Prosperita Open 2018 – Ostrava

Ostrava – 15. ročník mezinárodního tenisového turnaje mužů z kalendáře ATP Challenger Tour hraný od soboty 28. dubna (Q) do neděle 6. května 2018 (F) na otevřených antukových dvorcích SC Ostrava v Komenského sadech.

V hlavním pavouku dvouher je 32 tenistů a v hlavním pavouku čtyřher je 16 dvojic. Kvalifikace dvouher je otevřena dalším až 32 tenistům. Kvalifikace čtyřher se nehraje.

Prize money je 75000 dolarů + hospitality.

Obhájce Stefano Travaglia z Itálie nestartuje.

Nasazenou jedničkou je Ruben Bemelmans z Belgie.

Dvouhra

1. kolo dvouher
Ostrava, antuka
Belgie Ruben Bemelmans (1)
(Út 1. 5.)
Francie Vincent Millot 1:6, 1:6
Chorvatsko Nino Serdarusic
(Út 1. 5.)
Česká republika Lukáš Rosol 6:4, 7:5
Francie Antoine Hoang
(Út 1. 5.)
Česká republika Matěj Vocel (WC) 6:2, 6:7(4), 6:2
Bosna a Hercegovina Tomislav Brkič
(Po 30. 4.)
Indie Sumit Nagal (8) 6:4, 3:6, 6:1
Francie Gleb Sakharov (4)
(Út 1. 5.)
Itálie Gianluigi Quinzi 2:6, 1:6
Itálie Lorenzo Giustino
(Po 30. 4.)
Česká republika Patrik Rikl (WC) 6:3, 7:6(3)
Francie Geoffrey Blancaneaux
(Po 30. 4.)
Belgie Kimmer Coppejans 6:7(3), 5:7
Francie Gregoire Barrere
(Út 1. 5.)
Francie Benjamin Bonzi (5) 6:2, 1:6, 7:6(2)
Portugalsko Goncalo Oliveira (6)
(Út 1. 5.)
Bělorusko Uladzimir Ignatik 6:4, 3:6, 6:7(4)
Francie Evan Furness (Q)
(Út 1. 5.)
Itálie Matteo Donati 2:6, 3:6
Nizozemsko Tallon Griekspoor
(Út 1. 5.)
Francie Mathias Bourgue (Q) 2:6, 1:6
Argentina Andrea Collarini
(Út 1. 5.)
Maďarsko Attila Balazs (3) 6:4, 6:4
Česká republika Adam Pavlásek (7)
(Út 1. 5.)
Česká republika Marek Gengel (WC) 6:2, 6:3
Česká republika Dominik Kellovský (WC)
(Út 1. 5.)
Česká republika Zdeněk Kolář 2:6, 7:6(1), 5:7
Španělsko Pedro Martinez (Q)
(Út 1. 5.)
Francie Elliot Benchetrit (Q) 3:6, 7:5, 6:3
Belgie Arthur de Greef
(Út 1. 5.)
Ukrajina Sergej Stachovský (2) 6:4, 3:6, 6:3
2. kolo dvouher
Ostrava, antuka
Francie Vincent Millot
(St 2. 5.)
Chorvatsko Nino Serdarusic 5:7, 0:3 skreč
Francie Antoine Hoang
(St 2. 5.)
Bosna a Hercegovina Tomislav Brkič 5:7, 6:4, 3:6
Itálie Gianluigi Quinzi
(St 2. 5.)
Itálie Lorenzo Giustino 6:3, 6:2
Belgie Kimmer Coppejans
(St 2. 5.)
Francie Gregoire Barrere 4:6, 3:6
Bělorusko Uladzimir Ignatik
(Čt 3. 5.)
Itálie Matteo Donati 5:7, 3:6
Francie Mathias Bourgue (Q)
(Čt 3. 5.)
Argentina Andrea Collarini 2:6, 6:1, 4:6
Česká republika Adam Pavlásek (7)
(Čt 3. 5.)
Česká republika Zdeněk Kolář 7:6(5), 0:6, 5:7
Španělsko Pedro Martinez (Q)
(Čt 3. 5.)
Belgie Arthur de Greef 6:7(2), 2:6
Čtvrtfinále dvouher
Ostrava, antuka
Chorvatsko Nino Serdarusic
(Pá 4. 5.)
Bosna a Hercegovina Tomislav Brkič 6:3, 6:2
Itálie Gianluigi Quinzi
(Pá 4. 5.)
Francie Gregoire Barrere 2:6, 6:7(5)
Itálie Matteo Donati
(Pá 4. 5.)
Argentina Andrea Collarini 5:7, 6:3, 7:5
Česká republika Zdeněk Kolář
(Pá 4. 5.)
Belgie Arthur de Greef 6:7(4), 6:7(2)
Semifinále dvouher
Ostrava, antuka
Chorvatsko Nino Serdarusic
(So 5. 5.)
Francie Gregoire Barrere 3:6, 7:5, 6:1
Itálie Matteo Donati
(So 5. 5.)
Belgie Arthur de Greef 6:7(3), 4:6
Finále dvouher
Ostrava, antuka
Chorvatsko Nino Serdarusic
(Ne 6. 5.)
Belgie Arthur de Greef 6:4, 4:6, 2:6

