Ostra Group Open 2021

Ostrava – 18. ročník mezinárodního tenisového turnaje mužů z kalendáře ATP Challenger Tour hraný od neděle 25. dubna (Q) do neděle 2. května 2021 (F) na otevřených antukových dvorcích SC […]

Ostrava – 18. ročník mezinárodního tenisového turnaje mužů z kalendáře ATP Challenger Tour hraný od neděle 25. dubna (Q) do neděle 2. května 2021 (F) na otevřených antukových dvorcích SC Ostrava v Komenského sadech na levém břehu řeky Ostravice v centru Ostravy z důvodů protikoronavirových opatření bez přítomnosti diváků.

V hlavním pavouku dvouher je 32 tenistů a v hlavním pavouku čtyřher je 16 dvojic. Kvalifikace dvouher je otevřena dalším až 16 tenistům. Kvalifikace čtyřher se nehraje.

Prize money je 50000 dolarů.

Obhájce Aslan Karatsev z Ruska nestartuje.

Nasazenou jedničkou je Gregoire Barrere z Francie.

Obsah


Dvouhra

1. kolo dvouher
Ostrava, antuka
Francie Gregoire Barrere (1)
(Út 27. 4., –:– – Centrkurt)
Německo Oscar Otte (Q) 7:6(9), 7:5
Česká republika Zdeněk Kolář
(Út 27. 4., –:– – Kurt č. 3)
Argentina Tomás Martín Etcheverry 6:1, 4:6, 2:6
Rakousko Lucas Miedler (Q)
(Út 27. 4., –:– – Kurt č. 4)
Argentina Renzo Olivo 3:6, 6:3, 4:6
Nizozemsko Robin Haase
(Út 27. 4., 12:30 – Kurt č. 3)
Chile Alejandro Tabilo (7) 2:6, 6:4, 4:6
Francie Arthur Rinderknech (4)
(Po 26. 4., –:– – Kurt č. 3)
Francie Mathias Bourgue 6:4, 6:0
Kanada Brayden Schnur
(Út 27. 4., 10:00 – Kurt č. 4)
Chile Marcelo Tomás Barrios Vera (Alt) 6:2, 1:6, 6:1
Kanada Peter Polansky
(Út 27. 4., –:– – Kurt č. 3)
Slovensko Lukáš Klein (Q) 3:6, 5:7
Česká republika Lukáš Rosol
(Po 26. 4., –:– – Centrkurt)
Egypt Mohamed Safwat (8) 6:7(4), 6:2, 7:5
Austrálie Marc Polmans (5)
(Út 27. 4., 12:30 – Kurt č. 4)
Slovinsko Blaž Kavčič 6:3, 6:3
Uzbekistán Denis Istomin
(Út 27. 4., 10:00 – Kurt č. 3)
Slovensko Lukáš Lacko 0:6, 6:1, 6:4
Francie Constant Lestienne
(Út 27. 4., 10:00 – Centrkurt)
Česká republika Jiří Lehečka (WC) 2:6, 0:6
Rusko Roman Safiullin
(Út 27. 4., –:– – Kurt č. 4)
Francie Benjamin Bonzi (3) 2:6, 1:6
Spojené státy Maxime Cressy (6)
(Po 26. 4., –:– – Kurt č. 4)
Švédsko Elias Ymer 6:3, 6:7(5), 4:6
Česká republika Patrik Rikl (WC)
(Út 27. 4., –:– – Centrkurt)
Ukrajina Sergij Stachovskij 4:6, 2:6
Argentina Sebastian Baez
(Po 26. 4., –:– – Centrkurt)
Česká republika Martin Krumich (WC) 6:2, 6:2
Slovensko Alex Molčan (Q)
(Út 27. 4., 12:30 – Centrkurt)
Brazílie Thiago Seyboth Wild (2) 6:1, 6:4
2. kolo dvouher
Ostrava, antuka
Francie Gregoire Barrere (1)
(-, –:–)
Argentina Tomás Martín Etcheverry 6:3, 4:6, 3:6
Argentina Renzo Olivo
(-, –:–)
Chile Alejandro Tabilo (7) 6:2, 6:3
Francie Arthur Rinderknech (4)
(-, –:–)
Kanada Brayden Schnur 7:5, 6:4
Slovensko Lukáš Klein (Q)
(-, –:–)
Česká republika Lukáš Rosol 7:6(2), 4:6, 6:2
Austrálie Marc Polmans (5)
(-, –:–)
Uzbekistán Denis Istomin 6:3, 6:0
Česká republika Jiří Lehečka (WC)
(-, –:–)
Francie Benjamin Bonzi (3) 3:6, 4:6
Švédsko Elias Ymer
(-, –:–)
Ukrajina Sergij Stachovskij 6:1, 6:2
Argentina Sebastian Baez
(-, –:–)
Slovensko Alex Molčan (Q) 6:4, 1:6, 2:4 skreč
Čtvrtfinále dvouher
Ostrava, antuka
Argentina Tomás Martín Etcheverry
(Pá 30. 4., –:–)
Argentina Renzo Olivo 4:6, 4:6
Francie Arthur Rinderknech (4)
(Pá 30. 4., –:–)
Slovensko Lukáš Klein (Q) 3:6, 6:3, 6:4
Austrálie Marc Polmans (5)
(Pá 30. 4., –:–)
Francie Benjamin Bonzi (3) 4:6, 2:6
Švédsko Elias Ymer
(Pá 30. 4., –:–)
Slovensko Alex Molčan (Q) 7:5, 6:3
Semifinále dvouher
Ostrava, antuka
Argentina Renzo Olivo
(So 1. 5., –:–)
Francie Arthur Rinderknech (4) 5:4 skreč
Francie Benjamin Bonzi (3)
(So 1. 5., –:–)
Švédsko Elias Ymer 6:3, 4:6, 7:6(5)
Finále dvouher
Ostrava, antuka
Argentina Renzo Olivo
(Ne 2. 5., –:– – Centrkurt)
Francie Benjamin Bonzi (3) 4:6, 4:6

