítkovického MFK venku na hřišti kroměřížského SK HS vysoko 0:6 a po kompletně odehraném šestém kole jsou v tabulce s jedním bodem na posledním osmnáctém místě. Už ve středu dohrávají doma předehrávku 17. kolo s béčkem Baníku.

Střelecky se za domácí Kroměříž prosadili v prvním poločase Tomáš Matoušek (45′ + 1′) a ve druhém poločase Šimon Chwaszcz (68′), Martin Surynek (76′) s Michalem Cupákem (83′). Vlastní brankami Josef Bystřičan (19′ vl.) a Michael Němec (41′ vl.).

Kroměříž bílá a červená. Vítkovice bílá a modrá.

Utkání řízené Michalem Grečmalem za asistence Tomáše Svobody a Jiřího Julínka sledovalo 257 diváků.

SK HS Kroměříž vs. MFK Vítkovice 6:0 (3:0)

So 10. září 2022, 16:00 – Stadion Jožky Silného v Kroměříži

SK HS Kroměříž: Jan Lebánek – Šimon Vyhlíd, Petr Zavadil, Orest Tiahlo, Tomáš Jeleček – Michal Cupák, Tomáš Matoušek (K) (77. Adam Houser) – Erik Mlčoch (62. Martin Surynek), Tomáš Machálek (62. Denis Plecitý), Martin Sedlák (69. Dan Jambor) – Matěj Votava (62. Šimon Chwaszcz). Lavička: Jakub Dostál, Jakub Novotný. Trenér: Bronislav Červenka.

MFK Vítkovice: Josef Květoň – Adam Kebísek, Michael Němec, Josef Bystřičan, Filip Zouhar, Jiří Hrušovský, Jakub Tamajka, Jan Tkáč (80. Michal Cacek), Jakub Vrbka (46. Martin Pecuch), Matyáš Richtár (K) (68. Jan Jelen), Lukáš Raab. Lavička: Martin Motyčka. Trenér: Karel Semelka.