Čtyřhra

1. kolo čtyřher
Ostrava, antuka
Polsko Tomasz Bednarek (1)
Německo Andreas Mies (1)
(Út 1. 5.)
Bosna a Hercegovina Tomislav Brkič
Chorvatsko Nino Serdarusic
6:7(5), 6:1, 12:10
Španělsko Pedro Martinez
Indie Sumit Nagal
(St 2. 5.)
Česká republika Zdeněk Kolář
Česká republika Adam Pavlásek
6:3, 6:7(6), 10:3
Itálie Alessandro Motti (3)
Polsko Grzegorz Panfil (3)
(Po 30. 4.)
Česká republika Marek Gengel (WC)
Česká republika Matěj Vocel (WC)
6:3, 6:3
Francie Antoine Hoang
Francie Gleb Sakharov
(Po 30. 4.)
Česká republika Lukáš Rosol
Ukrajina Sergej Stachovský
6:4, 6:7(3), 11:13
Belgie Germain Gigounon (WC)
Česká republika Dominik Kellovský (WC)
(Po 30. 4.)
Česká republika Petr Michnev (WC)
Česká republika David Poljak (WC)
5:7, 1:6
Itálie Julian Ocleppo
Itálie Andrea Vavassori
(St 2. 5.)
Maďarsko Attila Balazs (4)
Portugalsko Goncalo Oliveira (4)
6:3, 3:6, 6:10
Francie Benjamin Bonzi (Alt)
Nizozemsko Mark Vervoort (Alt)
(St 2. 5.)
Rusko Ivan Gakhov
Itálie Lorenzo Giustino
6:4, 6:3
Belgie Ruben Bemelmans
Nizozemsko Tallon Griekspoor
(Út 1. 5.)
Austrálie Rameez Junaid (2)
Nizozemsko David Pel (2)
3:6, 1:6
Čtvrtfinále čtyřher
Ostrava, antuka
Polsko Tomasz Bednarek (1)
Německo Andreas Mies (1)
(Čt 3. 5.)
Španělsko Pedro Martinez
Indie Sumit Nagal
6:2, 6:4
Itálie Alessandro Motti (3)
Polsko Grzegorz Panfil (3)
(Čt 3. 5.)
Česká republika Lukáš Rosol
Ukrajina Sergej Stachovský
6:7(5), 2:6
Česká republika Petr Michnev (WC)
Česká republika David Poljak (WC)
(Čt 3. 5.)
Maďarsko Attila Balazs (4)
Portugalsko Goncalo Oliveira (4)
5:7, 4:6
Francie Benjamin Bonzi (Alt)
Nizozemsko Mark Vervoort (Alt)
(Čt 3. 5.)
Austrálie Rameez Junaid (2)
Nizozemsko David Pel (2)
7:5, 6:3
Semifinále čtyřher
Ostrava, antuka
Polsko Tomasz Bednarek (1)
Německo Andreas Mies (1)
(Pá 4. 5.)
Česká republika Lukáš Rosol
Ukrajina Sergej Stachovský
5:7, 3:6
Maďarsko Attila Balazs (4)
Portugalsko Goncalo Oliveira (4)
(Pá 4. 5.)
Francie Benjamin Bonzi (Alt)
Nizozemsko Mark Vervoort (Alt)
5:7, 6:2, 10:8
Finále čtyřher
Ostrava, antuka
Česká republika Lukáš Rosol
Ukrajina Sergej Stachovský
(So 5. 5.)
Maďarsko Attila Balazs (4)
Portugalsko Goncalo Oliveira (4)
0:6, 5:7