Čtyřhra

1. kolo čtyřher
Ostrava, antuka
Česká republika Roman Jebavý (1)
Slovensko Igor Zelenay (1)
(-, –:–)
Francie Manuel Guinard
Francie Arthur Rinderknech
6:2, 6:7(5), 10:3
Česká republika Zdeněk Kolář
Česká republika Lukáš Rosol
(-, –:–)
Česká republika Jiří Lehečka (WC)
Česká republika Michael Vrbenský (WC)
6:1, 7:6(3)
Polsko Karol Drzewiecki (4)
Polsko Szymon Walków (4)
(-, –:–)
Švýcarsko Luca Margaroli
Kanada Adil Shamasdin
6:3, 6:2
Rakousko Lucas Miedler
Egypt Mohamed Safwat
(-, –:–)
Austrálie Marc Polmans
Ukrajina Sergij Stachovskij
6:4, 6:7(5), 1:10
Indie Sriram Balaji
Indie Džívan Nedunčežijan
(-, –:–)
Kanada Peter Polansky
Kanada Brayden Schnur
6:3, 6:3
Rusko Teimuraz Gabašvili
Rusko Roman Safiullin
(Út 27. 4., 16:00 – Kurt č. 3)
Spojené státy Evan King (3)
Spojené státy Hunter Reese (3)
2:6, 3:6
Česká republika Vít Kopřiva (WC)
Česká republika Dalibor Svrčina (WC)
(Út 27. 4., 16:00 – Centrkurt)
Česká republika Andrew Paulson (WC)
Česká republika Patrik Rikl (WC)
4:6, 3:6
Chile Marcelo Tomás Barrios Vera
Chile Alejandro Tabilo
(-, –:–)
Venezuela Luis David Martínez (2)
Bělorusko Andrej Vasilevskij (2)
6:1, 2:6, 10:6
Čtvrtfinále čtyřher
Ostrava, antuka
Česká republika Roman Jebavý (1)
Slovensko Igor Zelenay (1)
(-, –:–)
Česká republika Zdeněk Kolář
Česká republika Lukáš Rosol
3:6, 1:6
Polsko Karol Drzewiecki (4)
Polsko Szymon Walków (4)
(-, –:–)
Austrálie Marc Polmans
Ukrajina Sergij Stachovskij
6:7(6), 5:7
Indie Sriram Balaji
Indie Džívan Nedunčežijan
(-, –:–)
Spojené státy Evan King (3)
Spojené státy Hunter Reese (3)
2:6, 6:2, 6:10
Česká republika Andrew Paulson (WC)
Česká republika Patrik Rikl (WC)
(-, –:–)
Chile Marcelo Tomás Barrios Vera
Chile Alejandro Tabilo
3:6, 7:5, 10:8
Semifinále čtyřher
Ostrava, antuka
Česká republika Zdeněk Kolář
Česká republika Lukáš Rosol
(Pá 30. 4., –:–)
Austrálie Marc Polmans
Ukrajina Sergij Stachovskij
6:3, 2:6, 7:10
Spojené státy Evan King (3)
Spojené státy Hunter Reese (3)
(Pá 30. 4., –:–)
Česká republika Andrew Paulson (WC)
Česká republika Patrik Rikl (WC)
4:6, 4:6
Finále čtyřher
Ostrava, antuka
Austrálie Marc Polmans
Ukrajina Sergij Stachovskij

(So 1. 5., –:–)
Česká republika Andrew Paulson (WC)
Česká republika Patrik Rikl (WC)
7:6(4), 3:6, 10:7

Kvalifikace

1. kolo kvalifikace
Ostrava, antuka
Německo Oscar Otte (1)
(Ne 25. 4., –:– – Kurt č. 3)
Brazílie Thomaz Bellucci 6:4, 6:3
Česká republika Adam Pavlásek (WC)
(Ne 25. 4., –:– – Centrkurt)
Tunisko Malek Jaziri (5) 1:6, 6:4, 7:5
Německo Rudolf Molleker (2)
(Ne 25. 4., 13:00 – Centrkurt)
Česká republika Dalibor Svrčina (WC) 6:4, 2:6, 6:3
Česká republika Andrew Paulson (WC)
(Ne 25. 4., 12:00 – Kurt č. 3)
Slovensko Lukáš Klein (7) 6:2, 3:6, 2:6
Francie Hugo Grenier (3)
(Ne 25. 4., 13:00 – Kurt č. 3)
Rakousko Lucas Miedler 0:4 skreč
Indie Sasikumar Mukund (Alt)
(Ne 25. 4., 12:00 – Kurt č. 4)
Německo Mats Moraing (6) 4:6, 3:6
Rusko Teimuraz Gabašvili (4)
(Ne 25. 4., 13:00 – Kurt č. 4)
Ukrajina Vitalij Sačko (Alt) 6:4, 2:6, 6:7(2)
Česká republika Michael Vrbenský
(Ne 25. 4., 12:00 – Centrkurt)
Slovensko Alex Molčan (8) 3:6, 4:6
2. kolo kvalifikace
Ostrava, antuka
Německo Oscar Otte (1)
(Po 26. 4., –:– – Kurt č. 3)
Česká republika Adam Pavlásek (WC) 6:2, 6:4
Německo Rudolf Molleker (2)
(Po 26. 4., 11:30 – Centrkurt)
Slovensko Lukáš Klein (7) 3:6, 1:6
Rakousko Lucas Miedler
(Po 26. 4., 11:30 – Kurt č. 4)
Německo Mats Moraing (6) 6:1, 6:3
Ukrajina Vitalij Sačko (Alt)
(Po 26. 4., 11:30 – Kurt č. 3)
Slovensko Alex Molčan (8) 1:6, 2:6