Kvalifikace

1. kolo kvalifikace
Ostrava, antuka
Španělsko Pedro Martinez (1)
(So 28. 4.)
Německo Jeremy Jahn 6:0, 4:1 skreč
Brazílie Bruno Santanna
(So 28. 4.)
Maďarsko Mate Valkusz (WC) 6:2, 3:6, 6:4
Polsko Grzegorz Panfil (WC)
(So 28. 4.)
Rakousko Jurij Rodionov 6:4, 3:6, 0:6
Německo Julian Lenz
(So 28. 4.)
Argentina Juan Ignacio Galarza (6) 6:3, 5:7, 3:6
Francie Mathias Bourgue (2)
(So 28. 4.)
Španělsko Javier Barranco Cosano 6:3, 6:2
Srbsko Marko Tepavac
(So 28. 4.)
Rakousko Pascal Brunner 6:4, 7:5
Belgie Germain Gigounon
(So 28. 4.)
Rakousko David Pichler 3:6, 6:7(5)
Česká republika Petr Michnev
(So 28. 4.)
Argentina Juan Pablo Ficovich (5) 2:6, 3:6
Bulharsko Dimitar Kuzmanov (3)
(So 28. 4.)
Francie Evan Furness 4:6, 3:6
Česká republika Pavel Nejedlý (WC)
(So 28. 4.)
Maďarsko Zsombor Piros 1:6, 6:4, 7:6(3)
Česká republika Vít Kopřiva (WC)
(So 28. 4.)
Česká republika Robin Staněk (WC) 3:6, 3:6
Česká republika David Poljak (WC)
(So 28. 4.)
Argentina Patricio Heras (7) 3:6, 3:6
Rusko Ivan Gakhov (4)
(So 28. 4.)
Česká republika Jan Mertl 5:7, 6:3, 7:6(3)
Itálie Pietro Rondoni
(So 28. 4.)
Itálie Roberto Marcora 4:6, 1:6
Česká republika Jan Šátral
(So 28. 4.)
Švédsko Mikael Ymer 7:6(1), 6:2
Rusko Pavel Kotov
(So 28. 4.)
Francie Elliot Benchetrit (8) 1:6, 4:6
2. kolo kvalifikace
Ostrava, antuka
Španělsko Pedro Martinez (1)
(Ne 29. 4.)
Brazílie Bruno Santanna 5:0 skreč
Rakousko Jurij Rodionov
(Ne 29. 4.)
Argentina Juan Ignacio Galarza (6) 4:6, 6:3, 7:6(2)
Francie Mathias Bourgue (2)
(Ne 29. 4.)
Srbsko Marko Tepavac 6:2, 6:3
Rakousko David Pichler
(Ne 29. 4.)
Argentina Juan Pablo Ficovich (5) 1:6, 6:7(1)
Francie Evan Furness
(Ne 29. 4.)
Česká republika Pavel Nejedlý (WC) 6:1, 6:4
Česká republika Robin Staněk (WC)
(Ne 29. 4.)
Argentina Patricio Heras (7) 2:6, 4:6
Rusko Ivan Gakhov (4)
(Ne 29. 4.)
Itálie Roberto Marcora 1:6, 4:6
Česká republika Jan Šátral
(Ne 29. 4.)
Francie Elliot Benchetrit (8) 2:6, 3:6
3. kolo kvalifikace
Ostrava, antuka
Španělsko Pedro Martinez (1)
(Po 30. 4.)
Rakousko Jurij Rodionov 3:6, 6:4, 6:1
Francie Mathias Bourgue (2)
(Po 30. 4.)
Argentina Juan Pablo Ficovich (5) 6:3, 6:4
Francie Evan Furness
(Po 30. 4.)
Argentina Patricio Heras (7) 7:6(6), 6:4
Itálie Roberto Marcora
(Po 30. 4.)
Francie Elliot Benchetrit (8) 4:6, 4:6
Sdílet na FacebookuSdílet na Twitteru
Rostislav Gawlas 293 Článků
Sportovní bloger a SW vývojář se zájmem o informační technologie. Aktivní hráč fotbalového manažeru Soccer Project. Motto: „Fotbal ten je nejlepší, to správný trouba ví.“

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*